Skocz do zawartości
gnz

Logitech Mx 518

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie pojawi sie w połowie kwietnia ... czyli już niedługo

 

 

Dołączona grafika

 

 

twórcy logitecha postanowili ulepszyć coś co już jest uważane za najlepsze ...

 

jest to MX 510 po przeróbkach który teraz dorównuje parametrami razorkowi DB

 

 

Dołączona grafika

 

 

nowe "podziurawione" hologramy mi zaje2biście sie podobają ...

 

Dołączona grafika

 

 

zobaczymy czym razer odpowie - spadną ceny ? lepiej dla nas ;]

 

 

http://pclab.pl/art14546.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym sie czepial, ale nie razor" a razer" :-P (wiem wiem czepiam sie)

Mi sie obudowa bardzo podoba. Ale tak szczerze to nie sadze, aby ktos mogl zauwazyc roznice w precyzji. Wydaje mi sie, ze to co osiagnal Logitech, Microsoft i Razer w tej dziedzinie to juz jest wystarczajace dla kazdego, nawet grafikow i graczy. Teraz kazda zmiana parametrow w coraz nowszych modelach jest juz tylko chwytem marketingowym- przynajmniej ja tak sadze. Sam sie zdecydowalem na mx500 poki jeszcze bylo, bo w mx510 mi sie nie podobala obudowa. Ale 518 jest super z wygladu :) Chetnie bym kupil jak bedzie dostepna, ale nie wydam tyle kasy skoro ze swojej jestem zadowolony bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tacy jak my (czyli już posiadacze minimum mx500) tylko sie ślinią - wiadomo że zmiana nie warta świeczki ...

 

dopłacać do 800dpi i nowego lejałtu raczej sie nie opłaca ... ja osobiście nie sądze że odczułbym różnice.

 

tu jest kwestia wybroru dla kogos kto teraz ma coś kulkowego i chce zainwestowac w pro gryzonia ;]

 

patrząc paramartami wybrałby dotychczas razorka (tak go nazywam - bo kojarzy mi sie z azorkiem psem ;] ) a teraz już nie ma co patrzeć na parametry a znów na kształty czy wygląd ...

 

Logitech sie postarał o swoich klientów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... podobno mx518 jest mniej garbaty, a wiec lepiej w rece lezy... Moze bede mial kilka sztuk z usa, to wtedy sie wypowiem... :)

 

Hm... a mi sie ta fakturka akurat NIE podoba :)

 

A co do raz0rka, reka sie na nim mniej poci, przynajmniej moja, a te przyciski sa niemal tak mile w dotyku jak jakas kobieta... :-P

 

edit: wzialem kameleona, bo najmniej swieci :) Takie swiecenie jest ladne, ale mam takie biurko, ze widac zarys myszki, a jesli swieci ona tak jak magma, to rzucaja sie kontury w oczy, i straszzzznie mnie to denerwuje :)

 

edit 2: Narcyzek, bede mial IE 3.0, 300, 510, 518 i diamondbacki, jesli wypali :)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo bardziej podoba mi się Razerek :) Paremetrami to właściwie wszystko jedno, obie myszki świetne, ale Logitech to wielki kloc i obsługiwać go można tylko prawą ręką :(

 

Nawet gdyby to nie stanowiło problemu, to IMHO odpustowa nalepa na tym MX'ie nie ma szans z desingiem Diamodbacka. Mam magme i jest ładna, ale jak zobaczyłem na na stronie Razera nowy model - plasma...mniam, klasa sama w sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... podobno mx518 jest mniej garbaty, a wiec lepiej w rece lezy... Moze bede mial kilka sztuk z usa, to wtedy sie wypowiem... :)

 

1387089[/snapback]

Jeszcze niedawno mowiles ze bedziesz mial IE 3.0 z juesej.

Panowie, ale jesli chcecie pogadac sobie o myszkach to jest dosc duzy temat w tym dziale. Chyba ze chcecie o mx518, opinie, uwagi, spostrzezenia, itd... to co innego. Ale nie robmy juz OT moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedyne co mogli poprawic to prawa strone myszki, tzn myszka miala jakos durnie wyprofilowana gume do trzymania myszki i nie wiadomo bylo co zrobic z najmniejszym palcem...

co do optyki to mysle ze IE 3.0/4.0 , Razer i logi juz nic nowego nie wymysla... myszki osiagnely zadowalajaca precyzje co mozna zaobserwowac w myszkach microsoftu (ciagle ten sam sensor optyczny).

teraz w zasadzie z myszek TOPowych nalezy wybrac taka ktora najlepiej lezy w rece, ktora nam odpowiada waga, rozmiarem bo w reszcie nie zauwazymy roznicy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedyne co mogli poprawic to prawa strone myszki, tzn myszka miala jakos durnie wyprofilowana gume do trzymania myszki i nie wiadomo bylo co zrobic z najmniejszym palcem...

1388435[/snapback]

Masz to samo co ja pewnie. Ja trzymam dwa palce na guzikach i nie uzywam rolki srodkowym. Jak sie chwyci prawidłowo trzy palce (guzik,rolka,guzik) to maly palec sie wslizguje po wyprofilowanie z prawej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myszka jest bardzo fajna, jedyna rzecz jaką moge zarzcić to to że gdy raz się zmieni sensitivity przyciskami "+ -" to już puźniej się nie dojdzie do standardowych ustawiń, i lepiej jest wziąźć na sam koniec minusikiem zjechać żeby wiedzieć na jakiej sens się gra, myszka ma tak jakby 2 niezależne skale sensitivity, jedna widoczna w windowsie a druga duch, zmieniać można tylko o ile sie zmienia i ile jest aktualnie niewiadomo :( aha jest lżejsza od poprzednika troszeczke ale gabarty wciąż są te same jak na moje oko

 

mx510 bez odwarznika 106g

mx518 dziewicza jeszcze nierozkęcona 110g

razer daimondback 92g

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aco? ścigasz się z nim i boisz się, że Cię dogooni?

1404241[/snapback]

co ty czlowieku wyskakujesz i na kogo?? bez takich tekstow w moja strone prosze

 

nie cierpie jak widze w kazdym poscie goscia co ciagle albo przytakuje, albo pisze posty nic nie wnoszace do tematu

ot co

Edytowane przez Dev-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj spokojnie. Fakt troszke (bardzo :-P) ot wyszedl neonowi, ale nie jest mega perfidnym post fuckerem, takim jak chocby ja (:-P) wiec nie warto zaczynac o to klotni.

 

Pozatym topic sie tym zasmieca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj spokojnie. Fakt troszke (bardzo :-P) ot wyszedl neonowi, ale nie jest mega perfidnym post fuckerem, takim jak chocby ja (:-P) wiec nie warto zaczynac o to klotni.

 

Pozatym topic sie tym zasmieca...

1404552[/snapback]

 

nic o tym nie powiedizalem poprostu grzecznie zwrocilem na to uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny hologram? Z tego co widze, to jest on taki sam jak we wczensiejszych myszkach. A wiec w niczym nie przeszkadza wogole i nawet fajnie wyglada. Moze i po jakims czasie matowieje/sciera sie, no ale taki juz "urok" logitecha. A wlasnie, moze Ciebie gryzie, ze tam jest napis logitech :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...