Skocz do zawartości
boczi

Zostań Beta-testerem Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

jest 1 duży minus nie ma opcji wyczyść.. a to sie bardzo przydaje w długich rozmowach bo okienko laguje i jescze znalazłem bląd"ustawienia->komunikator" kiedy zaznaczymy ptaszkiem Nie pokazuj Informacji o kontakcie w oknie głównym , i usuwaj treść rozmowy po zakknięciu okna nie wyświetla się guzik Zastosuj poprostu nie można kliknąć:P oczywiście mowa tu o wersji built 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie spokojnie, trzeba podejśc nieco obiektywnie do zagadnienia, w końcu jest to wersja beta, wieć tak na dobrą spraw przyrównywanie jej do już gotowych produktów nie ma zbytnio sensu, poczekajmy aż wyjdze pełna wersja wtedy będzie możną ją odnieśc do innych komunikatorów, dla mnie błędy jakie się tam (w gg betach) pojawiają są do przyjęcia gdyż jest to faza testowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny bug: po włączeniu gg (czasami) nie widać kontaktów. Trzeba wtedy zamknąć wszystkie grupy (zwinąć), wejść w jakąś i przesunąć jakiś kontakt (drag&drop). Dopiero wtedy widać kontakty. Nie wiem jak jest u tych którzy nie mają grup :) Denerwujący jest ten bug :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konnekta, i gg zajmowalo mi 20 mb, a konnekt z wtyczka gg, zajmuje 15 :wink: takze prawie to samo ;] Ale konekt ladniejszy i wole jego niz gg, a ta najnowsza wersja moim zdaniem ma same wady :angry:

 

Nie wiem jak Wy, ale ja uwazam, ze co nowsze jest gorsze, oczywiscie nie zawsze, i nie w kazdym przypadku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny bug: po włączeniu gg (czasami) nie widać kontaktów. Trzeba wtedy zamknąć wszystkie grupy (zwinąć), wejść w jakąś i przesunąć jakiś kontakt (drag&drop). Dopiero wtedy widać kontakty. Nie wiem jak jest u tych którzy nie mają grup :) Denerwujący jest ten bug :|

1604349[/snapback]

Dokladnie, u mnie tez sie to robi. Denerwujace tez jest to ze dlugie opisy sie nie zawijaja (przynajmniej u mnie, mowa o wersji GG7 beta10) i trzeba rozciagac okno aby je zobaczyc. Powinni zrobic zawijanie, lub zrobic mozliwosc wyboru zawijania w opcjach.

post-9351-1124614435_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te długie opisy sie nie zawijały też w 6.0 (przynajmniej u mnie).

1605516[/snapback]

A u mnie w GG6 (b158) sie zawijaja:

- bez zawijania

post-9351-1124661511_thumb.jpg

 

- z zawijaniem

post-9351-1124661542_thumb.jpg

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaje.... dlaczego twierdzicie ze co nowsze to gorsze?? przeciez logiczne ze po to jest wypuszczona wersja beta żeby ludzie ja testowalai i przesylali uwagi do twórców,a jak ktos chce cos (teoretycznie) bez błedów i dopracowanego to czekac na FINAL VERSION - a dopiero potem krytykowac

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaje.... dlaczego twierdzicie ze co nowsze to gorsze?? przeciez logiczne ze po to jest wypuszczona wersja beta żeby ludzie ja testowalai i przesylali uwagi do twórców,a jak ktos chce cos (teoretycznie) bez błedów i dopracowanego to czekac na  FINAL VERSION  - a dopiero potem krytykowac

1607302[/snapback]

Nie twierdze ze co nowsze to gorsze, natomiast w tych betach (jesli chodzi o to zawijanie) nastapilo uwstecznienie w stosunku do poprzednich wersji.

Gdybym sie czepial ze "nowsze to gorsze" to pisalbym o tym ze dalej zżera duzo zasobow, brak obslugi wtyczek, avatarow itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ściągnąłem sobie gg 7 i przy urochamianiu gg 7 wyskakuje mi taki bład

TU JEST ZA DUZY OBRAZEK

 

a Potem coś takiego

 

TU BYL TEZ ZA DUZY OBRAZEK :)

 

Kilkam na OK anuluj to też ten sam błąd da się to jakoś naprawić przeinstalowałem od nowa gg i dalej tak jest :/ :mur:  :mur:  :mur:  Help!! :mur:

1611908[/snapback]

Nie musimy podziwiac Twojej tapety... PrintScreen wciskaj razem z ALTem, a zrobisz screenshota tylko aktywnego okna (czyli w tym przypadku komunikatu bledu).

 

Co do bledu, to chyba gg nie lubi gdy masz wlaczony program do TV od Pixelview.

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ściągałem to 2.0kB/s i jeszcze jak zaczełem instalować to zwiech (ale to inna mańka :D) Wogóle niech se te gg będzie i niech zacznie obslugiwać inne popularne protokoły komunikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...