Skocz do zawartości
maziboss

Tez Macie Takie Problemy Z Rodzicami ?

Rekomendowane odpowiedzi

umiem czytac ze zrozumieniem. nie wiem ile Ty masz lat ale musisz miec conajmniej tyle co ja, mi by bylo wstyd prosic rodzicow o pozyczke i to 500pln. zadam Ci proste pytanie: pracowales kiedys ale tak na powaznie, ciezko ?

1401464[/snapback]

tak w ubiegle wakacje w niejakim obi przepychajac na paletach tony kafelek ukladaja i porzadkujac rowniez tony plytek fug, workow z cementem itd i to za 3,65/h zlodzieje za[ciach!]i

Myslisz ze jestem jakims pajacem ktory chodzi do rodzicow tylko po kase, a sam za robote sie nie wezmie ? W te wakacje tez bede pracowal nie wiem za ile i nie wiem gdzie ale bede.

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maziboss skoro nie grasz na kompie to sprzedaj go i złóż sobie coś na Celku 500 czy Durniu 600 i będzie kasa na aparat...

 

:D

1401482[/snapback]

bez przesady, ale przez najblizysze 1,5 roku nie zamierzam nic zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdupcaj  :lol:  LCD nigdy nie sprzedam :P

1401500[/snapback]

No to na co Ty liczysz???

Że niby mamy Ci powpłacać na konto jakieś kwoty, bo biedny maziboss kasy nie może sobie wykombinować??? :lol:

Trzeba trochę kombinować, a nie czekać na gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na co Ty liczysz???

Że niby mamy Ci powpłacać na konto jakieś kwoty, bo biedny maziboss kasy nie może sobie wykombinować???  :lol:

Trzeba trochę kombinować, a nie czekać na gotowe...

1401515[/snapback]

wez przeczytaj topic a nie pierdziel takich glupot a najlepiej zrobisz jak pojdziesz spac ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez przeczytaj topic a nie pierdziel takich glupot a najlepiej zrobisz jak pojdziesz spac ciao

1401518[/snapback]

No i dobrze nie mam zamiaru siedzieć i patrzeć jak się pocisz i plujesz na starszych, że Ci kaski nie pożyczą.

Koleś myślisz, że wszyscy na Ciebie będą robić??? Jak nie chcą pożyczyć to pewnie nie mogą...

Do roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze nie mam zamiaru siedzieć i patrzeć jak się pocisz i plujesz na starszych, że Ci kaski nie pożyczą.

Koleś myślisz, że wszyscy na Ciebie będą robić??? Jak nie chcą pożyczyć to pewnie nie mogą...

Do roboty!

1401528[/snapback]

ja sie pluje ? chyba oni na mnie sie pluja zamiast spokjnie powiedz teraz nie mamy. I nikt na mnie nie robi !! A do roboty pojde kiedy bede mial wakacje, o to sie nie martw. Nie wiem czy studiujesz czy co tam robisz ale zastanow sie 5 razy zamin cos napiszesz :mad:

edit

wlasnie sie zorientowalem ze chodzisz do 1 klasy LO wiec no comments :lol:

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego są babcie ?? :P

1401549[/snapback]

Turzol hmmm babcie daja, ale tylko na swieta i urodziny i wcale nie duzo( w porownaniu do mojego kolegi to prawie nic) Ale ciesze sie ze zawsze sypna jakas kaska i chwala im za to ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turzol hmmm babcie daja, ale tylko na swieta i urodziny i wcale nie duzo( w porownaniu do mojego kolegi to prawie nic) Ale ciesze sie ze zawsze sypna jakas kaska i chwala im za to ! :)

1401551[/snapback]

Mi pożycza zawsze - na wieczne oddanie ;]

A tak na poważnie - skoro studiujesz i masz problemy z papą to proponuje kredyt studencki albo pracę dorywczą - mało mamy w mieście hipersmarketów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pożycza zawsze - na wieczne oddanie ;]

A tak na poważnie - skoro studiujesz i masz problemy z papą to proponuje kredyt studencki albo pracę dorywczą - mało mamy w mieście hipersmarketów?

1401561[/snapback]

wlasnie sie zastanawialem nad tym kredytem studenckim musze poczytac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 chłopie skoro masz na to 2 mies to jakbyś chciał mógłbys pieniądze wykombinować, cos taniej kupic drożej sprzedac, trzeba tylko pomyśleć. Poza tym nie masz 15 latek i nie widze powodu dla którego Twoi rodzice mieliby Ci sie tłumaczyć ze swoich własnych pieniędzy, widocznie potrzebują na cos innego,albo najzwyczajniej w świecie nie podoba im się pomysł kupna nowego aparatu. Nie jestem nawet pewna czy Ty tak chętnie pożyczyłbys tyle kaski.

 

OT: Może trzeba troszkę podrosnąć, bo conajmniej dziwnie wygląda 20 letni mężczyzna wkurzajacy sie jak 10 latek bo mu mama lizaczka nie kupiła. I nie krytykuj tak tych którzy nie sa Tobie przychylni bo czasem idzie z Tego choć odrobine prawy wyciągnąć.

 

aaa czy ja mam takie problemy? nie, chyba dlatego że rozumiem że pieniędzy może nazwyczajniej w świecie nie być.

