Skocz do zawartości
bartas96

Jaki Router Polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

w domu mam dwa kompy.na jednym jest neostrada(sprzet jest nowy na WinXP i ma na plycie jakas tam karte sieciowa)a na drugim jeszcze nie ma nic(Win98 i stare paprochy jak np.PII).chcialbym podzielic sygnal z neo do tego drugiego kompa tak zeby net mogl dzialac bez wlaczania obydwu kompow.z tego co sie orientowalem i przeczytalem tutaj to router bedzie idealny?jesli tak to jaki?czy to bedzie odpowiednie?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12087

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten usr z linka wymaga modemu ktory wypuszcza sygnal ethernetem (wtyczka rj45). a w tej chwili tp daje modemy z wyjsciem usb. jesli masz standardowy modem z tp, to ten router sie nie na da.

 

polecam http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9589 - ma wbudowany modem. wlasnie taki model mam, uzywam i polecam.

Edytowane przez pshem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten usr z linka wymaga modemu ktory wypuszcza sygnal ethernetem (wtyczka rj45). a w tej chwili tp daje modemy z wyjsciem usb. jesli masz standardowy modem z tp, to ten router sie nie na da.

 

polecam 1407921[/snapback]

Mam prawie ten sam bo 9106 z Wi-Fi, nie miałem z nim żadnych problemów. Polecam wgrać najnowszy firmware. Wyjątkowo stabilny, duże możliwości konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...