Skocz do zawartości
rozbujnik

Urwał Się Uchwyt Od Ramu:|

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, poluzował się jeden z uchwytów trzymający pamięć ram w płycie głównej i w momencie wkładania ramu wyskakuje :blink: . gdy nie ma kości w płycie głównej i jak go włoże spowrotem trzyma sie mocno, tylko po włożeniu ramu wypada. Narazie trzymam ram zamocowany jednym uchwytem, mam nadzieje ze nie wyksoczy, w sumie to trzyma sie mocno... Jak moge naprawic ten zaczep? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy nie ma kości w płycie głównej i jak go włoże spowrotem trzyma sie mocno, tylko po włożeniu ramu wypada

Co za go pisz wyrazniej, domyslam sie ze chodzi ci o ten uchwyt (a może nie :o ). Jeżeli kosc trzyma sie na jednym zaczepie to pewnie bedzie ci wypadała, wiec może spróbuj przykleić ten zaczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie dostaniesz....chyba, ze powiesz jaka plyta, moze zdjecie wstawisz...nie jestesmy wróżkami zeby wiedziec jaka masz plyte...

1405875[/snapback]

No bez przesady, tutaj chyba nie jest potrzebna wiedza jaka ma plyte... Uchwyty do ramu sa chyba we wszystkich takie same, bo to w koncu tylko takie male pizdziki z plastiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc... Tego posta przeczytaj TYLKO jeśli jesteś hardcoreowcem!!

Przed sekundą spojrzałem na moje stare mobo (Soltek 75KAV i 128 sdram) po czym wywnioskowałem (złożone symulacje :wink: ) że teoretycznie na końcach slotów nie ma ścieżek. Możesz przewiercić się przez PCb płyty z obu stron przełożyć naprawde cieniutki drucik przez otworek przejść przez otworek w ramie (zaznaczony czerwonym kółeczkiem :wink: i do drugiej dziureczki. i po drugiej stronie ładnie zaizolowac drut i splątac (nazwij to jak chcesz!) by ram nie uciekał.

Dołączona grafika

 

PS. OWIES byłby dumny z moich filozofii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...