Skocz do zawartości
nadmundo

Scarface: The World Is Yours

Rekomendowane odpowiedzi

gra od razu narzuca najwyzsze ustawienia aax6 itp , bardziej mnie ta gra wciagnela niz san andreas , na poczatku jest nudna poniewaz musimy zarabiac kase aby uzyskac nowy level i odblokowac nowe wozy , bronie i rozne inne rzeczy ale pozniej sie rozkreca

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super! Na początku nie zachwyca, niektórzy od razu odinstalują ze względu na grafikę i wymagania, ale widzę że większość jest zachwycona. Doskonale się bawię już od kilku dni, a na liczniku dopiero 50% gry. W tej chwili utknąłem na dobre i mam w związku z tym kilka pytań:

 

-Jak można zgarniać grubą kasę? Muszę wykupić bardzo drogie (po 5.000.000$) lokale na Southern Island, a mam tylko 500.000.

 

-Czy wykupione biznesy (np. Montana Records) prznoszą jakiś dochód?

 

Robię te małe misje ale kasa za to jest żenująca. Ratujcie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo kasy czasem wpada podczas rozbijania gangów nieraz jednorazowo 500.000$ co do biznesów to raczej nie przynoszą dochodów do każdego są opisy np +50% health dla pomocników itp.

To jest duzo kasy !? o_O Na poziomie 20% przejscia gry to moze tak, ale potem to sa grosze. Jak panujecie juz nad dwoma wyspami i wykonujecie misje glowne jak sa - dostaniecie zadanie dostania sie do Sandmana - jest on na jamajskich(? gandzia mon!) wyspach. Tam wykonujecie zadana poboczne i w pewnym momencie dostaniecie zadanie "Large supplier" (figuruje ono w zakladce buissnes, bedac na jamajskich wyspach), gdzie musicie dobic targu z handlarzami i przewiezc narki do magazynow montany. Potem rozwozicie ta kase z magazynow i z reguly macie ~+5mln - potem kasy z tego biznesu jest coraz wiecej, w zaleznosci jak duzo KG zabraliscie od dilerow. Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie ta gra trzyma sejwy? Przeszukałem cały dysk i nigdzie ich nie widzę :mur:

Zdaje mi sie, że plik o nazwie Scarface 1 (znajdujących sie w katalogu z grą) odpowieda za save'a (chyba, że sejwowałeś się na paru slotach, to powinno tych plików być więcej). Ale nie jestem do końca pewien. Warto przynajmniej zobaczyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu w tej grze nie mam dzwieku? W opcjach wszystko wlaczone jezlei chodzi o dzwiek, w innych grach jest i w windowsie, jest tez podczas wlaczania gry i podczas filmiku, ale w samej grze nie ma - zero dzwieku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu w tej grze nie mam dzwieku? W opcjach wszystko wlaczone jezlei chodzi o dzwiek, w innych grach jest i w windowsie, jest tez podczas wlaczania gry i podczas filmiku, ale w samej grze nie ma - zero dzwieku!!!

 

samej gry nie mam ale w uruchom wpisz dxdiag i zobacz akceleracje dźwiękową, jak jest na fula to spróbuj zmniejszyć, ogólnie z nią pokombinuj;)

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja dzieki musialem o 2 stopnie zmniejszyc... wczesniej probowalem ale tylko o jeden. Dzieki masz u mnie piwo :D !

Zostawic tak te akceleracje czy zmienic jak skoncze grac?

 

//

 

Gra nawet ok, model jazdy nie jest zly, ale wymagania to ma skopane... nie wyglada tak zle, ale zeby tak klatki spadaly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja dzieki musialem o 2 stopnie zmniejszyc... wczesniej probowalem ale tylko o jeden. Dzieki masz u mnie piwo :D !

Zostawic tak te akceleracje czy zmienic jak skoncze grac?

:) To raczej bez znaczenia, w pozostałych grach wszystko powinno byc ok a jak nie to wiesz juz co robić;) Swojego czasu miałem taki problem z Disicples II i dopiero to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest na prawde niezla - podoba mi sie bardziej od san andreas.

Model jazdy jest ok, taki widowiskowy ale nie jest tez tak bardzo arcadeowy.

Pojazdy prowadzi sie przyjemnie ;).

Fajnie nawet sie z broni strzela, jakos nie nudzi mnie rozwalanie kolejnego gangu czy tez zabijanie kolejnego dilera.

Mozna strzelac jadac samochodem - ale po ludzku, czyli obracamy kamera i celujemy, a nie jak w gta... gdzie mozna tylko na boki strzelac.

Fajnie ze mozna sobie samochody kupywac ktorymi mozna ciagle jezdzic, bo (znow) w gta zmienialo sie samochod co 5 minut...

Ogolnie gra bardzo dobra, ale cos czuje ze nie dlugo mi sie znudzi ;l)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zacząłem grać w tą grę

wydaje mi sie, że model jazdy jakby nie ten

jedzie się z zaciągniętym ręcznym, ale i tak w porównaniu z gta ma lepsze ruchy kamery z widoku pojazdu

nie podoba mi się to, że po wyjściu z auta radio dalej gra i zawsze trzeba po wejściu je nastawiać, radiostacje znane z gta były lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją co Tony wyrzuca kolesia z wieżowca. W tej misji gra mi się wyłącza na pulpit. Najpierw Tony znika (zamiast niego są jakieś artefakty), następnie gra się wywala. Coś mi się zdaje, że za długo sobie nie pogram.

