Skocz do zawartości
szaraczek

Kalonline

Rekomendowane odpowiedzi

elo

 

bendziecie dzisiay grac kurde wczoray talisman znalazlem wart 1 mln bende kupowal tygryska za 800k a reszte przeznacze na cel dobroczyny@:P

 

@@ @ @

@ @ @ @

@ @ @@

@ @ @@

@@ @ @ >>>>>>>>>>>>mat53<<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas na nowym koncie nie mam problemow wiec jak mam chwile czasu to zagram sobie. Gra calkiem przyjemna a potworki juz same atakuja :)

W grze na czacie ciagle przewijaja sie 3 jezyki angielski, francuski i polski. Tego ostatniego jest duzo :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem i muszę stwierdzić że ciekawa gierka.

Przydałby się jakiś Friend i Teacher :D

1504376[/snapback]

Hmm o co chodzi z tymi nauczycielami? Co ja zyskuje bedac uczeniem (poza zdaje sie zbroja) a co on bedac nauczycielem?

 

Edit:

Chyba staje sie leniwy i ciagle pytam. Przeczytalem na oficjalnej stronie na temat nauczycieli i studentow.

Mam jedno pytanie dotyczace tego tematu na ktore nie znalazlem odpowiedzi. Otoz czy ktos kto jest (nie wiem czy mozna przestac byc) studentem moze zaczac byc nauczycielem? Czy jesli to mozliwe to wtedy czerpie sie korzysci z bycia nauczycielem (majac studentow oczywiscie) oraz z bycia studentem pierwotnego nauczyciela? Czy ma sie korzysci tylko z bycia aktualnie naucyzcielem? Wydaje mi sie ze tak bylo by logicznie. Prosze mnie jednak upewnic? A na koniec jesli nie da sie byc wpierw studentem a poznije nauczycielem to czy warto byc studentem? Czy lepiej poczekac i zaczac byc nauczycielem.

Ta gra zaczyna byc bardziej skomplikowana niz na poczatku mi sie wydawalo.

Aha i jeszcze jedno czy bedac w party np we 2 za zabicie potworka z ktorego normalnie (pojedynczo) jest 20 EXP to w party dostaje sie 2x10 exp czy 2x20 exp?

Pozdrawiam

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bycie studentem to z tego co sie orietuje ( bo nie zaglebialem sie za bardzo w ten temat) to nie ma jako takich kozysci po za armorem g8 ktory dostaje sie za free , jednak jak znajdziesz sobie dobrego nauczyciela , pomocnego itd. to naprawde wiele rzeczy dowiesz sie o Kalu .

Natomiast bedac nauczycielem dostajesz jakas czesc kasy ktora dropi uczniom z mobow , jednak ta kasa nie jest "odbierana" uczniom od kazdego moba lecz server sam automatycznie od "siebie" dodaje kase nauczycielowi czyli majac nauczyciela lub nie majac tyle samo kasy bedzie Ci wypadac z moba.

 

Natomiast sprawa z party wyglada nastepujaco. EXP jest rozdzielany wedlug lvl'u , aby zapobiec takim sytuacjom ,ze ktos z lvl'em 10 pojdzie na doggi z jakims kolega z 40 lvlem i i beda dostawac po rowo exp. Bo w takiej sytuacji mozna by bardzo szybko bic lvl'e . Wyjasnie to na przykladzie , jezeli pojdziesz na party z gosciem ktory ma 37 lvl (jezeli Ty masz 5-10 lvl) i zabijecie doggebi with monster face on dostanie ok. 900 exp a Ty 10 exp a jak wiadomo czym wyzszy lvl tym potrzeba wiecej expa by osiagnac wyzszy lvl. Mam nadzieje ,ze zrozumiales o co mi chodzi : ) ,aha jezeli idziesz na party to exp nie jest rozdzielany 2Xnormalna liczba expa za zabicie moba lecz normalna liczma exp za zabicie poba podzielone na 2 i rozdane w zaleznosic od lvla .

