Skocz do zawartości
dylus

Kaspersky ,symantec,panda

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem u siebie internet i oczywiście wpiąłem się do sieci bez antywirusa po chwili zaczęło się wirusy ,trojany i całe to badziewie z internetu było u mnie co zrobić jaki program wybrać czy wystarczy antywirus czy trzeba zrobić format c: pomocy bo to całe g....no mnie zje !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z zapora systemową ( sic* :mur: ) i panda Antywirus Platinium i jest ok.

Żadnych wirusków, komp nawet szybko biega z Pandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako tako nie uzywam zadnego AntyVira. Lezy sobie gdzies zdezaktywowany Kaspersky (kilka razy sobie dobrze poradzil z wirami, ktorych przykladowo Norton w ogole nie wykrywal). A tak na codzien to FireFox + Kerio Personal Firewall i od 4 miesiesy komp czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dużą ilość programów antywirusowych. :) W 2004 roku jeszcze. Wtedy przeleciałem wszystkie możliwe Pandy jakie w tym roku wyszły :D (internet security, platinum, antivirus 2004 itd.) NOD32, Kasperskygo, MKS Vir, NAV'a. No i doszedłem do wniosku w kolejności takiej. :D

 

1.NOD32

2.Panda (a. Internet... b. Platinum. c. Antivirus - ze względu na funkcje).

3.Kaspersky

4.MKS Vir

x.NAV :D

 

Kaspersky dziwnie mulił kompa. Ja mam Duron900, 256RAM. Qmplowi równiez P4 1.7GHz, 256RAM. Ale qmplowi który ma Duron'a 800 i 128RAM to już ładnie śmigał i nadal go ma - nie narzeka. :D

 

Panda - wolna ale szybsza w moim i qmpla (P4) od Kaspersky'ego.

 

MKS - ciężko coś powiedzieć.

 

NAV - nie muszę nic mówić. :]

 

NOD32 - qmpel z P4 i ja tego używamy. :) Nie narzekamy. Mało pamięci wsysa, ładne aktualizacje itp. Ładnie śmiga. Dodam, że u mnie na uczelni (Politechnika Szczecińska) używają tego właśnie programiku (co się zdziwiłem jak zobaczyłem :D).

 

To by było na tyle. :) Decyzja należy do Ciebie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi Kerio 2.15 i Ad-aware, antywira aktywnego niet - jest czysto. A jak programiki ściągam, to je potem ręcznie skanuje. Jeszcze samo nic nie wlazło (opera, ff, emule, gg)

1394029[/snapback]

grzmot dziwna sprawa ale zaistalowałem ad-aware se i ciągle wali komunikaty a to koń trojański a to trojan równolegle zainstalowałem avast myślę że to coś da <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dylus

jesteś samobójcą  :blink:

 

moja rada:

NOD32 +NoAdware +firewall

1392025[/snapback]

Popieram wypowiedź kolegi...

NOD32 + od czasu do czasu skan Ad-Aware'm. Można dodać firewalla Kerio.

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje (z tego co testowałem):

1. Kaspersky !!!

2. Panda

3. MKS

 

Wsio :D

 

EDIT:

Do Adaware, dialerów i innych badziewiów polecam SpySweeper. Według mnie wszystkie inne programy sie przy nim chowają. Ale to tylko moja opinia :-P

Edytowane przez smasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. AVAST

2. AVAST

3. AVAST

 

Powiem tyle mialem trojana ktorego nie wykryl Norton, Panda, MKS, Kaspersky, a^2 itp ...  tylko jedynie Avast Home Edition :] dlatego jemu pozostawiam ochrone nad moi pc :)

1393340[/snapback]

 

a czy avast ma firewall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był...parę razy :blink: :rolleyes: :wink:

 

Kaspersky - od lat najlepsze osiągi przy skanowaniu na żądanie, jak w tym trybie Kasper nie znajdzie wirusa, to znaczy że go nie ma. Wady - słabszy skaner rezydetny i interfejs nie jest robiony dla 6latków, więc w 'fachowych' gazetkach dostaje słabe notki. Ale i tak jest najlepszy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opera 8 + nod32 + zonealarm .. zero problemow....

 

p.s. kaspersky, avast mulily mi kompa.. nie mowaic o nortonie.... jednak jeden z lepszych antyvirow jakich uzywalem.. i nie bylo totalnie czuc ze mam antyvira... to byl avg personal free i avg 7.. nawet nie spowalnialy uruchamiania komputera... nod32 nie muli kompa.. jednak system troszke dluzej sie laduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% kolega fat_edgar ma racje. Wystarzy KERIO PERSONAL FIREWALL I SUPER EXTRA PRZEGLĄDARKA FIREFOX nie dość, że szybko to jeszcze BEZPIECZNIE. I za free.

 

 

Już teraz sobie to wszystko ściągnij: IDG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...