Skocz do zawartości
oloams

Jaki Monitor 21 Cali?

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna jakiegoś monitorka 21 cali. Tylko który wybrać??? Na oku mam Nokię 445pro, elsę econo 750, ibm p275, sony e500, siemens 21t2, oraz iiyama Vision Master Pro 510! Ma ktoś może któryś z tych monitorów?! który byście polecili? Ja miałem niedawno HP P1110 i muszę stwierdzić, że porażka (warstwa antyrefleksyjna miała zielono żółtawy odcień co przekładało się też na kolory) zresztą trafiłem ostro zużyty egzemplaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dokonałem zakupu!!! Wybór padł na ViewSonic P225f monitorek super!! Polecam wszystkim! 120Hz w 1600x1200!! Superrrrrr

1406634[/snapback]

Gdzie go kupiłes i za ile ? // ja właśnie pozbyłem się Samsunga 957 MB [19'] i stoje przed ciężkim wyborem 19-21 CRT VS 17-19 LCD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypatrzyłem na allegro. I kupiłem za 400pln!! Ale przed zakupem pojechałem obejżeć (monitor z końca 2002 roku, spory zapas jasności, ja mam ustawioną na 70%, niestety gożej z kontrastem 95%). Jak masz mało miejsca, kase i nie zajmujesz się profesjonalnie grafiką to bież 19 lcd., a jeśli nie chcesz wydać majątku a zależy ci na profesjonalnym sprzęcie to bież crt. Ten ViewSonic ma 20 cali powierzchni roboczej czyli o cal więcej od 19 lcd, zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...