Skocz do zawartości
iver87

Jaki aparat do 1000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

kup miernik w sklepie z elektroniką i wted będziesz mógł dokałdnie sprawdzić jak są naładowane akumulatorki.

 

ja zwykle zostawiam je nieco dłużej i efekt jest taki, że maja 1.31V zamiast 1.2, ale to chyba w niczym nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja mialem juz wczesniej stycznosc z S1, S2.. i przyznam ze bardzo mi sie podoba ta seria aparatow [s3] wiem ze aparat ma wieksze rozmiary niz np 710 [i to jeest chyba jedyny minus tego aparatu, choc i tak jest maly patrzac na eos'y a na imprezy malo chodze :P] ale obrotowy wyswietlacz i dobry zoom czasami sa baaardzo potrzebne.

Dlatego wciąż sie zastanawiam co tak naprawdę będzie dla mnie dobre...

 

ps-czy oplaca sie dokladac te 200~300 zl do S3?? [nie patrzac tu na wymiary aparatu, a raczej mozliwosci]

Jeśli masz dylemat Canon A710IS / Canon IS3 (też go miałem :) to ze swojej strony powiem tyle...Zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie ważniejsze? Zoom x12 i cegła na szyi czy kompaktowe rozmiary i aparat w kieszeni/małym futerale z zoomem x6? Obrotowy wyświetlacz 2" czy zwykły 2,5"? Reszta różnic w tych aparatach to w zasadzie kosmetyka, zdjęcia wychodzą bardzo podobne, podobny poziom szumów, nasycenia kolorów itd.

Ja wybrałem A710 głównie z powodu wymiarów i nie żałuję. Duży zoom się przydaje....raz na jakiś czas :wink: Poza tym, w A710 zawsze można podciągnąć zoom do x12 cyfrowym co daje o dziwo! b. dobre rezultaty (jak ktoś nie wierzy zamieszczę sample) Wolałem też mieć większy LCD.

Doszedłem do wniosku, że kupując hybrydę jakość fotek i generalnie możliwości aparatu muszą być zdecydowanie większe niż w kompakcie jakim jest A710. S3 tego nie oferuje...a znacząca różnica w jakości zaczyna się od dobrych kilkuset złotych ( i gramów :) ) wzwyż.

 

potrzebuje dobry aparat do robienia zdjęc z bliskiej odległości 50cm ale nie tylko - Canon A540 może innyA 710 co radzicie

czy wszystkie aparaty są na baterie/akumulatorki/ może istnieją aparaty które są ładowane jak telefony komórkowe/ akumulator wewnętrzny/

 

mam problem z HP M 407 i akumulatorkami , bardzo szybko się rozładowuja , ładowarka power Bank GP, akumulatorki 2700

Po naładowaniu zapala się dioda zielona .

Po 2 -3 dniach leżenia 1,3 zdjęcia i aparat pokazuje słabe akumulator i wyłącza się - co to może być

HaPeki słyną z prądożerności. Myślę, że pomoże zmiana pstrykacza :wink: Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już się zdecydowałem na A710IS... tylko teraz zastanawiam się gdzie dokonać zakupu???

macie jakieś propozycje... lepiej przez neta czy bardziej opłaca się do wawy wybrać i tam w jakimś sklepie zakupić ?? oczywiście chodzi mi o komplecik aparat+karta+akumulatorki+pokrowiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku muszę zdecydować gdzie kupię mojego Canona A710IS :) przyznam szczerze że nigdy czegoś tak cennego nie kupowałem w necie, a to co kupowałem tfu tfu nigdy mi się nie popsuło więc nie wiem jak jest z realizacją gwarancji... zastanawiam się nad zakupem:

http://www.cyfrowe.pl/karta_produktu.php?i...mp;idZestaw=197 <--(zestaw speed)

albo

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=CANON+A710+IS+1GB

mieszkam niedaleko wawy więc jednak kawałek do oddziałów tych sklepów jest....

 

lepiej kupić sam aparacik i swój osprzęcik do niego dokupić czy kupić taki zestawik jak z pierwszego linku...nie chciał bym drastycznie przekroczyć ceny zestawu z pierwszego linku dla mnie to i tak już dużo...

może ma ktoś namiary na jakiś sklepik z interesującą ofertą gdzieś w wawie lub w okolicach??

