Skocz do zawartości
bigzzgib

dziwny start kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy włączam komputer palą się 2 lampki, wiatrak się zaczyna kręcić itd ale niema obrazu i właściwie komputer nie startuje. Dopiero gdy go zresetuje to startuje normalnie.Gdy go wyłącze i w czasie do 20 minut włącze to startuje za pierwszym razem. Czy ktoś wie co to może być? Wcześniej tego problemu nie było. Zmieniłem nawet bios i nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten artykuł dotyczy mojego problemu ale jeżeli na początku tego nie miałem to znaczy że coś musiało się skopać. A tak poza tym co to jest owe PSU wymienione w artykule bo tak nie do końca go zrozumiałem. Płyta i zasilacz są w miare nowe i na gwarancji a zreszta nie znam się na elektronice żeby coś tam montować. Skorzystał bym z serwisu ale pewno powiedzą że wszystko jest w porządku, jak im udowodnić usterkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie, ale u mnie nie działa reset. Jak resetne kompa to dzieje się dokładnie to co u Ciebie, wyłączenie guzikiem lub listwą i ponowny start ok.

Zasilacz nowy Hount Key300W więc raczej nie on. Jak odkręce proca to wszystko idzie ok :x

Pomoc Epoxa radzi oblookać Post Ledy i zobaczyć co pokaźą.

Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...