Skocz do zawartości
indywidualista

Orange Czy Idea ?

Rekomendowane odpowiedzi

wlasciwie... jaki problem sciagnac simloka ??

Nawet jak sie samemu nie umie (chdozi pewnie na necie mnustwo arytykulów, tylko serwisowy kabelek trza miec - ale taki to zawsze warto mieć) to kaszty sciagniecia simloka sa znikome (heja nawet za frajer swego czasu sciagala)

1637349[/snapback]

no nowych telefonów- wielki problem ;]

ściągnąć można samemu, ale kto wyda 2stówy na boxa ;]

szkoda że prędzej nie pisałeś- woląbym Tobie dać kase, bo chyba więcej jak 50 nie weźmiesz, co? a tyle musiałem płacić...

btw- ściąganie simlocka jest legalne, więc nie wiem czemu ciągle o tej gwarancji piszecie... jak ja wiem to jej sie nie traci...

 

ktos poprzednio pytał ile mógłby pkosztować k750i.... to moge pwoeidzieć że w vodafone był on za jakieś 50 euro.... teraz żałuje że wziołem 6230i... nokia lubie sobie kazać płacić za nazwe ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku POPa wszystko zostaje po staremu.

1648852[/snapback]

czyli po zmianie nazwy na Orange Go nie zamierzaja zmieniac, durnego zabierania kasy, szkoda :(

pozatym wszystkie oferty w stylu jedna idea itd beda nie do kupienia po calkowitej zmianie nazwy, no ale to chyba normalne

 

 

luknijcie TUTAJ

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem materiały prasowe ;]

Zespół kierowniczy Grupy Orange

 

• Główny Dyrektor Wykonawczy: Sanjiv Aciach!a

• Główny Dyrektor Finansowy: Marie-Christine Lambert

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Marki i Marketingu: Frank Boulben

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Produktów, Technologii i Innowacji:: Vivek Badrinath

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Komunikacji: Steve Olive

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Międzynarodowych Orange: Brigitte Bourgoin

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Strategii i Wykonania: Damian Reid

• Wice Prezes Wykonawczy do spraw Orange w Wielkiej Brytanii: Bernard Ghillebaert

 

• France Telecom uruchomiło Itineris, dziś Orange France, w 1992 roku.

 

 

• Czerwiec 2003 marka Orange została wprowadzona na Madagaskar, dzięki przejęciu Antaris. Orange to jedyny globalny operator, który jest obecny w Afryce a teraz ma swoją markę również na Madagaskarze, w Botswanie, Kamerunie i na Wybrzeżu Kości Słoniowej, posiadając również udziały kontrolne w egipskim MobiNil.

 

• Maj 2002 Orange ogłosiło wprowadzenie marki Orange na Wybrzeżu Kości Słoniowej przejmując a SIM (Ivoiris).

 

• Czerwiec 2002 Orange ogłosiło wprowadzenie marki Orange w Kamerunie przejmując SCM (Mobilis).

 

wcześniej niż u nas :D :lol: :blink: jesteśmy za Kamerunem ;] i Madagaskarem :D

• Wrzesień 2003 France Telecom złożyło ofertę na akcje Orange, których jeszcze nie posiada. France Telecom posiada dziś prawie 99% akcji Orange. 

• Kwiecień 2004 Orange należy teraz w pełni do grupy France Telecom.

A to ciekawe  <_<  fajne stwierdzenie ;]

 

 

• 18 października 2004 uruchomienie sieci EDGE w Rumunii. Klienci używający EDGE enabled handsets lub EDGE data card; maja dostęp do istniejących usług jak również do telewizji na żywo poprzez swój telefon z prędkością do trzech razy szybszą niż to możliwe przy użyciu GPRS.

 

 

 

• Całkowite dochody wzrosły do 6.2% na zasadach pro forma (do €10 miliardów). Dochody reszty świata pokazały najsilniejszy wzrost z 15.4%, w Rumunii, Egipcie I w innych afrykańskich lokacjach.

