Skocz do zawartości
misobol

Twinmos Speedpremium Pc3200 Aa4t/utt/ch5 255 2-2-2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te memki są w tej chwili dostepne gdzies w Polsce? 2x512

1516703[/snapback]

Cieżka sprawa, już się chyba wysprzedały... poszła fama, że rewelka i po rewelce!

Jeśli już są w ofercie (cennik) to sprzedawcy nie gęsi i ceny teraz też potrafią dowalić odpowiednie - przykład.

 

Szukaj na Allegro, czasami się pojawiają. W zeszłym tegodniu widziałem komplet 2x512MB za 500 zł. Aukcja była wystawiona na 7 dni, ale oczywiście już po ok 12h towar zmienił właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za troche wiecej bo 590PLN dobrym rozwiazniem bedzie

 

Astak DDR 512 MB/400 (2 x 256 MB) CL2 cena: 297 zł

 

Astak DDR 1 GB/400 (2 x 512 MB) CL2 cena: 590 zł

 

cena niby 90zl wieksza od tej ktorą planujesz wydac, ale gwarancja + radiatorki no i

Vddr2.8V 225.5MHz cl2-2-2-5

Vddr3.0V 239.2MHz cl2-2-2-5

Vddr3.2V 249.0MHz cl2-2-2-5

Vddr3.4V 255.4MHz cl2-2-2-5

Vddr3.6V 263.4MHz cl2-2-2-5

 

wiec do vddr 3.4 v tak samo jak twinmos BH5 a powyzej 3,4V nawet lepiej

 

http://www.themon.pradnik.net/Team%20PC3200BH-5.htm

http://angel.ap.teacup.com/maiko/198.html

 

na Hypery TCCD moim zdaniem szkoda kasy te pamieci to pomylka

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kościach są te memki?

Przydała by sie jakas polska recenzja.

No i jak tam praca na dzielnikach? Bo ja mam już fobie na tym punkcie :(

________________________

Juz znalazłem, są na BH5.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Astakach sa to stare BH-5 o ile sie nie mysle (ale widac ze sie skaluja w tescie wiec stare dobre BH-5) no i cena jak za jeden giga takiego ramu jest naprawde ok , sam mam na nie hrapke ale jak stanieja i ktos je przetestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam na nie chrapke, kilka osob z tego co czytalem juz je zamowilo, wiec tylko czekac na testy.....ale czy bedzie to na dfi tego niewiem.... jeden koleszka co je kupil to 225MHz przy 2-2-2-5 na 2.9V na wiecej niz 2.9V niepozwalala mu plyta ..... wiecej na ten temat tutaj

 

moze w sirusie zrobia testy, juz ktos wspominal ze ci z siriusa obiecali zrobic tescik

wiec pozostaje czekac, ale jak znam zycie to jak wyjdzie test to tych kostek juz niebedzie

 

Rozgladam sie za jeszcze jednymi kosteczkami, dokladnie chodzi o

ASTAK TCCD PC4800 DDR-600 High Speed Memory

Dołączona grafika

moze ktoś widzial jesli tak bardzo bym prosil o jakies szczegoly....gdzie za ile itp

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem jeszcze dwie hurtownie, nigdzie nie ma już SpeedPremium (512). Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem pamięci to może w parę osób sprowadzić by coś ze Stanów ???

 

pozdrawiam

 

Vodoo

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/91488/art/co....html?srcid=998

 

Co sądzicie o tych pamięciach ? Ktoś już poruszał ich temat, aczkolwiek nie wynikało z niego prawie nic...

Edytowane przez vodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paolowawa te pamiątki(ASTAK TCCD PC4800 DDR-600 High Speed Memory) to raczej nie ta klasa co gskill lub chociaz adata :), zobacz jakie maja timingi przy wysokiej magistrali :( i jeszcze co z ceną

1518283[/snapback]

no dobra wiem ze sa sredniego lotu, ale napewno sa duzo lepsze od Hyperow na TCCCD, a jesli chodzi o Gskill lub Vitesa to sami wiecie ile te kosteczki kosztują

 

kurcze juz sam niewiem, bylem juz zdecydowany na ADATY ale kiedy przyszlo wywalic 1000zl z rekawa to poprostu zrobilo mi sie szkoda, szczegolnie teraz kiedy wolalbym bym miec wiecej kasy na wakacje. Ale z drugiej strony jesli wydalo sie tyle kasy kompa i powiedzialo A to trzeba teraz powiedziec B i zakupic jakies sensowne kostki, bo na Hynixach to raczej sobie zbytnio nie pokrece.

 

A co powiecie na OCZ EL DDR PC3200 Platinum Edition rev2 (2-2-2-5) ~ TCCD Brainpower PCB

 

acha ktos wie jaka to jest rev i na jakich one są kosciach

CORSAIR TWINX PRO 1 Gb (2 x 512 Mb) XMS 3200 (TWINX1024-3200C2PRO) ??

