Skocz do zawartości
qqrydza

Pariah

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wiec pogralem w fulla jakies 40 min i gra bardzo mi sie podoba , chodzi duzo lepiej niz demo , takie przynajmniej mam odczucie i fraps tez jakos wiecej pokazuje fps :D

AI przeciwnikow tez wydaje mi sie troche lepsze niz w demku , teraz nie mam za bardzo czasu na granie , ale jak tylko wroce wieczorkiem napewno pomecze ta giere ;]

1430342[/snapback]

tez pogralem troche , i pierwsze moje odczucia to bylo co to za syf ? no nic po kilku chwilach zobaczylem jak fajnie sie wieza wali a potem uwiklalem sie w inna rozpierduche i mnie wciagnelo , przyjemnie sie gra , ai stoi na przyzwoitym poziomie

fajnie sie wszystko rozp-tegowuje granatnikiem :) nie oczekiwalem nic po tej grze a sie przyjemnie rozczarowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy .. jak moglo to ciac nierealnemu na x800 nie wiem

 

ale 9800pro@xt 440/790

aax2 afx4 wsio na very high

 

wyglada tak

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/pariah.jpg

 

o dziwo nie wiem czemu ale w grze jest Temporal AA ... krawedzie znikaja wtedy gdy sie ruszam ;] na screenie nie idzie tego uwiecznic

szczegolnie widac to na tych wiszacych drutach

 

gierka ala Unreal 2

;]

mozna se przejsc ;]

mozna troche podemolowac .. fajny shaderek po wybuchu ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dacie grze chodz 9/10 ?

1430903[/snapback]

:lol: wczoraj gralem i nie dam tej grze nawet 2/10 :) po pierwsze co mnie zrazilo i zauwazylem tez na screenie Chaosa - pomimo wygladzania aa x4 widac schodki i to WSZEDZIE :mur: probowalem paru inyych ustawien ale ciagle to samo. po drugie ta grafika jest beznadziejna, jak na dzisiejsze czasy od gry fpp wymagam aby wygladala minimum jak swat4 a tu engine unreala...no rozwalili mnie juz na samym poczatku przy instalacji (tak samo jak ut). Kolejno co mnie zrazilo to poruszanie sie postacia (jakos tak jakby za szybko) i fizyka samej gry. AI to juz wogole, przeciwnicy wychodza i stoja jak debile i sobie mozna z ukrycia spokojnie do nich strzelac... Pogralem z 20min i uninstall B)

Aha jak chcecie sobie cos ciekawego zlookac to zapraszam Pariah-padaka.avi (2mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Z tego filmiku nic sie nie da wywioskowac.Zrob jakis z gry to ocenie co i jak a co do AI to podobno gra bije nawet HLa - tzn tak wszyscy mowia na roznych forumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie

 

co za czasy ,same gnioty wypuszczają , z screenów widać

że gra klasy Unreal2 ,a ten był chyba ponad 2 lata temu :/

 

rok 2005 w gra oznacza nic innego jak cofanie sie w czasie :)

 

ciekawe czy nas w tym roku jakas gra mile zaskoczy swoją wypasnioną grafiką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być, grafika ładna i bardzo plastyczna... Zgode się że brak w w/w tytule jakiś super wodotrysków, ale moim zdaniem dzięki temu jest bardzo grywalna nawet na słabszych maszynach. Co nie zmienia faktu że nie można przy niej dobrze się bawić na jakimś super wypaśnym GF6800. Gra naprawdę wciąga i w miarę upływu kolejnych leveli ostro wciąga...

Ja polecam i mam życzenie żeby PL gry wyglądały tak "słabo" jak Pariah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka ciekawa .. czym dalej tym wieksza rzez i trudniej .. ostani 2 bossowie sa niezli .. trzeba przynajmniej znalezc na nich sposob ;]

;] ...

 

zakonczenie troche zamieszane .. ale na moje oko bedzie sequel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka ciekawa .. czym dalej tym wieksza rzez i trudniej .. ostani 2 bossowie sa niezli .. trzeba przynajmniej znalezc na nich sposob ;]

;] ...

