Skocz do zawartości
indywidualista

Orange Czy Idea ?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie to samo chcialem napisac ;] Mozna wgrac logo orange - przynajmniej tak piszą 1657426[/snapback]

Ale kicha :/

 

Tam jest napisane ze mozna pobrac bezplatnie logo ze strony www, orietuje sie ktos gdzie dokladnie sie ono znajduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czytalem metro... Niezle ich zjechali. Zreszta ogolnie rzecz biorac sam jesstem zdegustowany tym co pokazało niby tak potęzne orange...

 

Historia lubi sie powtarzac... Najpierw ebay, teraz orange... eh

1659351[/snapback]

dużo szumu o nic po prostu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 telefony na abonament (aktywacja niecale 2 tygodnie temu) rano przywitaly logiem Orange. 8 miesieczny POP nadal wywala IDEA. Zreszta, co to za roznica co bedzie mial na wyswietlaczu, ja i tak widze wlasna tapete zamiast loga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Orange to jedna wielka lipa! Mój kolega chcąc przedłużyc umowę, chciał wybrać sobie nowy telefon (SE K700i) był w dwóch salonach Orange. W obydwóch salonach dostał odpowiedź, że jeszcze nie mają telefonów i nic dokładnie nie wiedzą o ofertach i warunkach. Jednym słowem: porażka! :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Orange to jedna wielka lipa! Mój kolega chcąc przedłużyc umowę, chciał wybrać sobie nowy telefon (SE K700i) był w dwóch salonach Orange. W obydwóch salonach dostał odpowiedź, że jeszcze nie mają telefonów i nic dokładnie nie wiedzą o ofertach i warunkach. Jednym słowem: porażka! :-|

1662830[/snapback]

Bo SE K700i jest dla "wybrańców" ;) Aparat schodzi jak ciepłe bułeczki i właściwie zawsze ten, który jest na sklepie jest już przez kogoś zaklepany. Mój kumpel tak sobie załatwił aparat. Koledze proponuję zadzwonić najpierw na infolinię, oni tam mają najwyższy poziom negocjacji, i poprowadzić rozmowę tak, żeby konsultant sam ustalił, do którego salonu kolega ma się udać po K700 ;) A potem już reszta w rękach "sprawiedliwości" ;)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...