Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Zintegrowany Dzwiek W Nowych Płytach

Rekomendowane odpowiedzi

jak oceniacie jakosc dziwkówe w tej chwili juz 8 kanałowych chodzi o układy zintegrowane na płytach

nie jestem specjalistą od dzwieku ale cos mie naszło i chciałbym wiedzieć na jakim poziomie tak na prawde sa te dziękówki

realtec 850

saund storm

sredniej klasy audigy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oceniacie jakosc dziwkówe  w tej chwili juz 8 kanałowych  chodzi o układy zintegrowane na płytach

nie jestem specjalistą od dzwieku ale cos mie naszło i chciałbym wiedzieć na jakim poziomie tak na prawde sa te dziękówki

realtec 850

saund storm

sredniej klasy audigy

1387846[/snapback]

Jak tylko przesiade sie na Asrocka bede mial porownanie Audigy 2ZS -> Soundstorm -> cos co bedzie na Asrocku :)

Jak na razie wiem ze miedzy A2ZS a SS jest naprawde spora roznica..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przesiade sie na Asrocka bede mial porownanie Audigy 2ZS -> Soundstorm -> cos co bedzie na Asrocku :)

Jak na razie wiem ze miedzy A2ZS a SS jest naprawde spora roznica..

1387870[/snapback]

 

Jakość kart muzycznych obecnie w głownej mierze zależy od sposóbu podłączania głośników do karty

 

1. Analogowo tylko oddzielne karty dzwiękowe SB Live/Audigy/A2 Hecules For/Terattec itp..

2. Cyfrowo tu nie będzie większej róznicy

 

Wynika to iż sygnał przy podłączeniu anaolgowym przechodzi przez przetworniki cyfrowo-analogowe których jakośc na płytach głównych pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość kart muzycznych obecnie w głownej mierze zależy od sposóbu podłączania głośników do karty

(...)

 

2. Cyfrowo tu nie będzie większej róznicy

(...)

 

1392648[/snapback]

jak podłączysz kablem typu gumka od majtek :lol: (czyli jak robi to generalna większość)-to po podłączeniu,nawet podstawowym kablem cyfrowym ,różnica w brzmieniu bedzie znaczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak podłączysz kablem typu gumka od majtek :lol: (czyli jak robi to generalna większość)-to po podłączeniu,nawet podstawowym kablem cyfrowym ,różnica w brzmieniu bedzie znaczna

1393146[/snapback]

 

1. Domniemywam że piszesz o podłaczeniu cyfrowym

2. Wieć w czym będzie róznica i na czyją korzyść?? chodzi mi tu oczywiście o SS(przy cyfrowym podłaczeniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem właśnie kompa dla takiego kolesia. Płyta Asus P2B i dźwiękówka Sound Blaster na ISA (modelu nie pamiętam). Dla sprawdzenia czy jest dźwięk odpaliłem płytkę Nine Inch Nails, usiadłem na kanapie i mnie zatkało. Ten dźwięk bije na głowę SoundStorma i wszystko co do tej pory słyszałem !! Dynamika POWALA na kolana. Dzwięk dużo bardziej szczegółowy niż na SS, może trochę ostry ale nie za bardzo. SS przy tym to ślimak !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem właśnie kompa dla takiego kolesia. Płyta Asus P2B i dźwiękówka Sound Blaster na ISA (modelu nie pamiętam). Dla sprawdzenia czy jest dźwięk odpaliłem płytkę Nine Inch Nails, usiadłem na kanapie i mnie zatkało. Ten dźwięk bije na głowę SoundStorma i wszystko co do tej pory słyszałem !! Dynamika POWALA na kolana. Dzwięk dużo bardziej szczegółowy niż na SS, może trochę ostry ale nie za bardzo. SS przy tym to ślimak !!

1393396[/snapback]

W każdym razie chodiło mi o to że jakośc dzwiękówek zintegrowanych w ntym nawet SS (analogowo0 czyli do muzy jest dużo gorsza od ich samodzielnych odpowiedników począwszy nawet od starego SB Live 1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...