Skocz do zawartości
iver87

Jaki aparat do 1000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz po zakupach, wybor padl na Panasonic'a LZ5. Zmiescilem sie w 1k pln, za aparat zaplacilem 999zl. ;]

Dlaczego akurat ten ? Prostota obslugi, 6mpix, 6x optyk, 2,5lcd.

 

edit

 

Nie kupilem jeszcze karty, bo w wawce sa jakos strasznie drogie ;/

 

Czy ta bedzie pasowac do tego aparatu ? -> http://allegro.pl/item97652779_karta_kings...b_krk_fvat.html

 

No chyba bedzie, bo na necie znalazlem zestaw w sklepie: lz5 + sd 1gb.

 

wolalbym juz fuji s 5600 :P ew a610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Szczerze? To bardzo średni wybór - 6MP na matrycy 1/2,5'' sic!. Ten aparat to szumofon, ale może Tobie nie będzie to przeszkadzało.

 

Jeżeli chodzi o karty do tego Panasa to kup szybką kartę. Ta do której dałeś linka to zwykła SD czyt. wolna - aparat może zwalniać/zatrzymywać się przy robieniu zdjęć seryjnych.

BTW. Sprawdź link w mojej sygnaturce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko co teraz brac do 1000zl ??

 

Chce zeby mial dobry tryb auto ale i manual, narazie sie nie znam ale moze z biegiem robienia kolejnych fotek bede chcial wszystko ustaiwc manualnie :)

 

Kolejna rzecza jest dobry wyswietlacz.

 

Aparat bedzie wykorzystywany do fotografowania ludziow i przedmiotow na allegro ;)

 

Co polecacie oprocz Canona a610 w ktorym obrotowy wyswietlacz wydaje mi sie troszke tandetny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko co teraz brac do 1000zl ??

 

Chce zeby mial dobry tryb auto ale i manual, narazie sie nie znam ale moze z biegiem robienia kolejnych fotek bede chcial wszystko ustaiwc manualnie :)

 

Kolejna rzecza jest dobry wyswietlacz.

 

Aparat bedzie wykorzystywany do fotografowania ludziow i przedmiotow na allegro ;)

 

Co polecacie oprocz Canona a610 w ktorym obrotowy wyswietlacz wydaje mi sie troszke tandetny...

juz bylo kilka razy :/ fuji s5600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuje zakup aparatu, ale chce jak najprostszy, najmniejszy. Aparat do zdjęć okazjonalnych, na wycieczki, coś typu: wyciągnąć z kieszeni, zrobić zdjęcie, wsadzić do kieszeni.

 

Cena jak w temacie max 1000zł.

 

Myślałem o Sony (np model T5), właśnie taki design mi się podoba (poluje na coś w tym stylu), no i nie zajmują dużo miejsca.

Jednak wszędzie piszą że karty drogie, więc znalazłem jego odpowiednik - Nikon Coolpix S1, co o nim myślicie?

 

Na skąpcu są już od 829zł. Zdjęcia też chyba nie są złe, oglądałem na stronie http://www.pbase.com/cameras/nikon/coolpix_s1 i http://www.steves-digicams.com/2005_review...S1_samples.html

 

Wiem że jeszcze trzeba dokupić karte pamięci, ale te 100zł moge dołożyć.

 

Co do parametrów to się nie znam. Poradźcie, czy ten aparacik jest warty swojej ceny? Wolę wcześniej zapytać niż później pluć sobie w brode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuje zakup aparatu, ale chce jak najprostszy, najmniejszy. Aparat do zdjęć okazjonalnych, na wycieczki, coś typu: wyciągnąć z kieszeni, zrobić zdjęcie, wsadzić do kieszeni.

 

Cena jak w temacie max 1000zł.

 

Myślałem o Sony (np model T5), właśnie taki design mi się podoba (poluje na coś w tym stylu), no i nie zajmują dużo miejsca.

