Skocz do zawartości
shadow1221

Dfi Pci-e Czy Msi Agp?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zlozyc komputer w niedlugim czasie i mam pytanie co brac. Czy MSI K8N NEO2 Platinum + gecube Radeon 9550 extreme czy DFI LanParty UT NF4 SLI-DR + gforce 6200 Gigabyte GV-NX62128D 128MB na PCI-E, czy płyta moze pracować z wyłączonym sli, tzn. na 1 karcie graf? radka już kupiłem, za bardzo się pospieszyłem więc musiałbym go sprzedac, więc pytam czy nadal się opłaca inwestować w te PCI-E i DFI...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zlozyc komputer w niedlugim czasie i mam pytanie co brac. Czy MSI K8N NEO2 Platinum + gecube Radeon 9550 extreme czy DFI LanParty UT NF4 SLI-DR + gforce 6200 Gigabyte GV-NX62128D 128MB na PCI-E, czy płyta moze pracować z wyłączonym sli, tzn. na 1 karcie graf? radka już kupiłem, za bardzo się pospieszyłem więc musiałbym go sprzedac, więc pytam czy nadal się opłaca inwestować w te PCI-E i DFI...

 

pozdr

1387641[/snapback]

Jak masz kasy wystarczająco to bierz DFi(tylko po co ci sli?) i do tego 6200 albo lepiej 6600.Jak nie masz dobrej grafy to nie ma powodu pozostawać przy agp, zwłaszcza,że te same karty na pci-e sa nieco tańsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta oferta to pewnie stąd http://allegro.pl/show_item.php?item=47205631, a co do tego czym sie różni ultra-d od SLI to chipsetem, który oficjalnie obsługuje SLI, oraz czteroma dodatkowymi wej. SATA. Różni się jeszcze innymi duperelami.

 

edit

zdarza się też inny kodek Realteka ALC880

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...