 

zakonczenie troche zamieszane .. ale na moje oko bedzie sequel

1432369[/snapback]

Kurde... już skończyłeś, ta gra jest taka "mikro", czy grałeś nonstop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... już skończyłeś, ta gra jest taka "mikro", czy grałeś nonstop?

1432459[/snapback]

jesli chodzi o FPP to wszystkie szybko mi ida ;]

juz nie raz sie dziwili w tematach od doomie czy innych ;]

a tych takich rozdzialwo w grze jest zdaje sie 16 .. a w ostatniej mapie to mamy taka "lufe" ze hej .. z cyklu wyceluj i zapomnij ;] wiec trza tylko dojsc do bossa z nią;]

 

aa.. jak gracie to nie wiem czy wiece .. ale mozna se upgrade'owac bronie .. te zielone gowienka co znajduje sie po mapie .. pod X'em jest menu i mozna na kazdej broni 3 upgrady .. warto se ten meditool "upnąć" ;]

 

ja przeszedlem cala gre na przedostatnim poziomie trudnosci .. i nie mialem o tym pojecia ;] ..

 

kolega mi powiedzial bo przypadkiem na to wpadl po ponad polowie gry .. 10 mapa zdaje ANVIL costam

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być, grafika ładna i bardzo plastyczna... Zgode się że brak w w/w tytule jakiś super wodotrysków, ale moim zdaniem dzięki temu jest bardzo grywalna nawet na słabszych maszynach. Co nie zmienia faktu że nie można przy niej dobrze się bawić na  jakimś super wypaśnym GF6800. Gra naprawdę wciąga i w miarę upływu kolejnych leveli ostro wciąga...

Ja polecam i mam życzenie żeby PL gry wyglądały tak "słabo" jak Pariah.

1432275[/snapback]

dokładnie ...sprzęt jak w podpisie, dopiero zacząłem grać i cieszy mnie to ze gra chodzi płynniutko (wiadomo engine UT 2003/4) nie to co Doom 3 który nawet na mocnej konfiguracji w detalach na ULTRA chodzi tak sobie, co do Pariaha gram dopiero w początek ale juz mi się podoba , niezły design postaci, całkiem grywalne, AI przeciwników moze nie powala ale nie zwraca się na to w grze az takiej uwagi, i grafika na tyle dobra że cieszy oko a i posiadacze słabszych budek (np GF 4200) mogą komfortowo pograć ...i o to chodzi B)

 

P.S. całkiem easy edytorek jest w full wersji ...jeszcze sie nim nie bawiłem poważniej ale wygląda "for dummies" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pariah 2!?

Wczoraj pisałem o wydaniu futurystycznej gry FPP Pariah, która ma szanse zagrozić Half-Life’owi 2, a już dzisiaj od jednego z pracowników Digital Extremes, nieoficjalnie, można było się dowiedzieć o produkcji sequela tejże gry. Najciekawszy jest fakt, że Pariah 2 ukazać się ma na konsole, jednak obecnie będące w powszechnym użyciu, a nie jak można by się spodziewać, te kolejnej generacji. Nie wspomniano, ani słowem o wydaniu gry na PC. Może jednak Polscy gracze nie mają się co martwić, w końcu już pierwszej części nie ma kto wydać, a my plotkujemy o kolejnej.

 

Źródłó fpp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ...sprzęt jak w podpisie, dopiero zacząłem grać i cieszy mnie to ze gra chodzi płynniutko

Faktycznie niesamowita sprawa :D ... Na serio: - jak to chodzi na słabszych kartach - stary dobry radzio 9700 podoła jeszcze jednemu wyzwaniu ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka ma naprawde małe wymagania na radeonie 9100 spokojnie da się grać na 1024 ale gra nie powala graficznie np woda na poczatkowych levelach jest strasznie kiepska nie wiem jak na dalszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozwalić ostatniego bossa który ciągle ładuje swoją energie przy generatorach

1434125[/snapback]

rozwalic mu generatory ...

 

ps: on nie jest ostatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę i muszę przyznać, że pariach potrafi mnie mile zaskoczyć np:wyp@śnymi konstrukcjami i ogólnie design'em otoczenia.

Choć bywają i monotonne momenty w grze.

Piszecie, że nie ma specjalnie efektów i gra bardzo płynnie chodzi.Chodzi i to pięknie ale wokół jest tyle shader'ów, że ilość klatek spada czasami do np.40-45.Shader'y są niemalże wszędzie.

