Skocz do zawartości
qqrydza

Pariah

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym shootera z fajna fabula

Polecam grę "Chaser". Niedość że wygląda doskonale, chodzi idealnie na słabszych kompach, to jeszcze ma naprawdę ambitną fabułę. Niestety nie skumałem do końca o co chodziło bo maj inglisz jest za słaby :D No i do tego jest to pierwszy FPP z bullet-time !

Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pariah w/g mnie - grafe ma dobra, muze ma fajna, fabule olac bo chodzi o jakiegos wirusa i panne, wazne ze levele sa zarypiascie porobione, caly czas otoczenie sie zmienia i bardzo mi sie podoba, a przede wszystkim gra nie przymula, bo gra sie bardzo szybko, szybkie akcje, szybkie bronie

 

postawił bym Pariah pomiedzy Riddickem a Doom3, i wiem co mowie, bo nie gram jedyne 30min, tylko oceniam na podstawie gry juz prawie ukonczonej

 

daje 8.5/10 bo gra mi sie bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, grafa nie powala, wedlug mnie zastosowany za stary engine, muzyka? nie pamietam :D co swiadczy o tym, ze nie zrobila na mnie wrazenia. Fabula - jak nowa seria muminkow. no i najwiekszy minus, dlugosc /: ale zagrac mozna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, grafa nie powala, wedlug mnie zastosowany za stary engine, muzyka? nie pamietam :D co swiadczy o tym, ze nie zrobila na mnie wrazenia. Fabula - jak nowa seria muminkow. no i najwiekszy minus, dlugosc /: ale zagrac mozna :D

1463749[/snapback]

kurde co z teog ze grafa nie powala, ty to zebys zagral w gre to cos cie musi powalic? ta gra reprezentowala dobry jak na dzisiejsze czasy poziom, a wyrozniala sie przede wszystkim grywalnoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silver doimpretowales sobie reszte mysli, ja sie wypowiedzialem oceniajac z duchem czasu. Zdecydowanie wole grywalnosc o czym sie mozesz przekonac czytajc moje pozytywne pochlebstwa dla stolena d: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam problem z przejsciem 10 levelu "path to anvil ". To misja zaraz po tej z rozbiciem pociągu. Przechodze przez wąwóz potem trafiam do pomieszczenia i wciskam guzik, dostaje message "anvil dors unlocked" i nie moge opuscic tego pomieszczenia (wszystkie drzwi się blokują i wyje alarm). Wgraniie patcha2 nie pomoglo. Ktos wie jak przejsc dalej?

 

update: ponowne przejscie całego poziomu rozwiazało problem

Edytowane przez Watcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka

zavader na 9600pro spoczko pograsz w 1024x768

 

panowie jak zabic stocktona ??

 

pozdrawiam

 

 

UPDATE :: 09/07/2005 ::

 

Rozumiem że nikt z obecnych na forum nie doszedł do tego etapu :lol:

 

Niniejszym przedstawiam rozwiązanie etapu 17 - Stockton's Last Stand.

 

Pan Stockton ma w zwyczaju regenerować swoje siły gdy zostanie przez nas prawie zakatowany. Uruchamia wtedy swą osłonę w kształcie kuli, która go otacza uniemożliwając dobicie delikwenta. Na obrzeżach sali na której walczymy znajdują się generatory z osłonami które regenerują go. W momencie gdy pan Stockton włacza swoją mini osłone, zdejmuje jednoczesnie osłony z tych generatorów. Gdy są nieosłonięte należy celowac w ich górne kopuły, w chwili gdy zniszczymy wszystkie generatory nie może się już regenerować :blurp: Pozostaje jedynie z czystym sumieniem go dobić :razz:

 

 

FINAL UPDATE :: 12/07/2005 ::

 

UWAGA !!! Poniżej przedstawiam rozwiązanie ostatniego etapu

 

Etap 17 - Shroud Revealed

 

Na końcu etapu należy unicestwić panią która wisi sobie w powietrzu ochraniana przez znikających zabójców. Na sali znajdują sie generatory przy których mozna zregenerować siły i naładować broń. Zabójców można załatwić tylko strzelając do nich gdy atakują nas znajdując się w powietrzu - bez osłon (należy trafic ich w locie). Gdy mają włączone osłony (są niewidzialni) strzelanie do nich nie przynosi efektów. Zabójców jest 4. Gdy zabijemy kilku z nich wisząca pani na środku puszcza wiązki niebieskiego światła wskrzeszając zabitych. Należy temu zapobiec strzelacąc w nią przed emisją wiązek (informuje o tym charakterystyczny dźwięk). Wystarczy strzelić raz, a celnie i można kontynuować eliminację zabójców. Gdy wszyscy zabójcy padną należy wykończyć wiszącą panią przez ciągłe naprzanie do niej w momencie gdy ona chce naparzać w nas. Jak tylko zostanie zabita pozostaje nam jedynie do obejrzenia końcowy filmik.

 

END

Edytowane przez Watcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie gram..i prawie kończe...

 

gra jest w sumie kiepska..na początku fajna grafika itp. ale im dalej...

 

ŻENUJĄCE AI..no po prostu nie rozumiem tego jak mozna takie cos odwalić..przeciwnicy są tak głupi ze głowa mała..stoją gapią się..albo biegna wprost na ciebie

 

BUGI: czasami sie zacinam miedzy skałami, czasami spadnę przez niewidzialną dziurę w schodach :/

 

KIEROWANIE POJAZDAMI: przegięcie..toż to najwieksza głupizna jaką wymyślono...żeby skrecac myszka?? i nie móc normalnie celować??

 

BRONIE: najlepsza imho jest...pierwsza broń :blink: Bulldog czy jakoś tak..shotgun \?? pożal sie boże..podobnie snajperka..wyrzutnia rakiet itp...następne..dlaczego można miec tylko 6 rakiet w wyrzutni?? jesli to totalna rozpierducha to ja nie widze ku temu powodu

 

FABUŁA: sorry ale ja jej nie kapuje..jakiś wirus, coś gdzieś..poza tym brak subtitles (przydałyby sie jak gram w nocy) i za cicho nagrane głosy..nieraz nic nie mozna zrozumiec

 

Ogólnie: 3-4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tą grą ponieważ jak pierwszy raz włączyłem to zamiast napisów były takie białe pasy dowiedziałem sie że bez sp1 nie widac napisów w tej grze więc zainstalowałem i zrobiło sie jeszcze gorsze gó*** ponieważ tera mi wyskakuje podczas ładowania gry

PH Build [2005.04.14.00.32]

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1468 MHz with 767MB RAM

Video: No Video

 

Assertion failed: fileName.Len() [File:ULoadSaveManager.cpp] [Line: 2253]

 

History:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Sight,Periah,Project Snowblind.Te wszystkie gry to super hiciory gdyby nie 1 szkopol - nie mozna w nich robic saveta w dowolnym miejscu,dlaczego ??? To jest wqrzajace w dzisiejszych grach.A tak to jak savujesz to gra sie szybko nie nudzi - oto cala prawda.Dobrze,ze w tomb raiderach nigdy nie zrobili takiego motywu

no np. pop:t2t - tez bylby hiciorem gdyby mozna robic savy w dowolnym momencie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy gra była by za łatwa :razz:

TR od zawsze ma savy w dowolnym momęcie, ale IMHO to nie znaczy że innym grą wyjdzie to na dobre.

Trzeba się troche pomęczyć z grą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...