Objawy grania z trainerem :P

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodze gościem to poprawej mam takie kółko ktore sie ładuje a później można włączyć "rage" a w samochodzie co to kółko robi???

 

Gierka dużo lepsza od Just Cause i model jazdy mi sie podoba bardziej niż w GTA SA

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie? Nic. Chyba...

To jest tylko od rage, masz to przez jakis czas, i nie ma to nic wspolnego z samochodem.

Gierka ok ale juz poleciala z dysku, znudzila mi sie ale fajnie sie gralo. Tylko ta optymalizacja :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przejmuje wlasnie polnoca dzielnice, coraz trudniejsze sa te misje. Nad przejeciem dokow pocilem sie ze 2 godziny. Ciezko oj ciezko momentami.

 

thermalfake mi sie tutaj muzyka duzo bardziej podoba. Do tego stopnia ze sobie na pda wrzucilem OST i sluchac codziennie rano idac do pracy ;)

Troche za duzo gram i czasami mam ochote komus powiedziec cos niemilego na ulicy... ;)

 

Pioorek na c2d6600 +7600GT chodzi idealnie z AA 2x 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyzej napisal, Scarface jest lepszy od GTA SA, wysmialem go.

Poczatek gry - ucieczka z posiadlosci w obstawie miliona gangsterow do odstrzelenia, mysle sobie - kaszana. Pozniej filmiki wstepne - co to za kwadratowe drogi!?

Jakie to szczescie ze sie skusilem pograc pare min dluzej, bo nie wiecej niz 20 min wystarczy do stwierdzenia iz gra deklasuje GTA.

Teraz odbilem 3 magazyn, zostala mi ostatnia dzielnica do przejecia. Rozwiazanie z prywatnym samolotem i wycieczki na wyspe po towar wymiataja. Tak samo jak i pomysl z kierowca.

 

 

Gra w sumie jest latwa, czasami cos moze nas zaskoczyc, ale pelny granatnikow i bazook bagaznik humvee daje poczucie bezpieczenstwa.

Jesli ktos ma problem z gangami, polecam humvee + desert eagle i nie ma mocnych.

 

9/10 jak dla mnie, -1 za optymalizacje, po wybiciu z 2-3 ganow i szybkiej jezdzie "czyms" za 3mln usd gra potrafi zamulic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Dorwalem kilka dni temu Scarface. No nieciekawe pierwsze wrazenia. No ale wlasnie, pierwsze wrazenia... bo pozniej jest BOSKOOOO!!!

Tutorial na poczatku troche odpycha bo grafika jest przecietna i wydaje sie gorsza od GTA SA chociaz ja stwierdzilem ze jest czesto nawet daleko lepsza. Poza tym trzeba sie przyzwyczaic do innego tempa poruszjania sie, inny model jazdy.

Ale to co jest glownym filarem tej gry to postac scarface i jego po prostu genialne dialogi. Ja wiem, - sa prostackie, Tony to prostak, ale cos jest w jego postaci ujmujacego (cos jak sawyer z Losta) po prostu nie da sie go nie lubiec - chociaz na ulicy bys go nie chcial spotkac...

Ale wracajac do dialogow - jest ich zdumiewajaca ilosc po prostu nie mozna sie opanowac zeby nie zatrzymac samochodu, wysiasc i pogadac z paniami z roznych sfer spolecznych zreszta gadanie z rosyjskimi szemranymi ulicznymi "byznesmenami" to tez niezle jaja.

Glosu nie podklada Pacino ale ten gosc ktory to robi powinien dostac oscara. Jest rewelacyjny, po prostu rewelacja. Same dialogi to majstersztyk. Sa bardzo ostre w formie ale idealnie oddaja postac montany i sa bardzo spojne, co jest ciezkim zadaniem bo zaden dialog nie jest zaskryptowany na sztywno od poczatku do konca! Naprawde bardzo duzo pracy wlozono w dialogi i BARDZO zadbano o jakosc aktorska podkladu, zarowno montany jak i innych postaci - Ja jeszcze czegos takiego nie widzialem, - miod sie wylewa z monitora.

 

Model jazdy mimo ze na poczatku troche dziwny to pozniej daje fenomenalna zabawe i spoooro satysfakcji. W GTA sie jakos co chwila ladowalo na innych samochodach, na latarniach, auto wygladalo jak po crash tescie po 4 minutach jazdy. Tutaj auta sa bardziej wytrzymale i co najwazniejsze fenomenalnie sie prowadza. Oczywiscie arcade pelna geba, ale to chyba normalne w tego typu grze. Jazda slizgami jest boska. Mozna dokladnie zaplanowac wejscie w zakret, plynnie sunac slizgiem pol metra od samochodu jadacego obok i jeszcze mozna to kontrolowac - efekt? Banan na twarzy i mysl w glowie "kur#@ ale jestem dobry"

 

To co mozna kupic - wsyzstkie drogie i ekskluzywne bajery do rezydencji, lacznie z ... babeczkami!!! Pomysl z tzm kolkiem i momentem w ktorym trzeba zwolnic klawisz jest prosty i genialny. Zawsze przed rozmowa z dealerem narkotykow jest lekka pikawka hehe

 

Naprawde polecam wam ludzie ta gre. Jest bardzo dobra i daje mi 300% wiecej satysfakcji niz GTA SA. W koncu gra ktora moze stanac w szranki z Mafia. Optzmalizacja nie jest taka do bani, chociaz GTA chodzilo lepiej to prawda.

U mnie na x700 hula w 1280x800 i jest plznnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...