Skocz do zawartości
adam d.

Uwalona Płyta Czy Zasiłka !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dość dziwny i poważny problem. Kupilem zasilacz Tagan 480 W U1 - i mam dziwne problemy :

 

1.Napiecia (wg. speedfan i innych programow) - prawie wszystkie + są idealne tylko +12=11,7 ale miezone miernikiem jest idealne natomiast - -12=-8,08 !!! - 5= -2,87 !!!

2. Po podlaczeniu zasilki temp na procku skoczyla o ok 15-20 stopni !!! i nie ma nic z tym wspolnego temp zasilacza ani obieg powietrza w obudowie !!!! ot tak poprostu proc sie grzeje !!!!! +sprawdzone organoleptycznie !!!!!

3. Komp czasami sie sam wylacza tuz po uruchomieniu

 

Tak po za tym wsio ok gry chodza 3dmarki tez

Edytowane przez adam d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz po wyłączeniu wydaje jakies ciche bzyczenie !!!

Kondensatory na płycie tez są cholernie gorące !!!

1397145[/snapback]

wszystko dobrze podłaczyłes??

 

podaj poszczegolne napiecia i sposób mierzenia (bios, soft czy miernik)

 

to ze temp moze (w zależnosci od budy) skoczyc o jakies 1-2 st na procku po wsadzeniu do budy tagana to raczej normalne ale nie o tyle co piszesz

 

wiec imo albo zle cos podłaczyles z zasilaniem albo trafiłes na zwalony egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiłka była uwalona - dzis mam nowego Tagana U01 i smiga wszystko OK.

Z ciekawości zmierzyłem napiecia miernikiem i wszystkie są  idealne ale co dziwne w tym Taganie tez coś cichutko bzyczy po wyłączeniu ?!! :blink:

1400252[/snapback]

Ja mam Tagana 380 i też jest takie jakby bzyczenie, ale bardziej syczenie :wink: Jest to cichuteńkie. Natomiast jeżeli puszczę zasilacz na sucho to jest tak jakby go nie było. A po wyłączeniu tyka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...