Skocz do zawartości
fero

Blokowanie Sie Winxp (powazny Problem)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Mam niemaly problem z komputerem. :mur:

Athlon 1700XP+, 512 DDR, plyta glowna MICROSTAR KT4V VIA KT400, dysk Maxtor, karta graficzna GIGABYTE ATI Radeon 9000 64MB.

System operacyjny: Windows XP

 

Problem polega na tym, ze po polaczeniu się z internetem (mam Neo 128) blokuje się pasek zadan. :huh: Bywa roznie- czasem od razu po polaczeniu, czasem po pol godziny, czasem wcale :P. Mogę jeszcze chwile po tym uzywac programow, które były wczesniej uruchomione i korzystanie z nich nie wymaga uzycia paska zadan. Jednak po pewnym czasie wszystko przestaje dzialac i konieczny jest restart. Wszystkie zmiany jakich dokonuje w programach- np. stworzenie nowego dokumentu w wordzie lub jakimkolwiek innym programie nie zapisuja się po wykonaniu restartu komputera. Bywa tak ze pliki sa, ale uszkodzone. :blink:

 

Formatowanie dysku twardego i iinstalacja nowego Windowsa nie pomagaja :huh:

 

POMOCY!!!!

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomoglo :( neo po tym wogle nie chciala zaskoczyc. ale dziekuje za odpowiedz.

Dzwonilam dzis do serwisanta neo i powiedzial ze mam przeisntalowac sterowniki usb. Wlasnie usiluje to zrobic. ALe efekt mizerny ;)

moze ktos jeszcze ma jakis pomysl...

 

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiegos firewalla ??

 

To mi wyglada na klasyczny efekt wormow i wirusow. Jezeli masz XP z SP1 i nie masz firewalla, to wystarczy, ze podlaczysz internet i juz zaczynaja ci sie wciskac wormy ktore wlasnie takie rzeczy potrafia czynic. Zaopatrz sie w FW i jakiegos AV i sprawdz co bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...