Skocz do zawartości
=PIKI=

Cyfrówka Do 700zł Jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

może być uzywana nie ważne na allegro wypatrzyłem pare hp r507 (już czytałem opinie!!)minolta kd3300 olympus d 550 i c370 a naj bardziej jestem opinja na temat kodaka dx4530 bo słyszałem żę robią słabej jakośći foty??? (a może wy mi cos polecicie??)znam ich parametry ogulne interesóje mnie jakość fot i awaryjność !!!

zgury dziękuje za poradę!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych za mniej niz 700 zeta polecam nikona 3700 lub jesli chcesz cos z manualem mozna juz dorwac nowy a75 na allegro ponizej 700 zeta. Byla promocja w fotojokerze i canon a75 byl wlasnie za ~670 zeta.

Za 770 lub nawet mniej mozna dorwac rowniez canona a510.

 

Uzywana Minolte Z1 na allegro tez napewno sie trafi ponizej 700 zeta albo jakis olek z niezlym zoomem :)

Edytowane przez rcube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Olka dobrego za ta cene z zoomem duzym sie nie znajdzie.

Jak juz to Z1.

 

A najlepiej brac Canona A75 :)

1392958[/snapback]

:?

 

zdecydowanie Nikon

ja mam (wz zasadzie to miałem) 3100 i aparat prosty, łatwy i przyjemny, a makro ma wręcz códne - sam zobacz:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

szczególnie dobry wybór jeśli chodzi o cena/jakość :-P

ale rzeczywiście minolta Z1 wymiata :D nawet nie ma co porównywać z moim nikusiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...