Skocz do zawartości
fuxmen

Wysychające Usta

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie przez co wysychają usta, pekają? bomrozu nie ma a ja caly dzien mam suche wargi i lekko spekane wku,.. mnie to bo sie zle mowi z tym nie mowie ze to lipnie wyglada, smaruje kremem ale to daje na godzine gora jakis efekt. Brakuje jakiejs witaminy czy co? jak tak to jakiej i jak ja pozyskac najlepiej/ Prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się z kolegi :) .........może temat głupawy ale takie suche usta u faceta wyglądają obleśnie :blink:

 

Idziesz do apteki i kupujesz jakas bezbarwna pomatke z witaminkami, na pewno sie dlużej utrzyma niż krem. A jeśli uważasz ze to niemęskie :razz: to powinny być jakieś lepsze kremy niż NIVEA itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyschnięte po szkole zawsze bo mało pije (w szkole nic). Mało tego nie chce mi się - mój organizm w godzinach 8:00-14:00 jedyne czego potrzebuje to tlenu :D

 

Właśnie - może dobre rozwiązanie to dużo i często pić, żeby nie wysychały? :> ;) Aha - tylko nie polecam % bo wiecie - AA i te sprawy pozniej... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie denerwować co poniektórzy...

Gdy zamyka się Wam tematy na oślej to obraza - bo tu o wszystkim można mowić/pisać...

Wiec jeżeli nie macie nic do dodawania to po jaka cholere sie wypowiadacie...

Temat wyczyszczony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyschnięte po szkole zawsze bo mało pije (w szkole nic). Mało tego nie chce mi się - mój organizm w godzinach 8:00-14:00 jedyne czego potrzebuje to tlenu :D

 

Właśnie - może dobre rozwiązanie to dużo i często pić, żeby nie wysychały? :> ;) Aha - tylko nie polecam % bo wiecie - AA i te sprawy pozniej... :P

1386336[/snapback]

 

z tego co patrze po stronie to arkus wprowadzil calka ciekawa oferte na rok 2005... wiec mysle ze arkus  probuje podniesc swoj poziom :)

1387131[/snapback]

Raczej azotu...

W powietrzu jest go wiecej niz tlenu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi pomadkami/nawilżaczami to bym uwazał. Dopóki ich używasz (non stop) to jest ok, ale gdy tylko przestaniesz, to jest gorzej niz przed "kuracją" - wiem z doświadczenia. Obecnie łykam witaminki i całusy i jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki zenie pisalem ale chyba nie dalem powaidamiania, dzisiaj to juz przesada byla, gralem w siate, i tak mi wysly ze az bolalo, mówicei o witaminach, jakies konkretnie?? pic to pije duzo ile sie tylko da bo o tym wiem ze moga od tego wysychac, teraz zapodalem tyle nivea ze moze przejdzie, ale jutro kupie sobie jakies witaminki tylko jakie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki zenie pisalem ale chyba nie dalem powaidamiania, dzisiaj to juz przesada byla, gralem w siate, i tak mi wysly ze az bolalo, mówicei o witaminach, jakies konkretnie?? pic to pije duzo ile sie tylko da bo o tym wiem ze moga od tego wysychac, teraz zapodalem tyle nivea ze moze przejdzie, ale jutro kupie sobie jakies witaminki tylko jakie??

1417603[/snapback]

Mam to samo :wink: . Co do witamin to lykam co drugi dzien Falvit (zestaw witamin dla kobiet w ciazy :wink: ) i nic to nie daje :lol: .

Pije duzo, uzywam nivea itp. - jakies sugestie? :wink:

A tak btw, to chodzi o same usta (co brzydko wyglada :wink: ), czy takze ogolna suchosc w gebie? - mam to drugie jakby co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te usta to chyba przez piasek na drogach, poprostu wina służb oczyszczania miasta czy tam drogowych

1387553[/snapback]

pozwij ich

 

 

może się myle ale raczej każdemu człowiekowi wysychają usta (to nie jest psi nos żeby był wilgły) jak nie "nawilża" ich np. śliną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...