Skocz do zawartości
baca30

Moze Ktos Wie!

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!!

mój problem polega na tym iz wczasie gry multiplayer w ET lub CoDa po około 5 minutach zawiesza mi sie cały komp!!!i musze robic restart systemu!!! działo mi sie tak na starym sprzecie tz od pewnego czasu i dzieje mi sie tak teraz po wymianie bebechów mojego komputera!!!szukam przyczyny ale nie potrafie sobie z tym poradzic!!!! nic sie nie przegrzewa pamiec przetestowałem memtestem sytem pracuje stabilnie.moge grac spokojnie na single player nic sie nie wiesza!!!wymieniłem procek płyte i pamiec i dalej ten sam objaw!!!czytajac inne podobne tematy zasugerowałem sie ze moze to byc zasilacz!!ale dalej nie mam pojecia czy ma jakis zwiazek zasilacz z gra online!!system młody niedawno postawiony!!zadnych wirów przeskanowany!!!itd!!!gry reinstalowane po kilka razy ! instalki z róznył zródeł!!!cod orginalny!!zadnych niebieskich ekranów!!!! wie ktos moze moze ktos cos zasugeruje!!!! mój config:

epox 8rda3+pro na nfoce2

shapire radeon 9550 128mb/128b

amd sempron 2500 socet a

ddr 512mb pc 3200

hdd samsung 80

hdd samsung 40

nagrywarka tica i dvd rom

zasilacz rubikon 300x 300 watt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz :D  :D to chyba nawet jest gorsze od codegena.

1404504[/snapback]

Od codegena nie ma nic gorszego :wink: :wink:

 

A ten rubikon to na serio jakiś chyba chłam i jeszcze przy takim sprzecie :mur:

może jeszce o/c robił takie extreme :mur: :mur: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...