Jednak wszędzie piszą że karty drogie, więc znalazłem jego odpowiednik - Nikon Coolpix S1, co o nim myślicie?

 

Na skąpcu są już od 829zł. Zdjęcia też chyba nie są złe, oglądałem na stronie http://www.pbase.com/cameras/nikon/coolpix_s1 i http://www.steves-digicams.com/2005_review...S1_samples.html

 

Wiem że jeszcze trzeba dokupić karte pamięci, ale te 100zł moge dołożyć.

 

Co do parametrów to się nie znam. Poradźcie, czy ten aparacik jest warty swojej ceny? Wolę wcześniej zapytać niż później pluć sobie w brode :)

 

jesli interesuje cie taki aparat to kup canona a510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuje zakup aparatu, ale chce jak najprostszy, najmniejszy. Aparat do zdjęć okazjonalnych, na wycieczki, coś typu: wyciągnąć z kieszeni, zrobić zdjęcie, wsadzić do kieszeni.

 

Cena jak w temacie max 1000zł.

 

Myślałem o Sony (np model T5), właśnie taki design mi się podoba (poluje na coś w tym stylu), no i nie zajmują dużo miejsca.

Jednak wszędzie piszą że karty drogie, więc znalazłem jego odpowiednik - Nikon Coolpix S1, co o nim myślicie?

 

Na skąpcu są już od 829zł. Zdjęcia też chyba nie są złe, oglądałem na stronie http://www.pbase.com/cameras/nikon/coolpix_s1 i http://www.steves-digicams.com/2005_review...S1_samples.html

 

Wiem że jeszcze trzeba dokupić karte pamięci, ale te 100zł moge dołożyć.

 

Co do parametrów to się nie znam. Poradźcie, czy ten aparacik jest warty swojej ceny? Wolę wcześniej zapytać niż później pluć sobie w brode :)

Coś takiego ... to chyba T5. Sam też myślałem/myślę o takim aparacie i u mnie to bybyło coś z rodziny Sony T albo Canon Ixus ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz bylo kilka razy :/ fuji s5600

Zapomnialem dopisac ma byc mniejszy od s5600. Znajde cos takiego ??

 

BTW ten T5 robi dobre zdjecia ??

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś ze zmiennoogniskowym obiektywem (chyba dobrze to nazwałem), tzn aby był całkiem płaski, bez wysuwanego obiektywu?

 

 

Kas wejdź na podane przeze mnie wyżej strony, są tam przykładowe zdjęcia różnych aparatów :)

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś ze zmiennoogniskowym obiektywem (chyba dobrze to nazwałem), tzn aby był całkiem płaski, bez wysuwanego obiektywu?

Kas wejdź na podane przeze mnie wyżej strony, są tam przykładowe zdjęcia różnych aparatów :)

Jakas minolta pamietam byla mala i cieniutka i miala zmiennoogniskowy obiektyw (schowany) w calkiem sprytny sposob :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas minolta pamietam byla mala i cieniutka i miala zmiennoogniskowy obiektyw (schowany) w calkiem sprytny sposob :)

To pewnie ta o której dzisiaj pisałem, ale chyba nikt nie czyta całych postów :D

Chodzi Ci o Nikona Coolpix S1? Bardzo mi się podoba.

 

Byłem dzisiaj w markecie i są 2 modele Coolpix, ale nowsze i zarazem droższe, więc odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ta o której dzisiaj pisałem, ale chyba nikt nie czyta całych postów :D

Chodzi Ci o Nikona Coolpix S1? Bardzo mi się podoba.

Nie no boski jesteś. :-P

 

Jakas minolta pamietam byla mala i cieniutka i miala zmiennoogniskowy obiektyw (schowany) w calkiem sprytny sposob :)

Nikon a Minolta to troszkę inne firmy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myslicie o Canonie A700 jak wypada w porownaniu z A610 ??

