Jump to content
SzymonTER

Stara Matura :) ... Już Niedługo :p

Recommended Posts

Ja jestem średnio zadowolony:

Polski pisemny 3 ustny 3 (dzieki komisji - bo miałbym 4)

Geografia pis. 3 ustna 5 :D najlpeszy wynik w szkole :D

Także ja dzisiaj zakonczyłem ta udrękę zwaną maturą i z tego powodu jestem happy

Pozdrawiam "starych" maturzystów

ja jutro mata i cos czuje, że nie będzie łatwo, a musze dostać minimum 4 (z maty zawsze byłem średniakiem) :(

Edit:

No i już jestem po, dostałem 4, choć mogłem nawet 5 niestety pomyliło mi sie jedno zadanie i robilem przy komisji jeszcze raz, ale i tak jestem szczęśliwy, teraz tylko polski w poniedziałek i obrona pracy w środe i czekam co zadecydują na polibudzie (matura łączona)

Edited by Garfield^

a jakie macie plany jesli chodzi o dalsza nauke ?

tzn ciekawia mnie kierunki studiow :huh:

ja mam z wyborem maly problem .. jeszcze sie do konca nie zdecydowalem . <_<

chcialem cos z olsztyna bo mam nablizej ... dojaz pociagiem to ok 30min czyli bardzo szybko .

ale w olsztynie nie ma za duzo ciekawych kierunkow (mowie o UWM) .

chcialem elektrotechnike albo automatyke i robotyke (oklepane kierunki jak informatyka :/ ale ciekawi mnie to a to chyba najwazniejsze) w ol tego nie ma :mur:

zastanawiam sie w takim razie nad gospodarka przestrzenna :huh:

chcialem na ASP w toruniu ale tak mi wszyscy odradzaja ze juz sam nie wiem <_< (poza tym odleglosc :mur: ) . a ja chce na zaoczne .

moze to troche OT ale widze ze juz temat "obumiera" z racji konca matur a nie chcialem zakladac nowego (stare tematy sa juz nieodwiedzane)

bede wdzieczny za rady, wasze wybory, opinie .

niezbyt lubie fize i matme ale wiem ze matma to praktycznie wszedzie jest .

jakos by sie ja przezylo :?

Zastanawiam się nad tym W Akademi Morskiej:

# ZiM - zarządzanie przedsiębiorstwem

# ZiM - biznes elektroniczny

# ZiM - organizacja obrotu portowo-morskiego

# TOW - towaroznawstwo i zarządzanie jakością

# TOW - organizacja usług turystyczno hotelarskich

# TOW - organizacja przedsięwzięć handlowych

archtektura krajobrazu oraz gospodarka przestrzenna to byly moje typy na UWM'ie .

tylko nie ma ich na zaocznych <_< :mur: :mur:

w olsztynie oprocz tego nic mnie za specjalnie nie interesuje .

lipa troche :mur:

jestem w kropce ... chyba pozostanie wybrac cos co mnie wogole nie interesuje albo sprobowac sie gdzies "oddalic" (a tego nie chcialem robic :-| )

albo zucic prace i isc (sprobowac) na dzienne ... sam nie wiem .. ludzie odradzaja mi dzienne studia, chociaz to cale akademickie zycie mi umknie :lol: no i nie zarobie sobie na autko :mur: :mur:

jeszcze musze pokminic ... :blink:

Edited by smut4s

:) A ja odświeże troszke temacik :]

Tak jak wcześniej pisałem, 2 czerwca miałem miec ustne z matmy i... zdałem :] Co prawda na 3 (powinna być 4 jak nic :wink: ) ale ważne że do przodu :D Teraz tylko został egzamin zawodowy w poniedziałek i czuje się bezrobotnym :D Hehe.

Co do wyboru studiów to wydaje mi się że do Wyższej Szkoły Ekonomicznej pójde na informatyke :] Studiuje tam ktoś już może :?:

Dziś koniec gehenny:)

Polski pisemny: 3

Polski ustny: 5

Historia pisemna: 4

Historia ustna: 5

EDIT:

Wszystko zakończone, jestem teraz technik elektronik, specjalność systemy i sieci komputerowe:)

Studia - planuje politologię na UŚ

Edited by Chomik47

OK histroia ustna zdana na 4, bylaby 5 gdybym trafil jeszcze w ostatnie pytanie ale ciesze sie ze do przodu jestem.

Ja myslaem o UWMie i kierunkach takich jak informatyka czy mechanika, ale watpie abym sie dostal. Na swiadectiwe z matmy widnieje 3 i z fizy tak samo. A jezyk obcy, niemiecki ktorego nie trawie do tej pory 3...ehh z czym do ludzi. Lepiej juz stoje z humanistycznymi ale nie widze sie jako gryzlipiorek.

Myslalem o prywatnych studiach ale musialbym dorwac dobra robotke bo 1 rok to koszt 3.8 tys zl :unsure:

Hmmm jeden znajomy mi polecil abym studiowal za granica, anglia, irlandia badz usa, ale wez czlowieku tam sie utrzymaj i dostan. Moze ktos zna warunki przyjecia na jakis uniwerek np w Angli ?????

btw. ja egzamin zawodowy mialem przed maturka i dostalem 5 :D

Dostaliście już świadectwa maturalne? (nie te ukończenia szkoły tylko maturalne).

1484945[/snapback]

Ja mam całkowite zakończenie school w piątek (10.06) i wtedy będzie wsio rozdawane :)

Co do tytułu to: Technik ekonomista - specjalność ekonomika i organizacja przedsiębiorstw :]

13 czerwiec punkt 11.00 zakończenie roku, otrzymanie świadectw i tytułu Technika Technologii Żywienia :D Jea! chodź głupio tak odchodzić, z chęcią bym został w tej szkole (moze zostane na studium) ;)

śmieszne jest to, że jeszcze nie skończyłem szkoły, a juz mam prace :D