 

zapewniam Cie ,ze gra nie jest tak prosta jak sie wydaje na pierwszy rzut oka , ja juz gram w nia kilka mieciecy i nie poznalem jej jeszcze w 100% , codziennie dowiaduje sie nowych rzeczy : )

 

 

 

gdybys mial jeszcze jakies pytania moj nick w grze to : SudeuX

PM'y mozesz mi pisac stosujac schemat @nick wiadomosc : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bycie studentem  to z tego co sie orietuje ( bo nie zaglebialem sie za bardzo w ten temat) to  nie ma jako takich kozysci po za armorem g8 ktory dostaje sie za free , jednak jak znajdziesz sobie dobrego nauczyciela , pomocnego itd. to naprawde wiele rzeczy dowiesz sie o Kalu . 

Natomiast bedac nauczycielem dostajesz jakas czesc kasy ktora dropi uczniom z mobow , jednak ta kasa nie jest "odbierana" uczniom od kazdego moba lecz server sam automatycznie od  "siebie" dodaje kase nauczycielowi czyli majac nauczyciela lub nie majac tyle samo kasy bedzie Ci wypadac z moba.

 

Natomiast sprawa z party wyglada nastepujaco. EXP  jest rozdzielany wedlug lvl'u , aby zapobiec takim sytuacjom ,ze ktos z lvl'em 10  pojdzie na doggi  z jakims kolega z 40 lvlem i  i beda dostawac po rowo exp. Bo w takiej sytuacji mozna by bardzo szybko bic lvl'e . Wyjasnie to na przykladzie , jezeli pojdziesz na party z gosciem ktory ma 37 lvl (jezeli Ty masz 5-10 lvl) i zabijecie doggebi with monster face  on dostanie ok. 900 exp a Ty 10 exp a jak wiadomo czym wyzszy lvl tym potrzeba wiecej expa by osiagnac wyzszy lvl. Mam nadzieje ,ze zrozumiales o co mi chodzi : ) ,aha  jezeli idziesz na party to exp nie jest rozdzielany 2Xnormalna liczba expa za zabicie moba lecz normalna liczma exp za zabicie poba podzielone na 2 i rozdane w zaleznosic od lvla . 

 

zapewniam Cie ,ze gra nie jest tak prosta jak sie wydaje na pierwszy rzut oka , ja juz gram w nia kilka mieciecy i nie poznalem jej jeszcze w 100% , codziennie dowiaduje sie nowych rzeczy  : )

gdybys mial jeszcze jakies pytania moj nick w grze to :  SudeuX

PM'y mozesz mi pisac stosujac schemat  @nick wiadomosc : )

1505202[/snapback]

Pytalem o nauczyciela i studenta bo za bycie w takiej komitywie sa ladne bonuy:

 

2. Reward

 

- Students: Grade 8 armors are given and when the students reached at level 16, server gives you 20,000 geons if you keep the relationship with your teacher. When reached at level 30, 50,000 geons are given by the server to the students. (All the money is given to the storage in the game; you need to log out and log in again for checking your money in your storage.)

 

- Teachers: Teachers receives the certain percentage of money that are earned by their students as tuitions. But all the money is given by the server, not from the students.

The tuition rate is different and it depends on the studentsˇŻ level.

 

The tuition is only paid when the teacher is logged in to the game and itˇŻs paid when the tuition is gained 100 geons.

 

Also when the student reaches at level 16, the teacher gets 20,000 geons and when the student reaches at level 30, the teacher gets 50,000 geons.

 

-Tuition rates for the levels:

Student level 1 ~ 10 : Teacher(50 %), Grand Teacher(11 %)

Student level 11 ~ 20 : Teacher (36 %), Grand Teacher (9 %)

Student level 21 ~ 30 : Teacher (22 %), Grand Teacher (7 %)

Student level 31 or higher : Teacher (8 %), Grand Teacher (5 %)

 

Kasa jest calkiem ladna i na pewno by mi sie przydala. Jak masz wysoki lvl to chetnie skorzystam z Twojej pomocy jako nauczyciela o ile sam bede mogl byc poznije nauczycielem :)

 

