Skocz do zawartości
-=Ewoks=-

Waszym zdaniem najlepszy cooler na polskim rynku to ...??

Rekomendowane odpowiedzi

Z górnej półki SK-6 ale przy tym rozwiązaniu jest ... głośne (overclockers.pl/sk6.php) jezeli ma być cicho to Zalmany (overclockers.pl/zalman.php)

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznie z Volcano 7+ który będzie dostępny w tym miesiącu :) według mnie to właśnie on zdominuje nasz rynek ale poczekamy zobaczymy 

 

Pozdrawiam all

Ja tam za najlepsze uznaje: GlobalWIN CAK-II38, Zalman CNPS5100-Cu i Zalman CNPS6000-Cu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge jedynie snuc teoretyczne wypowiedzi.

Nie mialem Titana T5....., ponoc b. dobry i bardzo tani (35pln + pasta)

Hmm Globalwiny sa super, z serii 38 (FOP, SAK, itp)

Z termaltake to oczywiscie V7 i teraz wejdzie V7+.

Mam V7- jest super. I jedyny, ktory by zwrocil dzisiaj moja uwage jest V7+- to jest moj faworyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy na rynku jest WaterCooler WC, super sprawa ciche wydajne. A kosztuje tyle co Cak albo Sk6.

No nie wiem, może własnej roboty ale na pewno nie gotowy zestaw "złóż to sam" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy na rynku jest WaterCooler WC, super sprawa ciche wydajne. A kosztuje tyle co Cak albo Sk6.

fakt..

ale..

nie kazdy ma miejsce.. i nie wszytkim rodzinka pozwala trzymac takie cos w domu.. ja kozystam narzie z tego ze jestem sam.. ale to sie za 2 - 3 miechy skonczy.. i zostanie mi AC.. Air Cooling :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt..

ale..

nie kazdy ma miejsce.. i nie wszytkim rodzinka pozwala trzymac takie cos w domu.. ja kozystam narzie z tego ze jestem sam.. ale to sie za 2 - 3 miechy skonczy.. i zostanie mi AC.. Air Cooling :(

Czasem jak się ma AC (konkretne) to też łeb zawracają ale za rurki z woda w całym pokoju to by mnie wydzidziczyli ;)

Dlatego składam kase na dobrą obudowe (Lian-Li PC70) i wtedy zmontuje cały układ w środku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki przegwizdane macie. U mnie krotka gadka jak sie nie zgadzaja to mowie ze im kompa nie dam i tyle. Dodam ze komp CALY za moja kase. Skompce nawet zlotowki mi nie chcieli porzyczyc, a o daniu to nawet mowy nie bylo :(. Ale teraz mam kompa dla siebie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za najlepsze uznaje: GlobalWIN CAK-II38, Zalman CNPS5100-Cu i Zalman CNPS6000-Cu :)

Miałem tego Zalmana cnps 5100 cu i był bardzo wydajny na Athlonie xp 1700+ przy Pełnym obciążeniu miałem 33 stopnie aha do tego zalmana dołożyłem dodatkowy wiatrak wtłaczający powietrze bez niego miałem aż 37 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za najlepsze uznaje: GlobalWIN CAK-II38, Zalman CNPS5100-Cu i Zalman CNPS6000-Cu :)

Miałem tego Zalmana cnps 5100 cu i był bardzo wydajny na Athlonie xp 1700+ przy Pełnym obciążeniu miałem 33 stopnie aha do tego zalmana dołożyłem dodatkowy wiatrak wtłaczający powietrze bez niego miałem aż 37 stopni

To ja mam takie pytanie, co bedzie lepsze Zalman CNPS6000CU + wiatraczek 92mm na ramieniu(btw. ktos wie gdzie takie dodatkowe wiatraczki w polsce kupic) + 120mm wiatraczek u gory + 80mm wiatraczek pod zasilaczem + 80mm wiatraczek z przodu na dole, czy CNPS5100CU + to co wyzej ? Plyta Epox8KHA+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko jeszcze dodam ze cena Volcana 7+ to cos okolo 140 zeta (taka dostalem odpowiedz od 4max) przy 185 ktore musimy wydac na CAKII38 to V7+ okazuje sie calkiem atrakcyjny. Przypomne tylko jeszcze recenzje na ktorych V7+ wygrywal z CAKII 38

www.digit-life.com/articles/glacialtechigloo23102400coolers/index.html

bylo jeszcze kilka ale nie umiem znalezc )

 

Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volcano 7 najlepszy przykład: Płyta abit BF6 na BX ,celeron 800@1138

fsb 142 i temp przy 3800 obr. wynosi 37,5C -39C

LOL. I to ma byc dobrze ? Taka temp. to ja ma mam na Zalmanie 3100 w silent [1500rpm] i PIII 1100 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volcano 7 najlepszy przykład: Płyta abit BF6 na BX ,celeron 800@1138

fsb 142 i temp przy 3800 obr. wynosi 37,5C -39C

LOL. I to ma byc dobrze ? Taka temp. to ja ma mam na Zalmanie 3100 w silent [1500rpm] i PIII 1100 ...

Larus ale on ma podkreconego tego celka. Bez dodatkowych wiatrakow w obudowie -chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volcano 7 najlepszy przykład: Płyta abit BF6 na BX ,celeron 800@1138

fsb 142 i temp przy 3800 obr. wynosi 37,5C -39C

LOL. I to ma byc dobrze ? Taka temp. to ja ma mam na Zalmanie 3100 w silent [1500rpm] i PIII 1100 ...

Larus ale on ma podkreconego tego celka. Bez dodatkowych wiatrakow w obudowie -chyba :P

Jest różnica czy procesor "firmowo" jest ustawiony na 1100Mhz czy jest kręcony na taką wartość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larus ale on ma podkreconego tego celka. Bez dodatkowych wiatrakow w obudowie -chyba :P

Hmm, no wiesz, ja tam innych wiatrakow tez nie mam :-) Po prostu uwazam to za przecietny wynik, tym bardziej przy 3800rpm, a to juz sorry, ale odkurzacz :-) Sprawe troche moze zmienic fakt, jesli ten gosc przy tym kreceniu mocno podnosi vcore, wtedy trzebaby glebiej to zanalizowac :-) Ale nic takiego nie pisal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica czy procesor "firmowo" jest ustawiony na 1100Mhz czy jest kręcony na taką wartość

Jesli vcore jest identyczne, to nie bedzie zadnej roznicy :idea:

Dodatkowo jeszcze PIII grzeje kapke wiecej ze wzgledu na wiekszy cache ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larus skoro masz taka temp. przy 1500 to bardzo fajnie. uzywasz jakies pasty ?

Eee, ja nie mam 1500 - to juz ponad sily kazdego koperka chyba ;-)

A pasty uzywam Arctic Silver2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...