Edytowane przez Zawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić sam aparacik i swój osprzęcik do niego dokupić czy kupić taki zestawik jak z pierwszego linku...nie chciał bym drastycznie przekroczyć ceny zestawu z pierwszego linku dla mnie to i tak już dużo...

może ma ktoś namiary na jakiś sklepik z interesującą ofertą gdzieś w wawie lub w okolicach??

co do pierwszego linka nie jest podane jaka ladowarka, jakie akumlatorki wiec osobiscie wolalbym cos osobno kupic.

 

od siebie polecam ten sklep: http://fotobasia.pl/produkt.php?id=1523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który aparat wybrać CANON POWERSHOT A710 IS (999zł) czy może Panasonic DMC-FX12 (899zł) i dodatkowo mam pytanie czy na tych aparatach można normalnie słuchać muzy jak w niektórych modelach aparatów ? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

tez mam pytanie bo nie wiem co brac :/ przeczytlem jest full opini,komentarzy i testow i wybralem sobie 3 aparaty ale nie wiem ktorego brac :/ czy:

canon 710is

sony h2

olympus 510uz

wszystkie sa w granicach 1000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Na papierze' ładnie prezentuję się sony H2 jeszcze....

 

 

Edit: Z tego co sie oczytałem to tego Olympusa nie warto brać. :?

Edytowane przez piec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abyś znalazła ;)

 

A co powiecie o Canonie a710 IS , jak z jakością fotek?? jak spisuje się Stabilizator Obrazu, no i ile wytrzyma na 2 Aku ??

 

Witam , mógłby ktoś dać foto z Canona a710 :) z góry thx

hej, wogóle do czego ma służyć aparat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh do zdjęć

heh naprawde? fajnie

 

ale konkretnie do jakich zdjeć??? rodzinne? zdjęcia porobić na oimprezce rodzinnej? pamiątkowe, a moze krajobrazy, reportarze? co to ma być konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mógłby ktoś dać foto z Canona a710 :) z góry thx

daj maila to ci przesle bo sam kupielm ten aparat tydzien temu i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj maila to ci przesle bo sam kupielm ten aparat tydzien temu i jestem bardzo zadowolony icon_smile3.gif

hej wyślij na britfanka212@interia.pl pozdrawiam

 

ale konkretnie do jakich zdjeć??? rodzinne? zdjęcia porobić na oimprezce rodzinnej? pamiątkowe, a moze krajobrazy, reportarze? co to ma być konkretnie?

Toto co wymieniłeś oprócz reportaży . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to wezme pare zdjec i wstawie na rapida ;)

 

EDIT

dobra juz sie laduje na rapida ;) wlozylem tam 20 zdjec

wszystkie foty robione w trybie AUTO w rozdzalce 1600x1200,iso auto,kompresja najlepsza,red.czer.oczu,wspomaganie af,stabilizacja ciagla :)

 

EDIT 2

 

oto link :)

http://rapidshare.com/files/29630703/710is.rar.html

PS mile widziane komentarze zdjec :)

Edytowane przez giecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo mi to slyszec :)

 

wiec jak widac aparat naprawde robi super foty nawet na auto i dla ludzi ktorzy sa amatorami ;) ja osobisce polecam 710IS :) placilem 999zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wstawi paczke zdjęć A710i ?...

A może wystarczą galerie istniejące w necie :P

2599294[/snapback]

...Toto co wymieniłeś oprócz reportaży...

To przeglądnij testy Fuji F31fd - tego z detekcja twarzy, do zdjęć rodzinno-imprezowych powinien byc lepszym wyborem. Od Canonów np. A630 robi troszke gorsze Makra i widać większe aberacje w rogach zdjęć, ale poza tym wypada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek

 

Dzieki

sciaglem przetestowalem i ze smutkiem musze stwierdzic

ze Canon 710 IS nagrywa filmy w calkiem przyzwoitej

jakosci ale bez sensownej kompresji 10 minut filmu zajmuje okolo 1GB :/

czyli sa sekfencje video ale nie do sensownego uzycia

 

Dodac nalezy ze w podobnej klasy cyfrakach Fuji wykozystano format XVid

dzieki czemu w prawie tej samej jakosci mozna nagrac 45 minut filmu na karcie 1GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...