Skocz do zawartości
opti

Forceware 71.89 Whql Z Dnia 14.04.2005

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wyszly nowe stery nvidi.. poprawiki - "Nowy pakiet między innymi rozwiązuje kilka występujących do tej pory problemów, pozwala na podnoszenie częstotliwości kart graficznych działających w trybie SLI, a także obniża - w porównaniu z poprzednią edycją - temperatury spoczynkowe procesorów graficznych." testowal juz ktos moze? godne uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem te stery. Jak ktoś chce, może spróbować, ale u mnie dosyć znacznie zmnieszyły wyniki w 3dmark. Nie wiem czy obniżają temperaturę, nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No temp bug, winiki w markach lekko w dół, gry w góre, u mnie narazie rulują, zaczynam srać na marki, bardziej interesuje mnie np. stress test CS:Source, lub Doom3 Timedemo, FarCry benchmark, to jest dla mnie adekwatne. Jak już mówiłem - przy 6600 gry miodnie, narazie przy nich zostaje...

OT: Mam takie pytanie, co wyjdą jakieś nowe stery z guru (jest ich multum), to powstaje o nich temat na forum i z reguły wygasa po wyjściu nowych driverów...Może tak stworzyć jeden porządny topic i tam na bierząco informować o nowinkach w driverach, zamieszczać ich testy etc? Powoli się w tym gubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawostka...zalozylem te stery i na gf6800 gigabyte'a temp spadla z 72 do 66-68 st...a ja pomyslalem ze to zasluga lepszej wentylacji ;-)

 

pzdr

 

ps. jakie sa prrawidlowe wyniki w 3dmarkach dla mojej komfiguracji (oczywiscie z GF6800 zamiast R9800pro) ?? (jak ktoś może to na prv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...