Skocz do zawartości
126el

Jak Zmienić Firmware W Di-6o4

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: Witam

Nie wiem jak uaktualnić F/W w dilinku

po podłączeniu dwóch kompów zaczeły mi się wieszać nie wiedziałem co jest

myślałem że to system i tak 7 razy go przeinstalowywałem az wypiołem rutera i wsio cacy oczywiście po przeinstalowaniu.Nie wykluczone że nie ma potrzeby tego robić bo może ja coś krzaczę.Mam stały IP wpisywałem w panelu ustawiania wsio z umowy tzn ip ;maska ,bramai dnsy następnie w połączeniu automat i kreator sieci wsio działało tzn sieć kompy się widziały i było by pięknie gdyby nie zwieszanie.Aktualny f/w mam 3.06

POMÓŻCIE

Modem motorolla na kablówce 256kb di link -- P/N:DI604E...D1

Edytowane przez 126el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: Witam

Nie wiem jak uaktualnić F/W w dilinku

po podłączeniu dwóch kompów zaczeły mi się wieszać nie wiedziałem co jest

myślałem że to system i tak 7 razy go przeinstalowywałem az wypiołem rutera i wsio cacy oczywiście po przeinstalowaniu.Nie wykluczone że nie ma potrzeby tego robić bo może ja coś krzaczę.Mam stały IP wpisywałem w panelu ustawiania wsio z umowy tzn ip ;maska ,bramai dnsy następnie w połączeniu automat i kreator sieci wsio działało tzn sieć kompy się widziały i było by pięknie gdyby nie zwieszanie.Aktualny f/w mam 3.06

POMÓŻCIE

Modem motorolla na kablówce 256kb di link -- P/N:DI604E...D1

1385545[/snapback]

Logujesz się na router za pomocą przeglądarki internetowej >> wchodzisz w ustawienie system (nie pamiętam dokładnie) >> Firmware >> podajesz ścieżkę do nowego pliku firmware >> klikasz ok i router się aktualizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najnowszy stabilny firmware ściągnij z niemieckiej strony Dlinka www.dlink.de Wersja 3.09b1 na moim DI604 zapewniła w końcu bezproblemowe działanie, o czym na wcześniejszych wersjach firmware mogłem tylko pomarzyć. Od około miesiąca ani razu nie musiałem restartować routera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...