Skocz do zawartości
Strongmen

Pytanie Za 100 Punktow Do Speców

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie to nie wiedzialem dokladnie gdzie by to umiescic - ale jako ze sprawa zwioazana jest z kr.graficzna to ...

do rzeczy

 

JAKIE NAPIECIE DAJE ZLACZE PCI ?? :lol:

posiadam karte VOODOO 5500 wlasnie na zlaczu PCI :)

i o tyle o ile odpwiednik na AGP chodzi na 3,3 v

to zastanawia mnie na jakim napieciu chodzi wersja 5500 PCI ??

przeszukalem siec ale jakos nie udalo mi sie niczego specialnego znalezsc ...

Bardzo bym prosil o pomoc gdyby ktos cos wiedzial :)

 

Dzieki i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Brawa tego mi bylo trzeba ! - dzieki - czyli jedna sprawe mam juz zalatwiona

 

To moze drugie nietypowie pytanie :)

Powiedzcie mi prosze

jaka wielkosc w Cm czy tez mm ma procesor Graficzny wykonany w 0,25 Mikrona czyli taki jak TNT2 czy tez Voodoo 5500

pytam z tego wzgledu gdyz zastanawiam sie czy podejdzie Zólty zalman ten z NB , a na niego dalbym papsta 40x40x20 i to ladnie domyslam sie , schlodzilo mojego 2 procesorowego voodoo -

Problem wlansie tylko czy ten zolty zamlan obejmie calego rdzenia 0,25 microna bo on jakby nie bylo dosc duzy jest

Co prawda zamlan ma 37x37 jednak dochodza do tego zaczepy i sama powierzchnia styku z rdzeniem nie wiem dokladnie jaka jest ...

Jakies sugestie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to standardowa wielkosc, taka sama jak np. chipsety na mobo.

Jesli masz przy gpu te standardowe dwa otworki to powinien bez problemu sie zmiescic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nielepiej cos home made robic? z starego coolera od celka?? bo bulic 20zł za kawalek żóltego aluminium :blink: ja za 5zł kupilem zloty radiatorek od slotowego P II ktory mi strarczyl na ramy od karty GPU i jeszcze kawalek zostal ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...