Skocz do zawartości
maly-wxfrd

Dzwiekowe Zalamanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Poprzednim razem wasze porady rozwiazaly moj problem calkowicie, wiec mysle, ze i tym razem znajde dzieki wam sposob na pozbycie sie moich problemow.

Problem dotyczy tym razem jakosci dzwieku.

Objawy: podczas odtwarzania filmow DVD, Divix, mp3-ek, po kilku kilkunastu minutach doskonalego dzwieku, stopniowo jego jakosc zaczyna spadac, co objawia sie najpierw delikatnym trzeszczeniem, potem zaczyna szczekliwie pierdziec, az staje sie nieznosnym metalicznym poglosem, szarpanym i trzeszczacym. Wyglada to tak jakby z czasem cos nie nadazalo z odtwarzaniem tego dzwieku i to sie pogarsza. Najszybciej pojawia sie to przy odtwarzaniu z plyty, duzo pozniej jesli odtwarzam z dysku twardego, ale w koncu zawsze zaczyna pierdziec i nie da sie filmu obejrzec do konca. Nie ma znaczenia czy slucham na sluchawkach czy na glosnikach.

Sprzet: moj komp ma niecale dwa lata, plyta glowna MSI ze zintegrowana karta dzwiekowa, NVidia? nie wiem dokladnie co tam dokladnie siedzi, nie jestem szpecem od tych rzeczy. Pamieci mam 512MB. Do tego nowiutka nagrywarka DVD, ktora miala mi tak pieknie odtwarzac filmy w dlugie wiosenne wieczory....

 

Probowalem juz wylaczyc w ustawieniach dzwieku wszystko oprocz wavea, zeby nie obciazac karty muz. probowalem aktualizowac sterowniki. probowalem na innym dysku zainstalowac swierzy system (uzywam W2K). Czysty nowy system najbardziej mi pomogl, pierdzenie pojawia sie duuuuzo pozniej, nawet juz myslalem, ze zniknelo calkiem... Myslalem o kupnie jakiejs karty muzycznej z prawdziwego zdarzenia, ale nie jestem pewien, czy to rozwiaze moj problem.

 

Moje pomysly sie skonczyly, dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc.

pozdrawiam i dzieki za poprzednie porady.

maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...