Skocz do zawartości
Paweł52

Linksys Wag54gv.2, Samoistny Reset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od lutego br. mam Linksysa WAG54G ver. 2 do korzystania z Neostrady. Kilka dni temu modem/router stracił nagle łączność z internetem. Lampka kontrolna "internet" zapaliła się na czerwono. Próby z restartem modemu (łącznie z całkowitym pozbawianiem zasilania) nic nie dały. Okazało się w końcu po wejściu do panelu administracyjnego, że modem/router zresetował się samoczynnie do ustawień fabrycznych. Konieczna była ponowna konfiguracja (w tym ponowne zdefiniowanie parametrów łączności z Neostradą: typ enkapsulacji, użytkownik, hasło). Co może być przyczyną takiego zachowania modemu?

Pozdrowienia

Paweł52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jest schrzanione, wymien go jak masz go jeszcze na gwarancji. Nie ma takiej mozliwosci zeby sam z siebie sie zresetowal do fabrycznych ustawien!!, chyba, ze ktos przez przypadek reset wcisnal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od lutego br. mam Linksysa WAG54G ver. 2 do korzystania z Neostrady. Kilka dni temu modem/router stracił nagle łączność z internetem. Lampka kontrolna "internet" zapaliła się na czerwono. Próby z restartem modemu (łącznie z całkowitym pozbawianiem zasilania) nic nie dały. Okazało się w końcu po wejściu do panelu administracyjnego, że modem/router zresetował się samoczynnie do ustawień fabrycznych. Konieczna była ponowna konfiguracja (w tym ponowne zdefiniowanie parametrów łączności z Neostradą: typ enkapsulacji, użytkownik, hasło). Co może być przyczyną takiego zachowania modemu?

Pozdrowienia

Paweł52

1392686[/snapback]

 

nie powinien sie sam resetowac

owszem zerwanie lacznosci.....ewentualnie zerwabue polaczenia z internetem...ale nie zmiane ustawien

 

P.S.

podaj jaki masz sofcik w swoim routerku

mialbym jeszcze kilka pytan z uzytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

podaj jaki masz sofcik w swoim routerku

mialbym jeszcze kilka pytan z uzytkowania

 

Witam, od narodzin router ma firmware 1.00.19. Na FTP dystrybutora Linksysa w Polsce jest juz wersja 1.00.47_004_code (podobno beta). Na razie jej nie wgrywałem, choć ze względu na podnoszony przeze mnie problem powinienem. Jestem ciekawy, jakie są zmiany (FEN nie miał tu żadnych danych)? W innym miejscu "wyrozumialy" pisze, że wgrał już tę nową wersję. Czy ta wersja umożliwia połączenie poprzez WDS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

podaj jaki masz sofcik w swoim routerku

mialbym jeszcze kilka pytan z uzytkowania

 

Witam, od narodzin router ma firmware 1.00.19. Na FTP dystrybutora Linksysa w Polsce jest juz wersja 1.00.47_004_code (podobno beta). Na razie jej nie wgrywałem, choć ze względu na podnoszony przeze mnie problem powinienem. Jestem ciekawy, jakie są zmiany (FEN nie miał tu żadnych danych)? W innym miejscu "wyrozumialy" pisze, że wgrał już tę nową wersję. Czy ta wersja umożliwia połączenie poprzez WDS?

1438176[/snapback]

wgralem, i zaczynam obserwowac...moj problem z linksysami to bylo zawsze gubienie sie :)... tzn polaczenia

nie sprawdzalem jakie sa roznice...czy kosmetyczne...ale jak FEN nie zna szczegolow....to cudow bym sie nie spodziewal

 

p.s.

czy moge koledze zawracac glowe na priv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...