Skocz do zawartości
someone88

Rezygnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, co za bzdety :mur: ...

Jesli cos kupiles (zaplaciles za to jakies pieniadze) to jest twoje, logiczne?

Moge to potwierdzic na swoim przykladzie, poniewaz na poczatku kwietnia bylem w telepunkcie rezygnowac z neo (z zapowiedzia, ze za miesiac bede podpisywal nowa umowe). Facet spisal sobie jaka chce opcje i kontakt do mnie, a przy okazji spytal czy przyda mi sie kolejny modemik za 1zl? :lol:

Takze nie trzeba nic oddawac :wink:

Edytowane przez vantomiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny co do własności modemu. Jest on dzierzawiony na czas trwania umowy lub na okres w jakim kozystasz z internetu. W momencie złożenia pisma o rozwiązanie umowy powinieneś dostać protokól zdania modemu (ewentulanie kwitek na do do kiedy modem ten musisz oddac) i lepiej tego dopilnuj bo moj kumpel zgubil taki papierek i procesowal sie z tepsa przez pol roku. Nie dalo sie tlumokom przetlumaczyc ze z internetu nie korzysta a ich wersja protokolu po prostu gdzies zaginela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytuje fragment umowy:

"niniejszym kwituje odbior modemu zakupionego w cenie promocyjnej, zgodnie z podpisana umowa i zobowiazuje sie, ze w przypadku niedokonania instalacji uslugi Neo dokonam zwrotu modemu w ciagu 30 dni od daty podpisania umowy..."

czyli zwracasz tylko w przypadku jesli nie uruchomia neo, doplacasz jesli zrywasz umowe przed uplywem czasu ustalonego w umowie, jesli umowa wygasa to modem zatrzymujesz. zeby nie bylo niedomowien zadzwonilem pod 800 102 102 i zapytalem. modem zatrzymujesz po rozwiazaniu umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do forumowiczów 

Czy jak rezygnuje z neostrady (umowa lojalnościowa 12 miesiecy) musze oddać tepsie modem i inne rzeczy ktore kupiłem za promocyjną cene 1zl ?

1396706[/snapback]

Ostatnio rozwiazalem, po trzech miesiacac (2 miechy korzystania + 1 wypowiedzenie) place 40zl za kazdy miesiac WYKORZYSTANY. Modem bralem za 1zl, ale do trzech miesiecy moge go zwrocic - inaczej musze go kupic (cos kolo 150 zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qr** to nie wkurzyli bo mi w tlelpunkcie przy zakladaniu neo mowili ze "mam szanowac modem bo on do nic wraca" a zakladalem w takiej promocji ze modem 1zl i aktywacja 1zl pod koniec wakacji.

1400497[/snapback]

 

sprawdz sobie umowe

i wezcie to tak na zdrowy rozum, zaplaciliscie za modem 1 pln ale dlatego ze umowa na 12 miesiecy (na czas nieokreslony wolali sobie jakis 200-300 pln za modem) i porownajcie do umow z operatorami komorkowymi, jak wam wygasa umowa na tel i ja rozwiazujecie to zwracacie aparat ktory kupiliscie za 1 pln przy podpisywaniu umowy?

masz dowod zakupu modemu czyli jest on twoj (no chyba ze ktos wynajmuje od tepsy modemik ale nie slyszalem o takim przypadku)

niedowiarkom polecam numer 800 102 102 tam zapytajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zrezygnował z NEO podczas trwania umowy na 12 m-cy ?

Mam mozliwośc przejścia do UPC (1Mbps za 70 z VAT +pełny pakiet za 39 a nie 49,5 jak dotąd bule)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat...tez bym zrezygnowl z neo, mam podpisane na 12 miesiecy....bo moze bede mial mozliwosc podpiecia sie pod DSLA a obecna cena mnie rozwala....mam stara wersje 640 i na jakosc nie narzekam ale na cene tak...jesli ktos rezygnowal prosilbym aby napisal ile trzeba im za to zapalcic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrezygnowac bez dodatkowych oplat. Cytuje moj post z forum prawne

 

Tak mysle ze warto napisac, szczegolnie ze od poczatku mialam racje pomimo odradzania przez bardziej "obcykanych" forumowiczow

 

"Chcemy poinformować Państwa, że od dnia 1 sierpnia 2005 r. ulega zmianie regulamin świadczenia usługi neostrada tp. (...)"

 

"W związku ze zmianą Regulaminu świadczenia usługi neostrada tp, zgodnie z art. 59., ust. 2. Prawa Telekomunikacyjnego, w przypadku braku akceptacji wprowadzonych przez TP zmian, mają Państwo możliwość wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi neostrada tp. W razie skorzystania przez Państwa z tego prawa, Telekomunikacji Polskiej nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze."

 

A ponoć dopiero sie ucze prawa. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości oraz odzyskania nadpłat po czym skorzystania z promocji Neostrada 512 za 1zł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak dobrze z tą neostradą 512. po pierwsze nie 1zł a 24,50 zł (29,89 zł z VAT) po drugie "16. Z Promocji nie moga korzystac Klienci, którzy korzystali na danej linii telefonicznej z usług neostrada tp lub neostrada

plus miedzy 1 stycznia 2005 r. a 31 sierpnia 2005 r." WSZYSCY KTÓRZY MOŻECIE REZYGNUJCIE Z NEOSTRADY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I ja byłem dzisiaj w telepunkcie. Dowiedziałem sie , że nie mogę rozwiązać umowy powołując się na tą zmianę regulaminu . Jak mówiła miła pani " bo podpisał Pan umowę lojalnościową". Fajnie nie ? Znając bałagan w TP, zadzwoniłem z domu na 9393 i usłyszałem że oczywiście mogę zerwać umowę nie ponosząc konsekwencji. I jeszcze mnie przeprosili za tą z telepunktu. Aha! Obowiązuje 30-to dniowy okres wypowiedzenia. No to za miesiąc Hello :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WREŚCIE

za 30 dni jestem wolny od TPSA bez żadnych kar dla TPSA !!!

Dsiaj złożyłem papiery z wypowiedzeniem. "Blondi" w BOK`u troszke sie zdziwiła na pismo które jej przedstawiłem (ten co przyszło razem z rachunkeim) ?!

Może jeszcze dzisiaj 1Mbps z UPC bede miał w domciu

 

pozdrófka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...