Co do EXPa to rozumiem. Cos jak w diablo 2.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz byc moim uczniem to podaj mi swoj nick w grze lub spotkajmy sie pod crow statue w Narootuh o ustalonej godzinie : )

Nauczycielem mozesz zostac gdy osiagniesz 16 lvl (?) , tego nie jestem pewnien bo od poczatku nie interesowalem sie ta opcja gry : )

aha. lvl mam 37

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz byc moim uczniem to podaj mi swoj nick w grze lub spotkajmy sie pod crow statue w Narootuh o ustalonej godzinie : )

Nauczycielem mozesz zostac gdy osiagniesz 16 lvl (?)  , tego nie jestem pewnien bo od poczatku nie interesowalem sie ta opcja gry : )

aha. lvl mam 37

1505679[/snapback]

Jak znajde czas na pogranie to sie odezwe. Narazie mam 8 lvl. Dla tej kasy warto pobawic sie opcja studenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś sposób przeżucenie stuffu z łuka na woja?

1506561[/snapback]

Jezeli obie postaci masz na tym samym koncie to idziesz luczniczka do storage keepera (chyba tak sie nazywa) zostawiasz stuff placac po 50g za sztuke, w options dajesz change character, wybierasz wojownika i idziesz do storage keepera, wybierasz u niego opcje odebrania stuffu. Wszystkie postaci z danego konta widza w storage stuff zdeponowany przez inne postacie z danego konta.

 

btw. ja mam 16 lvl woj. nick misiuPL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, dopiero co sie zarejesrowalem i jestem ciekawy czy spotkam tutaj ludzi o wyzszych lvlach :) Jesli mozecie odpisac sie pod wypowiedzia na temat lvla, nie musi byc szczegolowo.. np 10+, 20+ 30+ 40+ 45+ 50+ Tak powinno byc dobrze :P

 

 

 

50+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, dopiero co sie zarejesrowalem i jestem ciekawy czy spotkam tutaj ludzi o wyzszych lvlach :) Jesli mozecie odpisac sie pod wypowiedzia na temat lvla, nie musi byc szczegolowo.. np 10+, 20+ 30+ 40+ 45+ 50+  Tak powinno byc dobrze :P

50+

1508547[/snapback]

+10

Z powodu sesji ciezko ida lvl ale najwazniejsze ze gra mnie zainteresowala :) Wczoraj (dopiero wczoraj ale to z przemeczenia :) ) odkrylem by nie kupowac nic w sklepie ale od ludzi ktorzy odpoczywaja w miescie. Niby banalne ale sprawilo mi radoche :) Kupilem miecz za 1200 a w sklepie jest za 3120. Widzialem miecz za 4000 a w sklepie za >13000. No nic ide sie pouczyc ... polimery czekaja.

 

Pozdrawiam

 

Edit:

Zagapilem sie podczas rozmowy, zabili mnie a gdy sie pojawilem w miescie to mamponownie problem sprzed kilku dni - connection lost with the server - po kilku minutach, niemoge rozmawiac itp.

Pozostaly 24 godziny do wyrzucenia tej gry z dysku i niewracania do niej chyba ze jest jakis sposob na ponowna normalna gre.

Pomozcie

 

Edit2:

Jak gdyby nigdy nic gra zaczela dzialac bezproblemow. Wiecej nie mam zamiaru ginac :)

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

Zrobilem 16 lvl. Mam nauczyciela. Co teraz zrobic by dostac 20000? Byl komunikat o kasie ale chyba nie doczytalem go bo kaski brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie zasysam, moze cos z niej bedzie szczegolnie ze WOW juz mi sie troche przejadl - za wolny jest IMO - znaczy levelowanie jest za wolne. Wiec zaraz bedzie "Try It!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie zasysam, moze cos z niej bedzie szczegolnie ze WOW juz mi sie  troche przejadl - za wolny jest IMO - znaczy levelowanie jest za wolne. Wiec zaraz bedzie "Try It!"

