Skocz do zawartości
kkasz2

Bufor Wydruku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze swoim windowsem (Xp z Sp2), a dokładnie z drukarką. Ostatnio zauważyłem że mam wyłączoną usługę BUFOR WYDRUKU i nie idzie jej włączyć. Gdy próbuje ją uruchomić wyskakuje komunikat: NIE MOŻNA URUCHOMIĆ USŁUGI BUFOR WYDRUKU NA KOMPUTERZE. BŁĄD: 2. NIE MOZNA ODNALEŚĆ OKREŚLONEGO PLIKU. Przez to ,że mam wyłączoną tą usługę nie moge korzystać z drukarki :sad:

POMÓŻCIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos usunal plik spoolsv.exe ? Sprawdz czy go masz, jak nie to przegraj z plyty albo poszukaj w katalogu windowsa powinien tam byc w kopi jakiejs.Albo zainstaluj jeszcze raz SP2 o ile mozesz.

1391380[/snapback]

To prawda- nie miałem pliku spoolsv.exe

Lecz teraz gdy go już mam, nadal występuje podobny problem. Usługę buforowania da się włączyć, lecz po chwili się wyłącza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze brakuje jeszcze jakiegos pliku, w koncu ten spoolsv.exe sam nie wyparowal, tylko ktos go usunal wiec kto wie co jeszcze wykasowal? I jeszcze jedna wazna rzecz spoolsv.exe musi byc z SP2 z inna wersja tego pliku nie bedzie dzialac.Albo odinstaluj Sp2 i zainstaluj jeszcze raz o ile masz taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze brakuje jeszcze jakiegos pliku, w koncu ten spoolsv.exe sam nie wyparowal, tylko ktos go usunal wiec kto wie co jeszcze wykasowal? I jeszcze jedna wazna rzecz spoolsv.exe musi byc z SP2 z inna wersja tego pliku nie bedzie dzialac.Albo odinstaluj Sp2 i zainstaluj jeszcze raz o ile masz taka mozliwosc.

1392845[/snapback]

Plik spoolsv.exe wziąłem właśnie z folderu Service Packa w Windows. A jaki jeszcze potrzebny jest plikdo poprawnego funckjonowania Bufora Wydruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...