Skocz do zawartości
niko2003

Stronghold 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając to ze strasznie male te screeny to chyba robione jeszcze przed premiera przez producentow (znajac zycie obrobione itp)... wolalbym zobaczyc jak naprawde gra wyglada u tych ktorzy sie tak zachwycaja jej grafia

1417110[/snapback]

Tak wlasnie wyglada u nas ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tsk zle z tym strongholdem grafa jest jaka jest przy oblezeniu ssie czasami zacina ale płynnosc jest!!!! Gram na rekomendowanych detalach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiecie przypadkiem jak się pozbyć intro przy kazdym uruchomieniu gry?

O doświadczeniach z grą napisze w późniewjszym terminie - czyt. jestem w lesie.

Jest to wersja niemiecka, więc może coś jest inaczej:)) Oby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś więcej na temat tej gry, już kij że to jes jeden wielki BUG. To, że po 20 minutach wszystko skacze jak może, zero płynności.

 

 

 

Jestem chyba w 10 lub 11 misji i musze mieć wszystkiego po 70, plus 500 koron, bo ponoć król ma przyjechać. Plansza kompletnie nie przygotowana pod tą misję, zero miejsca na budowę, to skandal, dlaczego nie ma, tak jak wcześniej przechodzimy misje budujemy wszystko od nowa. Bracik jest w 7 misji. Mówię mu już, buduj te budynki i tamte. Teraz jest w tej samej planszy co ja i przejdzie bez niczego, bo wcześniej przygotował sobie grunt pod tą misję ! To jest chore, psychiczne, skandaliczne !!!!

 

 

 

Kij też w dupę, że co drugije osobie po zainstalowaniu patcha 1.1 wybija po 30 sekundach z gry ! Kij, że to sie wszystko wczytuje przez 5 minut. Dlaczego Boże wypuścili takiego gniota. Toż to mega patch 100 megowy nie pomoże.

 

Musisz zrobić farmy,ogrody,winogrona i farmy świń w sąsiednich hrabstwach i kazać im żeby wysyłali Ci do zamku.Wysyla się przez Carter post.A co do gry to jest zajebista.Mimo że tnie niesamowicie przeszedłem całą kampanię pokojową i wojenną na 2 sposoby.Normalnie szkoda że tak niezoptymalizowany engine :(

Edytowane przez Razo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee co rozumiecie przez rwanie w tej grze ?? na moim sprzecie wszystko dziala ok na 1280x1024 detale na maxa i rwania nie ma, moze od czasu do czasu maly skok ale rwania nie ma :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowalem patch 1,2 i sie juz ucieszylem bo myslalem ze usunał zawieszanie sie gry / obraz mi sie przesuwał o kawałek raz na pare minut / przeszedłem pare misji i znowu to samo ,właczam gre w Low na GF6800 ultra i grac sie nie da obraz nawet nie skacze a jedynie przesuwa sie raz na pare minut :( o kawalek ,

szkoda zajefajna gra a taka zabugowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie niewiem o co chodzi ale,mam duży problem właczam ikonke autorun Twierdzy 2 i wyskakuje mi "Wystąpił problem z aplikacją autorun.exe i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopoty"jak właczam setup exe. robi siet o samo ! POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w to grałem i musze powiedzieć:

 

Dajcie mi spolszczenie jakieś ! :D Ciągle wykradają mi żarcie ze spichlerza, szczury się szwędają po całym zamku, wszędzie leżą jakieś kloce śmierdzące no przez to że wsio jest po angielsku nie wiem co robić :D niby znam ten język ale ta gra mnie przerasta :D

 

A druga sprawa to to że sterowanie wymaga przyzwyczajenia bo kamera jest troche za blisko budynków :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz moge grac ale co to za gra jesli tak sie tnie ??czekam na następne patche moze wtedy pogram :) bo przeszedłem jedynke 2 razy i na dwójkę czekałem z niecierpliwoscią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patchom moge grac już na zalecanych, a nie na najniższych!mam nawet bete spolszczenia do Twierdzy 2 więc cos tam rozumiem :)Jeżeli wyjda patche 1.3 i 1.4 gierka moze byc naprawde dobra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

gralem w ta gre i powiem szczerze ze za duzo kombinowania a za malo z prawdziwej strategi.Mnie to nie rusza.

1.install

2..play

3.uninstall

:)u mnie to tak wygladalo:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic w swiecie niemoge przejsc 4 misji niech mi ktos powie co trzeba dokładnie robic aby to przejsc? i jeszcze jedno niechodzi mi trainer ani kody mam wersje 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bez zmian. Po dluzszym czasie tnie niemilosiernie i dysk burczy doczytujac cos. Niby costam mieli zoptymalizowac, ale wyglada na to nie ze nie wyszlo.

 

Stronghold 2 v1.3 Features

 

General

 

· Various gameplay and movement code optimisations

 

Game Balancing

 

· Pheasant hunting less productive but deer hunting more productive

· Apple Farms more productive

· Dairy Farms more productive

· Pitch production now twice as productive

· Crossbowmen’s firing range and shot damage increased

· Knights cost more to build

· Axe throwers now less effective against metal amour

· Assassins not effected by traps - invisible at closer range

· Monasteries cost less to build and provide more honour

· Gong Farmers or Falconers are no longer affected by crime.

· Towers are more expensive to build

· Gatehouses cost a little more to build

· Statues provide less honour

· Tunnelling range reduced

· Cannot now tunnel under water

· Moat costs reduced

· Rock throwers and baskets now have triple damage.

· The range of burning logs has been halved.

· Torture devices now give honour every month

 

Bug Fixes

 

· Fixed occasional crash in War Chapter 4 and 6.

· Fixed a crash when selecting the map type in editor.

· All objects in editor can now be deleted

· Fixed crash to desktop experienced playing War Chapter 4 and 6.

· Fixed issues with knights mounting horses

· Fixed controlling gatehouses bug

· Fixed pitch workers turning to crime bug

· Fixed invisible outlaws bug

· Fixed Lord walking on keep bug

· Fixed speech when placing pitch

· Fixed rocks sticking through buildings

· Fixed stone tippers on walls bug

· Fixed catapults not firing stone bug

· Fixed mangonels firing at long range bug

· Rock baskets can now be placed on towers and gatehouses

· Honour from punishments is now displayed in the interface

· Various other bug fixes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż, mam mały problem :) Na samym początku, przy pierwszym włączeniu gry było okienko z ustawieniami, a ja dałem, żeby się już nie pokazywało, a teraz muszę coś tam pogrzebać. :P Jak zrobić żeby znouw było? A może jest gdzieś jakiś plik przez, który się je wlącza? :P

 

Z góry dziękuję.

/Driden :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch do Stronghold 2 v1.4

 

 

Poprawiono, a raczej odnowiono grafikę

 

*  Various multiplayer gameplay optimizations	* Real-Time Shadows, Bloom, Anisotropic Filtering and Anti-aliasing implemented.	* Map transfer in multiplayer lobby implemented.

Tutaj można ściągnąć

http://www.2kgames.com/index.php?p=support...es&game=220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...