1526279[/snapback]

No a ja wlasnie "zalatwiam" sobie WOW :) Bo mysle ze Kal to jednak nie to :) Kumpel ktory nalogowo gra w WOW napisale ze gra jest tak zajefajna ze az zaluje ze pracuje :D Jak mogla Ci sie znudzic? Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. o co chodzi z tym teacher - student relationship ?

1527491[/snapback]

Kiedy znajdziesz sobie nauczyciela to dostajesz automatycznie zbroje, rekawice, buty, spodnie i helm chyba. Wszystko najnizszej klasy zdaje sie 8. Jak zrobisz 16 lvl to obaj z nauczycielem dostajecie po 20000 geonow (ja jeszcze nie dostalem bonie wiem jak, od 2 dni nie gralem). Jak zrobisz 30lvl to obaj dostajecie po 50000 geonow. Poza tym nauczyciel dostaje jakis % kasy jaka zarobisz w czasie normalnego grania ale nie dostaje od ciebie tylko od serwera gry. A wiec wniosek taki ze tylko sie zyskuje a kompletnie nic nie traci.

Znajdz nauczyciela. Mase ich sie oglasza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przeszlo rok lvl 59 Knight Vagabond Sword mam ( nie za wysoki ale to juz inna bajka <_< )Exp jest wolniejszy niz w MU na Globalu pozatym gre niszcza CCF ( Credit Card Faker ) jak grasz uczciwie to wiecznie klepiesz biede a taki noob sie z ciebie nasmiewa ze masz 59 lvl i 0 parta g50 a on od lvl 50 w full secie biega ... Jest to najbardziej zbugowana gra jaka kiedykolwiek widzialem , podziemni assassini, buraki w scianach , lagi ,Dc,tracenie exp na wojnach zawyzone ceny itemow ( przez graczy uzywajacych CCF)Z tego co wyczytalem tutaj all jestescie jeszcze low lvl w KalOnline , na low lvl gra sie super szybki exp fajnie dropi ale potem juz jest 1000x gorzej ja od kilku miesiecy bez dropa jestem pomimo mojego lvl ( nie licze syfu g45,G46 i talismanow typu 10/3 wisdom wypadajacego z najmocniejszych mobow w grze :angry: )Reasomujac jak cenicie sobie swoj czas nie grajcie bo gra naprawde wciaga na poczatku ale potem sie meczysz tylko przy grze a nie mozna przestac ( KalOnline to nalog jak narkotyki B) ), ja znalazlem inne rozwiazanie tego problemu , gram z kumplem z osiedla na moim acc wiec mam czas zeby odpoczac od gry i nabrac checi do grania :wink:

BTW

Nie robcie tego bledu co ja i nie trenujcie kilka postaci ja mialem duzo postaci na lvl 39++ o zaluje tego teraz strata czasu i moja podstawowa postac ma teraz niski lvl <_<

 

Odpowiem chetnie na pytania jak jakies macie nick w grze FrEEz2 ( moze znacie ? :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi bugami, zagraj w Project Entropia to sie przekonasz co znaczy zabugowana gra : )) Wracajac do Kala to wszystko prawda, odechciewa sie grac jak sie widzi ludzi na 50 lvlu biegajacych w full g50 ktorzy dorobili sie przez cff. Chcesz grac uczciwie to mozesz jedynie liczyc na dropy bo nie stac Cie na kupienie jakiejkolwiek czesci G50...

Ja mam sposob na nude i monotonie w Kalu , gram od kwietnia i co jakis czas robie sobie przerwy 2-3 tyg. po tym czasie wraca mi zapal do gry : P

W Kalu gram ryckiem , 48 lvl nick SudeuX obecnie jestem na etapie sprzedawania postaci za rc : )

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja darowałem sobie gre w Kala gdy doszedłem do 27lvlu. Miałem nauczyciela, dużo mi pomógł, ale poprostu gra jest tak monotonna(dla mnie), że nie mogłem dłużej przy niej wysiedzieć. Całego seta sprzedałem i kase dałem nauczycielowi. On jest zapalonym graczem, także mu się przyda.

 

Z tą wielkością lokacji troche przesadzili. Mogłabt być mniejsza, ale z większą ilością jaskiń/podziemi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...