 

No to Orange opiera się na afrykańskich lokacjach Rumunii i Egipcie <_< :huh: :blink: -_- :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli kupilbym telefon w Orange, lecz za granica to bede musial zdejmowac simlock'a, aby korzystac z niego w Polskim Orange? Gdzies czytalem, ze bedzie to konieczne ze wzgledu na inny kod sieci. Ale osoba to piszaca nie do konca potrafila wytlumaczyc dokladnie, wiec biore poprawke ze moze sie mylic ;]

 

PS. Jak dla mnie nie wiem po co bylo robic tyle zamieszania z tym polaczeniem sie Ideii i Orange, skoro obecnie nie oferuja nic konkurencyjnego jak na moj gust. Chyba jedynie ten koncert Stinga w tym wszystkim jest duzym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli kupilbym telefon w Orange, lecz za granica to bede musial zdejmowac simlock'a, aby korzystac z niego w Polskim Orange? Gdzies czytalem, ze bedzie to konieczne ze wzgledu na inny kod sieci. Ale osoba to piszaca nie do konca potrafila wytlumaczyc dokladnie, wiec biore poprawke ze moze sie mylic ;]

1657050[/snapback]

Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tym wątku. Może jednak go przeczytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz mam Orange. Dzis bylem w salonie "IDEI" przed wejsciem oczywiscie logo pomarańczy i duzy napis ORANGE:D

Wchodze do srodka a tam normalnie calkowita zmiana wyglądu. Wprawili sobie nowe fotele, kompy, stoły, drzwi, ściany pomalowane na jakis taki brunatny kolor a miedzy niektórym elementami przeswituja pomaranczowe neony:D

W sumie nawet fajnie :)

 

Co do cen... plan taryfowy Orange to ząb w ząb Jedna Idea. Ceny te same, moze tylko niektore funkcje podrozaly albo potaniały...

Na oko roznicy nie widze...

Bramka sms działa, orange 24 online tez wiec bravo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo się zawiodłem na Orange. Bedąc w Wielkiej Brytanii sieć ta była potęgą jakich mało. Myślę sobie, aby chodziaz taka odrobinka przeniosła się do Polski. I co? W erze tak-tak jest o wiele taniej!!! Na stacjonarne, era i heyah minutę mam za 24 gr/min a do innych sieci 60gr/min. a w Orange? tylko na stacjonarne i do sieci 60 gr/min i poza sieć 80 gr/min. chciałym zwrócić uwagę na to, że w erze tańsze połączenia mam na domowy heyah i era. To jest w eiele więcej niż w 'Pomarańczu'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak, od rana mialo byc juz Orange. I co ? Plac Konstytucji, srodek warszawy a ja nadal na telefonie mam Idea :D ( resy nie pomogly ;) )

1657244[/snapback]

musisz miec karte "sim inteligent" inaczej caly czas bedzie "idea" :D (milego dnia ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo się zawiodłem na Orange. Bedąc w Wielkiej Brytanii sieć ta była potęgą jakich mało. Myślę sobie, aby chodziaz taka odrobinka przeniosła się do Polski. I co? W erze tak-tak jest o wiele taniej!!! Na stacjonarne, era i heyah minutę mam za 24 gr/min a do innych sieci 60gr/min. a w Orange? tylko na stacjonarne i do sieci 60 gr/min i poza sieć 80 gr/min. chciałym zwrócić uwagę na to, że w erze tańsze połączenia mam na domowy heyah i era. To jest w eiele więcej niż w 'Pomarańczu'.

1657370[/snapback]

 

Ciekawe ze nigdzie na stronie ery nie widze takich cen przy tak taku, chyba ze te ceny podałes bez vatu....

 

 

A jak juz jestesmy przy tanszych połaczeniach to w popie w pakietach minuta połaczenia na idee(teraz orange) i stacjonarne kosztuje 30gr a sms 1gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tak niemrawego wejścia marki Orange na Polski rynek. Miałem nadzieje że zatrzęsą rynkiem choćby w takim stopniu jak Heyah. Chyba jednak nie traktują nas póki co zbyt poważnie <_< no ale poczekajmy.. to dopiero początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a powiedzcie mi czy w odpowiedniku idei mix w orange jest takie cos jak w popie że mam pakiety na smsy po 1 gr i rozmowy do sieci po 30?? chce zmienić popa ale jeżeli tego nie ma to [ciach!]le toa cała pomarancze i zostaje przy popie :D A wogóle strasznie drogie maja te telefony w mixie- tak wnioskuje ze stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...