Skocz do zawartości
Moog

Zmiana Z Ac Na Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadszedł sądny dzień. Zdecydowałem się na WC z powodu ciszy zdecydowanie. W pokoju komputer przy łóżku mi pracuje nad uchem i mam dość juz hałasu :( pomimo że mam kompa wyciszonego. Potrzebuje waszej pomocy w doborze odpowiednich podzespołów gdyż w tym to jestem lama narazie... to będzie w sumie moje drugie WC pierwsze to było CPC którego szybko się pozbyłem. Max kwota to 340zł i ma wyglądać ładnie gdyż jesstem estetą i raczej nie uznaję tych nagrzewnic od samochodów choć wiem że są wydajniejsze niektóre. Będzie chłodzenie grafiki i procesora. Acha narazie mam platformę na Socket A ale chciałbym aby WC pasowało też na 939

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam czytać, czytać, czytać i jeszcze raz czytać! :mur:

chyba nie masz nadzieji, że my ci tu szybciutko rozpiszemy całą teoretyczną część doboru podzespołów? od tego są testy, których na tym forum wykonano wiele - np.: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=127401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu temat rzeka... nie da sie wszystkiego opisac w jednym topicu, wiec jednak trzeba poczytac. Poza tym, kazdy napisze ci cos innego :) Sam musisz zdecydowac co kupic, wiec naprawde lepiej byloby poczytac i poszukac. Wejdz moze na jet-pc.com, poczytaj testy. Jesli chodzi o pompki, tez wszystko jest w roznych roznistych topicach.

 

Kolezenska pomoc jest, tylko czasami ludziom nerwy puszczaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem leń jest usprawiedliwiony bo wy siedzicie w tym od kilku miesięcy, lat :) a ja mam to nadrobić w dni? godzin? Po prostu nie mam narazie czasu wgłębiać się w tą tematykę a chciałem złożyć zestaw dość tani bo 350zł to potwór nie będzie zdaje sobie z tego sprawę... Będe mieć chwilę to na pewno przeczytam od deski do deski jakiś większy artykuł z wc... tymczasem pani z matematyki i elektrotechniki życ mi nie daje :sad: Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, no to już cię rozumiem, my w tym siedzimy kilka miesięcy po to, żeby wyłożyć wszystko z kilka godzinek jakiemuś laikowi, który jest leniwy do granic możliwości? :mur:

nie masz innego wyjścia chłoptasiu : musisz poświęcić 'parę' miesięcy jeśli chcesz coś złożyć za te 350 zł, bo każdy z nas najpierw się uczył, a później zabierał do praktyki we własnym kompie, a nie czekał aż wszystko wytłumaczą mu inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to stary jesteś w kropce, bo nikt ci nie pomoże w taki sposób jaki byś tu chciał, pozostał ci tylko link: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=127401

tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania - więc nie kłóć się jak mały dzieciak, tylko czytaj! bo nauka to potęgi klucz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350Zł = blok na cpu+ blok na gpu + pompka + rezerwuar+ węże + nagrzewnica + cybanty

 

nie uważasz że trochę mało

jak będziesz miął wątpliwości to mogę pomóc ale teraz masz mnóstwo czasu na czytanie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...