Skocz do zawartości
iver87

Jaki aparat do 1000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem w moim A610, że rogi ekranu LCD są słabo oświetlone i gdy najedziemy na białe tło to łatwo gołym okiem to zauważyć, ale pewnie to przypadłość wielu cyfrówek, wczesniej w HP nie zwracałem na to uwagi.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź. :lol2: A może ktoś inny sie wypowie co i dlaczego brać?? :rolleyes:

 

Wez sie cofnij z 10 stron wstecz przeczytaj wszystko i nie truj ;] to pytanie pojawiło sie juz tu moze z 5 razy jak nie wiecej.

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emmm ale dlaczego na tej stronce z testami jest napisane ze A610 ma wieksza matryce? bo chyba mi sie nie wydaje... jakis blad...? poza tym bylo napisane zdjecia w jesienne,pochmurne dni beda nieudane... czy w A610 tez tak jest.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) rozumiem ....teraz czekam az bedzie pazdziernik i kupuje A610, bo z tego co widzialem polecacie ten aparat najbardziej... mam jeszcze nadzieje ze troszeczke stanieje bo popularniejsze robia sie A630 i A640.

Edytowane przez pat_66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie,poza tym malo aparatow posiada chyba taka funkcje. mam tez niemile doswiadczenia z aparatem ktory mial taka mozliwosc (mustek 5500Z) . aaa i jeszcze jedno, czy jest mi ktos w stanie powiedziec ogolnie na temat olympusow i sp350?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. i mam takie pytanie , czym można czyścić ekran LCD z a610 ?? bo nie chcę go uszkodzić , a i nie da się go nie zabrudzić palcami ;)

 

czystą, gładką koszulką ? :) ewentualnie idz do media markt/leclerc czy cos w tym stylu i kup sobie za 20-30zl szmatke :D specialna ;) taka co sie monitory czysci/okulary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy a 610 da się zrobić jako kamerke internetową ?? bo nie wiem czy jest taka możliwość i jak to zrobić ??

 

z tego co mi wiadomo to nie...

Oczywiście posiadasz ten aparat, że piszesz takie rzeczy :?

 

U mnie ten aparat robi za kamerę internetową i jakoś nie protestuję :D Warunek to posiadanie w kompie wejścia video czy to w tunerze czy to w karcie graficznej z vivo :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostrzegłem dzisiaj w optycznym wizjerze poziomą linie na pierwszej soczewce tak jak by pękło w zdłuż ?? czy to normalne , macie tak w swoich a 610 ??

 

hm... probowales dmuchać ? chuchać ? stukać ? ;) itp ? moze cos wpadlo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ;). Nie dam rady zrobić fotki , ale to narysowałem mniej więcej tak:

 

a to nie jest przypadkiem fabryczna linia do ustalenia poziomu zdjecia ? ;] zeby nie bylo pochylone itp ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kompetentne wskazówki :wink: - rozważam zakup - Fuji S5600 bądź też KODAK Z650. Aparaty o podobnych parametrach - który wybrać?? - Doradźcie!!! - tak żeby te + nie przesłoniły tych - :wink:

 

Dzękuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...