Skocz do zawartości
szaraczek

Kalonline

Rekomendowane odpowiedzi

hej nieznalazlem tematu o tej grze. gra ktoś może?? jakie macie loginy?? znacie jakies ciekawostki lub macie problemy?? piszcie ...

PS moj login to "gilong"

stronka gry : www.kalonline.com

link do downloadu klienta gry : http://inix.nefficient.com/inix/KalOnlineSetupEngNew.exe

Edytowane przez szaraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.kalonline.com jest to gra MMocRPG , świat fantastyczny, w pełni 3D, chodzisz i zabijasz potworki zeby muc zdobyc nastepny level :P Można prowadzic dialogi z innymi a takze prowadzic z nimi handel. można wykonywac qesty itd... według mnie to jest tibia przerobiona na 3D. podoba mi się funkcja party gdzie chodzisz grópką osób i razem zdobywacie punkty. do wyboru są 3 zawody: knight, archer i magik. jeszcze jakies info?? aha ma małe wymagania;) p3 800, 256ddr i 32 mb na grafie wiec mozna posmigac smiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka miodna, grafa tez jak na taki rodzaj gry. co do diablo to sa tez pewne elementy podobne. na stronce po lewej stronce jest przycisk do załozenia konta;) na jednym koncie mozna miec kilka postaci. gierka miodna, duzo niezajmuje, wymagania małe a grafa serio dobra , wymagany direct 9.0b, gra duzo polaków ale nawet jak by ich niebylo to gra jest prosta do połapania. naprawde polecam;) moze keidys pojdziemy na party?? ;).

Ściągnijcie to sie przekonacie;) Klimat tez miodny ;)

PS Update trwa ok 0,5-1h wiec trza czekac. ale warto ;) aha i jest darmowa

Edytowane przez szaraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia ja tym jezyk-sobie-polamac (rycerzem) :lol:

lvl 10 i mowie ze jest miodna. nawet bardzo. jaknarazie wq mnie dwie rzeczy :arrow: 1 to rybacy. nie lubie jak fps mi leci na leb na szyje do 3klatek. a 2 to cholerne odleglosci pomiedzy mobami niebieskimi a pomaranczowymi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko powiedzcie mi na jakich portach chodzi ta gra bo nie moge sie z nia połaczyc :(

Pls pomozcie bo gra jest piękna a u mnie nie chce iść :(

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Butcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj polskich nickow to widzialem od cholery. szkoda ze czesc naprawde nieciekawa :? ja narazie cienko stoje ze sprzetem. wdzianko g8 reszta g16 mieczyk chyba iron. pytanie :arrow: jak dorawc wiecej questow? bo wykonalem ze 2 czy 3. pierwszego za cholere nie moge znalesc itemu. na wschod jest napisane. tluke, tluke a tego badziewia nie widze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom gierka bardzo fajna, co wazne wciaga :> Fakt ze miedzy niebieskimi a pomaranczowymi to trzeba sie troszke nabiegac, ale co dziwne czesto przy niebieskich mozna znalesc calkiem ciekawe itemy.

Co do questow to na stronce co podalem jest opis co i jak.

Butcher moze Ci jaki firewall blokuje polaczenie :blink:

 

ps-co do polakow to jest ich dosc sporo,np walcze i widze jak nagle droga biegnie koles i krzyczy "pomocy!!!" a za nim leci z 5-6 demonow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo :)

moze dziwny ze mnie jason ale cos mi ta gra nie podchodzi..

mowiliscie ze jest jak diablo wiec sciagnalem i sie zarejestrowalem, wybralem sobie koleznake z lukiem i kurde grafa wcale nie super tylko ujdzie jak oczy przymroze i czemu nie atakuja mnie ziomki potworow, walcze sobie z jednym a dwoch chodzi sobie obok jakby na spacerku, a ja im ziomka tluke, a moze to nawet ktoregos rodzina..nie wiem , ale w diablo atakowali grupa, tutaj nie ma problemu, walcze sobie z jednym, jak mnie za bardzo obije to sobie siadam, nikt mnie nie zaatakuje, odpoczne, mam cale zycie znowu i nastepny... czy to nie monotonne ?

 

dalej jest trudniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno pogrywalem w Kal'a ,jednak na dłuzsza mete takie gry mnie nudza : ]

 

z tego co pamietam mialem rycerza 22 lvl

full set g32 + mieczyk g33+1 + ok 300 uzbieranych medycynek B)

oddalem wszystko kumplowi z Kal'a bo przestalem grac : ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w niedziele mialem ok 20kb od ok 15:00 do 17:00

EDIT

DZIS O 21:00 DO 21:10 PRZED MOSTEM KOLO MIASTA POCZATKOWEGO BEDE CZEKAŁ I MOZEMY ISC NA PARTY. CHETNI MILE WIDZIANI ;)

Edytowane przez szaraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa procenty w prawym dolnym rogou okienka gdy sie targujesz z ludzmi w czerwonych kubraczkach. Jednak mialem TAX 85% i mi sie powiekszylo do 99%! i sie nie pomniejsza jak kupuje sprzedaje itd!!!

Czy to jest odwracalne? Wszystko mam drozsze! (to sie zaczelo od tego jak na chwile wylaczyli mi neta) :mur: Pomozcie!! :mur:

post-111810-1114515138.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczełem grac dzisiaj

grafa super ! grywalność na poziomie Rose Online (wogóle ta gra jest podobna troche do R.O.S.E.

jesli ktos mogłby zapodac linka do działajacego polskiego poradnika to byłbym wdzieczny, oczywiscie pomocą w postaci party/itemów/kasy tez nie pogardze :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...