 

Pozdrawiam :-P

Edytowane przez Monisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 chłopie skoro masz na to 2 mies to jakbyś chciał mógłbys pieniądze wykombinować, cos taniej kupic drożej sprzedac, trzeba tylko pomyśleć. Poza tym nie masz 15 latek i nie widze powodu dla którego Twoi rodzice mieliby Ci sie tłumaczyć ze swoich własnych pieniędzy, widocznie potrzebują na cos innego,albo najzwyczajniej w świecie nie podoba im się pomysł kupna nowego aparatu. Nie jestem nawet pewna czy Ty tak chętnie pożyczyłbys tyle kaski.

 

OT: Może trzeba troszkę podrosnąć, bo conajmniej dziwnie wygląda 20 letni mężczyzna wkurzajacy sie jak 10 latek bo mu mama lizaczka nie kupiła. I nie krytykuj tak tych którzy nie sa Tobie przychylni bo czasem idzie z Tego choć odrobine prawy wyciągnąć.

 

aaa czy ja mam takie problemy?  nie, chyba dlatego że rozumiem że pieniędzy może nazwyczajniej w świecie nie być.

 

Pozdrawiam :-P

1401665[/snapback]

gdybym mial kase pozyczylbym nie martw sie

pisze po raz kolejny ze do pracy na pewno pojde wiec skonczcie pieprzyc to samo

rodzice dobrze wiedza ze lubie strzelac fotki wiec w tym wypadku mogliby troche wyjasnien ze swojej strony zlozyc

ja nie krytykuje ludzi to oni do konca nie wiedza o co mi dokladnie chodzi

do moderatorow

prosilbym o zamkniecie topicu, bo zaraz moze cos sie stac nieprzyjemnnego Dzieki

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji mazi...

Rodzice nie maja obowiazku staremu capowi tlumaczyc, ze kasa im jest potrzebna na co innego.

Skoro mozesz podjac prace, to ja podejmuj, a nie siedz Bog wie ile na garnuszku u rodzicow. Troche samodzielnosci Ci nie zaszkodzi...

Zaczniesz wtedy szanowac kase!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji mazi...

Rodzice nie maja obowiazku staremu capowi tlumaczyc, ze kasa im jest potrzebna na co innego.

Skoro mozesz podjac prace, to ja podejmuj, a nie siedz Bog wie ile na garnuszku u rodzicow. Troche samodzielnosci Ci nie zaszkodzi...

Zaczniesz wtedy szanowac kase!!!

1401706[/snapback]

nie muszą?

wyjątkowo ciekawe podejscie?

to że tobie nie mówili to nie oznacza ze inni tez tak poztępują. bo jak rodzicowi zależy to mówi że po prostu nie moze....

 

przynajmniej tak jest u mnie w rodzinie... i wiem z opowiadan kumpli ze u innych w okolicy także....

 

spróbuj z nimi pogadac NORMALNIE bez bluzgów :P ironii itd;] moze sie chociaz dowiesz dlaczemu nie pożyczą;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie muszą?

wyjątkowo ciekawe podejscie?

to że tobie nie mówili to nie oznacza ze inni tez tak poztępują. bo jak rodzicowi zależy to mówi że po prostu nie moze....

 

przynajmniej tak jest u mnie w rodzinie... i wiem z opowiadan kumpli ze u innych w okolicy także....

 

spróbuj z nimi pogadac NORMALNIE bez bluzgów :P ironii itd;] moze sie chociaz dowiesz dlaczemu nie pożyczą;]

1401710[/snapback]

Ja nie mowie, ze tak moi postepowali, ale obowiazku wedlug mnie nie maja tlumaczyc sie dziecku (doroslemu), ze nie maja kasy!

Ten "dorosly" facet powinien zdawac sobie sprawe z wartosc pieniadza oraz, ze wcale nie jest takie oczywiste posiadanie go na zachcianki...

 

maziboss - chcesz sobie kupic aparat, to sobie zarob, gwarntuje Ci, ze jak popracujesz ciezko na te 500zl to nie pozbedziesz sie tego nowego aparatu tak latwo. Docenisz moze w koncu to, ze trzeba ciezko pracowac, aby moc sobie chociazby na taki aparat pozwolic...

 

Ja bym swojego Olympusa nigdy nie mial gdyby nie harowka po godzinach i setki fuszek porobionych. Wiec zamiast sie zalic bierz sie do roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie muszą?

wyjątkowo ciekawe podejscie?

to że tobie nie mówili to nie oznacza ze inni tez tak poztępują. bo jak rodzicowi zależy to mówi że po prostu nie moze....

 

przynajmniej tak jest u mnie w rodzinie... i wiem z opowiadan kumpli ze u innych w okolicy także....

 

spróbuj z nimi pogadac NORMALNIE bez bluzgów :P ironii itd;] moze sie chociaz dowiesz dlaczemu nie pożyczą;]

1401710[/snapback]

Grobel wyobraź sobie że nie muszą. Poprostu nie ma pieniędzy koniec ".". Nie rozumię wogule kompa dobrego masz znacznie lepszego niż ja net masz. Aparat fotograficzny też jak ktoś wyżej napisał może jednak handel na allegro ? Może jakieś fuchy jesteś na elektrotechnice może coś w tym zawodzie? Bo raczej pieniędzy nie uzyskasz do rodziców no chyba że. A co kredytu studenckiego to musisz mieć 2 żyrantów i chyba maks jaki możesz ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to 20 tyś. Spłacasz po studiach za dobrą średnią mogą Ci część umorzyć. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he. No comment. Maziboss Ty studiujesz naprawdę bo wypisujesz takie głupoty jakbyś miał 10 lat. Było sie rozpłakać na pewno Mamie by sie przykro zrobiło i by Ci dała $.

1401792[/snapback]

Dokładnie to samo pomyślałem :-P :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...