Skocz do zawartości
szaraczek

Kalonline

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemik bo dość długo sie robi lvl w kalonline dlatego może ma ktoś jakieś linki na serwery prywatne lub jakieś cheaty i hacki do tej giery PLX potrzebuje pomocy :zonk: :legal:

 

ja mam słabe 22lvl ale za to powyżej 5. 2 magów pegusia i helfri. 2 knightów pegii i iwan. 3 archerów pegazarcher ,helfrio ITD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niestety zhackowali konto i [gluteus maximus] niegram już

UWAGA!!!

NIEWCHODZCIE NA STRONKI KTORE PODAJĄ GRACZE ANI INNE NIEZNAJOME NA KTORYCH NIBY JAK SIE ZAPISZESZ DOSTANIESZ JAKĄŚ ŻECZ!! TAM SĄ KEY LOGGERY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

NIEWCHODZCIE NA STRONKI KTORE PODAJĄ GRACZE ANI INNE NIEZNAJOME NA KTORYCH NIBY JAK SIE ZAPISZESZ DOSTANIESZ JAKĄŚ ŻECZ!! TAM SĄ KEY LOGGERY !!

1467041[/snapback]

Przecież takie rzeczy wiadomo od dawna. Ja do tego dodam, żeby nie korzystać z tzw. programów trzecich (boty, programy ułatwiające wejście na przeciążone servery itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iw@n , przeciez oczywiste jest ,ze czym wyzszy lvl tym wiecej czasu (a wlasciwie wiecej exp) zajmuje zdobycie nastepnego lvl'u . Nie ma zadnych prywatnych serverow , hackow itd. gra jest w koncu darmowa wiec po co ? :) Co prawda jest to open beta , jednak czas testow juz DAWNO mina a gra jest caly czas darmowa i rozwijana (update z ulepszeniami prawie co tydzien ).

 

szaraczek , moze powiesz mi w jaki to sposob Ci "zhakowali" konto ? moze byles na tyle naiwny i zachlanny ze uwierzyles w lecace z nieba miliony , podales swoj ID oraz haslo "w zamian" za milion geonow ? a moze weszedeles na strone i sciagnales key loggera ktory zekomo dodawal kase bez ograniczen ?

Ja w zadne haki i wlamania w Kal'u nie wierze , te plotki puszczaja ludzie ktorzy podali swoj id i haslo innej osobie ,a pozniej krzycza ze ich "zhakowali" : ]]]]

 

 

 

Ja gram w Kala juz jakis czas , mam 34 lvl , naleze do gildii i jak narazie nie mam zamiaru z ta gra sie rozstawac bo jest swietna , i nawet mnie nie przekonujcie ,ze Lineage II bije Kala na glowe bo mialem dwa podejsce do tej gry i za kazdym rezem konczylem na 10 lvlu , poprostu jest nijaka i wcale mnie nie zachwyca jak innych . a grafika stoji na takim samym poziomie : )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcialo by ci sie jeszcze raz zaczac grac to wtedy moglibysmy razem nabic troche Exp i oprowadzil bys mnie po tym swiecie troche :)

 

A tak poza tym ile ludzi z tego forum w to gra? Mogli byscie podac imiona, zawod, poziom swoich postaci to wtedy moglibysmy razem cos wykombinowac??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdy zdobyty lvl dostajesz 1 ptk. na skill , takze za niektore questy dostajesz ptk. na skill. Jezeli chcesz uaktywnic lub zwiekszyc trening ktoregos skilla idziesz do Natootuh ,znajduje sie tam duze drawniene molo , znajduja sie tam goscie tacy sami jak Ci kolo Crow Statue , podchodzisz do odpowiedniego (tego ktory uczy skilli maga) klikasz na niego i wybierasz "Learn me your skill" czy cos w tym sensie po czym dodajesz ptk. do interesujacego Cie skillu.