 

ja powiem krotko :) wolalbym A610 :] lepsza matryca... wg. mnie, ale blizej A700 sie nie opiekowalem ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyborem aparatu ( po prostu nie znam sie), chce kupić i nie wiem jakim mam wybrac troche czytalem ale to czarna magia :-D Spodobały mi sie te: Sony DSC-S600 i Samsung A50. Moze by mi ktos doradził który i dlaczego.

Moze i byc inny tylko .... cena tak do 1000 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyborem aparatu ( po prostu nie znam sie), chce kupić i nie wiem jakim mam wybrac troche czytalem ale to czarna magia :-D Spodobały mi sie te: Sony DSC-S600 i Samsung A50. Moze by mi ktos doradził który i dlaczego.

Moze i byc inny tylko .... cena tak do 1000 zł. :D

Przeczytaj ten temat ! I sam sobie odpowiedz na swoje pytania. Koniec z podstawianiem info pod nos <_< (a zwłaszcza, że nie dostaję od Canona % za polecony zakup ;) )

 

P.S. Jeśli jeszcze ktokolwiek nie przeczyta "regulaminu" fotografi i grafiki i założy nowy temat, który ma już swoje miejsce .. polecą % ostrzeżenia ... ileż można. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyborem aparatu ( po prostu nie znam sie), chce kupić i nie wiem jakim mam wybrac troche czytalem ale to czarna magia :-D Spodobały mi sie te: Sony DSC-S600 i Samsung A50. Moze by mi ktos doradził który i dlaczego.

Moze i byc inny tylko .... cena tak do 1000 zł. :D

 

A po co Ci takie zabawki ? ;] doslownie ? :) zabawki... chcesz aparat za 1000zl a wybrales sobie za 600zl :> zapomnij o tych smiesznyh aparacikach =] juz lepiej kup hp 2Mpix za 300zl =]

 

No niestety mi tesh canon nie placi za reklame :D

 

 

- A510

- A610

- G5

- S5500

- S5600

 

wybierz sobei cos z tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki likasrz przekonałeś mnie do Canona A620/A610 kupuje któregoś z nich

 

A620 nie warto :rolleyes: przeciez go nie wymienilem :D

 

Napisze dlaczego ;]

 

To tak jakby kupic drozszego Athlona64 3000+ w wersji BOX ( z wentylatorem) i twierdzic ze jest lepszy od tanszego o 50zl Athlona64 3000+ bez wentylatora w zestawie :D :D :D

 

zle porownanie :? nie wazne :rolleyes:

 

Jak juz to kup A610 =] tylko nie rob zdjec w domu wieczorem z zoomem bo pobudzisz wszystkich ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie niestety juz nie mam swojego S1 sprzedałem go ze wzgledu na wielkosc, szukam czegos małego , zgrabnego, najlepiej od 4 Mpix zoom opty. 3 x noi bardzo wazne filmy aby miały 640x480 x30 kl bez ograniczen. Interesował Mnie FUJI Z1 ze wzgledu na wielkość oraz minolta Dimage X60, bardziej stawiał bym na Z1. Mysle takze o CASIO EX-Z110 ale jakos nie przekonuje mnie ta firma. Moze doradzicie jakiegos KODAKA albo cos podobnego tylko nie ixusa :)

 

Zapodajcie fotki jezeli macie z ktores z wyzej wymienionych

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie niestety juz nie mam swojego S1 sprzedałem go ze wzgledu na wielkosc, szukam czegos małego , zgrabnego, najlepiej od 4 Mpix zoom opty. 3 x noi bardzo wazne filmy aby miały 640x480 x30 kl bez ograniczen. Interesował Mnie FUJI Z1 ze wzgledu na wielkość oraz minolta Dimage X60, bardziej stawiał bym na Z1. Mysle takze o CASIO EX-Z110 ale jakos nie przekonuje mnie ta firma. Moze doradzicie jakiegos KODAKA albo cos podobnego tylko nie ixusa :)

 

Zapodajcie fotki jezeli macie z ktores z wyzej wymienionych

 

pozdro!

;d

 

a moze CANON IXUS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...