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3200c2 występują z wszelakimi kościami... i tak:

 

Corsair XMS-PC3200C2 Rev1.0 Winbond CH-5

Corsair XMS-PC3200C2 Rev1.1/2.1 Winbond BH-6

Corsair XMS-PC3200C2 Rev1.2/2.2 Winbond CH-6

Corsair XMS-PC3200C2 Rev1.5 Winbond UTT BH-5

Corsair XMS-PC3200C2 Rev3.1 Infineon B-5

Corsair XMS-PC3200C2 Rev4.1 Samsung TCCD

Corsair XMS-PC3200C2 Rev4.2 Samsung TCCD or Samsung TCC5

Corsair XMS-PC3200C2 Rev5.1/6.1 Mosel Vitelic 5ns

 

zależy od rewizji... a to Ty nam powinieneś powiedzieć jaka jest... ;)

 

ocz - wszystko ok ale jesli je znajdziesz w PL to pewnie bedzie to powyzej 900 zyli... no chyba ze masz dostep do czesci z zagranicy, jak tak, to pomysl nad patriotami xblk, one w polsce kosztuja 950 zl, w ameryce $220, różnica mała jest...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytań o dostępność Winbondów UTT 512

W Polsce z nimi ciężko ale bez problemu można zamówić sobie je od koleszki z Belgii..

I to na Brainpower 808!!!

radzę przeglądnięcie załączonego linka:

http://www.bel-hardware.be/forum/viewtopic.php?id=500

do wyboru macie BH-5 lub CH-5

 

Razem z przesyłką zapłacilem 116 euro=ok 460zeta. Co prawda do Anglii, ale do Polski list chyba kosztuje tyle samo??

Facet ( ma 18 lat:) ) pewny. dzis otrzymalem swoje CH-5. Na testy przyjdzie czas potem.

Pozdrawiam poszukujących...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale jak mam wsadzona jedna kosc to zrobi 252MHz 2-2-2-5 3.5v ladne alphy a jak mam wrzucone 2x512MB to przy 229 sypia bledami...  <_<

1528399[/snapback]

Ja mam to samo osobno obie kostki smigaja 255 cl 2-2-2-2 przy 3,4V itp. a w dualu to 230MHz max. Prawdopodobnie to wina dzielnika 166, ale nie mam czasu sie pobawic, zeby sprawdzic :(. Podobno zmiana Trtw i Twtr na 2 pomaga :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomacajcie spodnią stronę dolnej kości. U mnie wyszło na to że tam ramy się strasznie grzeją (a robiłem to mając freezera @ 2200 rpm, jeden 120mm @ ~2300 rpm (okropny szum) i jeszcze 80mm...) bo jakoś powietrze mimo całego przeciągu do nich nie dochodzi. A np. górna strona górnej kości ledwo letnia. Dlatego w dualu mi nie chciały iść mimo wentylacji wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo osobno obie kostki smigaja 255 cl 2-2-2-2 przy 3,4V itp. a w dualu to 230MHz max. Prawdopodobnie to wina dzielnika 166, ale nie mam czasu sie pobawic, zeby sprawdzic :(. Podobno zmiana Trtw i Twtr na 2 pomaga :unsure:

1528422[/snapback]

 

no ja mam takie ustawienia:

 

Dołączona grafika

 

teraz wrzucilem 2x512 3.2v (zworka normalnie) div180, fsb 250 (x9) co daje 225MHz i sypie bledami

 

przy takich samych timingach 1x512 3.5v (zworka na 5v rail) div180, fsb 280 (x9) co daje 252MHz nie ma zadnych bledow, nie testowalem gold memory ale memtestem i jak go zostawilem na troszke to zaraz bylo czyste 1200%

 

w dual channel sypie od samego poczatku :unsure:

 

 

-------UPDATE-------

To wina jednej kosci, druga dziala bezproblemowo... grrr

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka chciałbym sie dowiedzieć czy twinmos na abicie nf7 bedzie działał dobrze czy raczej niema szans na uzyskanie dobrego wyniku czytałem poprzednie strony i ktos wypowiadał sie zeby lepiej nie kupywać tych pamieci na NF7 ?? czy macie moze jakis sklep gdzie sprzedaja pojedyncze 512MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wypowiedz tamtej osoby była chaotyczna i wkoncu pozostawiono ja bez odpowiedzi dlatego chciałbym sie dowiedzić czy ktoś posiada zekome pamieci na abicie i wypowiedział sie na ich temat (mozliwe ze jak zawsze poszła plota jednego urzytkownika i teraz nikt niebedzie chciał włorzyć tych pamiatek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...