Porównywanie pariah'a do the awakening'a też w tym momencie jest nie teges bo sam wygląd gry jest o tyle lepszy o ile mocniejszy jest teraz sprzęt.Pamiętam wrażenia jakie wywoływała we mnie ta gra i byłem wtedy zachwycony lecz tylko początkowymi etapami.Potem staczała się wolno po równi pochyłej.

 

A cha, panowie z kartami nv z serii 6.Polećcie proszę sterowniki do tej gry by działał AA włączony z poziomu sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A mi sie cos savy spier...... i zeby savnelo to musze przejsc caly level.Czy to przez to,ze przeinstalowywalem system czy to nie ma znaczenia ?? Bo pamietam,ze niedawno byly savy w trakcie misji i to nawet w tej misji,w ktorej aktualnie jestem.Wogole zauwazylem,ze w dzisiajszych grach,rzadko kiedy jest save w dowolnym momencie,przez co nie chce sie powtarzac gry i szybko sie ona nudzi.To powazna wada,ktora nadrabiaja wszystkie splinter celle i tomb raidery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś lepszego, czegoś co przykuje moją uwagę na dłużej.A tu lipa.Przestał mnie zaskakiwać w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Zaskakuje mnie za to w przeciwny sposób.Etap z pociągiem mnie już bardzo zniechęcił ale to co się działo na jego tyle to już żenada.

Mało ciekawa się nagle zrobiła i nuda, nuda ,nuda i nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Second Sight,Periah,Project Snowblind.Te wszystkie gry to super hiciory gdyby nie 1 szkopol - nie mozna w nich robic saveta w dowolnym miejscu,dlaczego ??? To jest wqrzajace w dzisiejszych grach.A tak to jak savujesz to gra sie szybko nie nudzi - oto cala prawda.Dobrze,ze w tomb raiderach nigdy nie zrobili takiego motywu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem Pariaha i nie powiem sama rozpierducha nawet

jest całkiem całkiem lecz niestety gra ma jeden poważny minus -

fabuła - jest słabiutka, można nawet powiedzieć żenująca słaba,

właściwie w grze mogłoby nie być żadnych tekstów

w przerywnikach. Mogliby też zrobić więcej poziomów lub wyższy poziom

trudnosci bo dzień gry z przerwami na jedzenie i TV na najwyższym poziomie

trudności to trochę mało.

Co do tworzenia kontynuacji gry to jeśli fabuła będzie podobna jak w 1

to raczej nie będzie czego żałować jak nie wyjdzie na pc-ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: FPS to nie film po co Ci fabula ???? jak chce fabuly to pykam w fallouta

itp.. w dobrym fps nawet najglupsza fabula jest w pelni do zaakceptowania

o ile gierka jest miodna.

 

przyklady doom fabula w praktyce zadna ale tuklo sie to zjebiscie :D

SeriusSam to samo DukeNukem i jescze pare by mozna bylo wymienic

chcesz fabuly grasz w RPga chcesz zezi masaskry czegos na czym mozesz

sie wyladowac grasz w FPS tylko nie mow ze jak jakis potworek/obcy itp.. biegnie

na ciebie z armata i to sie zastanawiasz dlaczego to robi albo

jaki ma charakter czy ma dzieci :lol: rodzine itd... ????

a moze po prostu odpalasz pocisk i patrzysz jak szczatki tego

biedaka przyzdabiaja krajobraz :D

 

liczy sie to czy gra sie fajnie czy nie a fabula jest wrecz zbedna w dobrym FPS

np. w CS fabula jest zajebista :)

Edytowane przez pawel1207

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz male wymagania co do gier, wazne zeby potwory lataly i je zabijac...

Powiedzmy taki HL to fabule zdaje mi sie mial mimo, ze fps.

 

Co do cs'a to po kiego ch... online shooter ma miec fabule. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Chcialbym shootera z fajna fabula,tak samo shootera online zeby sobie w kilku przechodzic w cooperative a w miedzy czasie w grze by byly fajne przerywniki filmowe.Niestey tworcy tego nie zrobia bo nie wiem,maja pograniczone wizje gracza i patrza tylko na swoje

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...