 

Jezeli chodzi o wychodowanie zwierzecia to na ktoryms lvlu (bodajrze 10) idziesz do goscia kolo mostu w Narootuh (taki wielki typ podobny do doggebi z zalozonymi rekami) zagadujesz do niego i daje Ci questa. Po wykonani go dostaniesz jajko , masz do wyboru 3 , tygrysa , pantery i ptaka . Jezeli grasz magiem wybierz ptaka. Po otrzymaniu jajka przeciagnij je do prawego gornego okienka w ekwipunku , tak by sie dodalo. Od tej chwili zaczynasz hodowac swoje jajko , jak kolwiek to brzmi : P . Na poczatku masz jajko z grade 0 , w pierwsza forme zwierzecia mozesz sie zaminic gdy jajko osiagnie grade 11 , w druga forme gdy osiagnie g21 . Jajko expi co 3 minuty po 0.10 expa oraz za kazdego zabitego moba z kolorem zoltym w zwyrz dostajesz 0.02 expa (po jakims czasie 0.03 expa). Aby osiagnac g11 jajka trzeba naprawde wiele czasu , ja mam 37 lvl i mam jajko G9 7% , wiec mysle ,ze okolo 40 lvlu bede mial zwierze :] , a druga forme w calym Kalu maja dopiero 2 osoby , ganjamon (rycerz 59 lvl tygrysa) i Jassie (luczniczka 58 lvl pantere)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem jakiegos RPG'a do pogrania cos a'la Diablo 2. Mam nadzieje ze znalazlem :) 195 MB :) Zobaczymy jak sie sciagnie.

Pozdr

 

Edit:

Cholera transfer spadl mi z 30 do 7 KB i tak sie trzyma. Ma ktos jakies inne zrodlo niz oficjalna strona skad mozna sciagnac KalOnline? Przydalo by sie.

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem godzinke i moze byc choc nie tego sie spodziewalem. Najsmieszniejsze jest to gdy sie atakuje jakiegos potworka to jego kumple chodza sobie obok i nie reaguja. Jakis polak chcial byc moim nauczycielem ale na dzien dzisiejszy nie wiem co on zyskuje wiec moze pozniej sie zdecuduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz na moby mocniejsze to sie przekonasz jakie moga byc agresywne :]

btw. nie oceniaj gry po paru h grania , ja jak poznalem wszystkie jej aspekty to wciagnela mnie do cna :wink:

1501598[/snapback]

I taka mam nadzieje! W koncu miliony koreancow nie moga sie mylic :) W sumie polakow jest tam troche wiec i mozna pogadac w ojczystym jezyku.

Nigdy nie gralem w gre RPG typu diablo poza samym diablo 1 i 2 wiec delikatnie bylem zdziwiony jak zobaczylem w poczatkowym miescie tych kilkuset graczy na raz! W niektorych miejscach gra potrafi zwolnic :)

 

Edit:

Czy wy mozecie teraz grac w Kal? Wiecznie mnie wywala - conection lost with the server. Do tej pory pogralem tylko dwa razy.

 

Edit:

Stworzylem postac nowa i ona nie ma problemu z gra. O co tu chodzi? Stara ciagle nie moge grac. Raptem 5 lvl!

 

Edit:

Nowa tez juz nie moze grac. Po wyjsciu z gry. Objawia sie to tak. Po wejsciu do gry widze wszystko, graczy, czat, caly swiatjest ale nie moge z nikim pogadac, nic pisac naczacie, po wyjsciu z miasta nie ma potworow. Po jakims czasie "connection lost with the server". Zanim pojawi sie ten napis nawet nie moge wyjsc z gry sam, ani przelaczyc na inna postac.

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CruX  te wszystkie problemy opisywane przez Ciebie to nic innego jak LAGI :]

Jaki masz internet ?

 

ja mam 300/50  i nie mialem dzisiaj absolutnie zadnych problemow : )

1502461[/snapback]

To nie sa lagi. Zalozylem nowe konto na Kal i gram juz kilka godzin bez zadnych problemow. Az sie boje wyjsc z gry :) Jak wyjde i sie powtorzy to gra robi wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...