Skocz do zawartości
boczi

Zostań Beta-testerem Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

Heh u mnie po dłuższej rozmowie z kimś i wyłączeniu okienka rozmowy gg sie zawiesza w momencie gdy wracam do rozmowy klikając na tą osobę (z którą rozmawiałem) na liście.

 

Ale namieszałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie po instlajci jak juz wpisze swój stary numer i zaimportuje liste to przy uzupełnianiu dannych osobowych bardzo długo czekam i nic sie nie dzieje,potem klikam zamknij to wyskkuje jakis bład errorb coś tam.Co może być przyczyną?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az zainstalowalem na moim vmware ;) Coz moge powiedziec - typowe dla windowsowych aplikacji - jeszcze wiecej cukierkow i moze z jedna nowa przydatna funkcja :mrgreen: . Ale wszystkie KhLiKaJhAcE NaStHoLaTkI juz pewnie mocza majtki na widok tych nowych, wypasionych mozliwosci i bajerow :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie gg to gów..no, ściągłem 7.0, parszywe jakieś takie. Wolę tlena dużo bardziej, z tego powodu, że szybciej się loguje, fajnie działa, ma więcej funkcji, pluginów. A gg jak była bida tak jest. Ale żeby móc uaktywnić gg na tlenie, muszę je mieć zainstalowane. Jak dla mnie tlen rządzi. Aha z zainstalowanymi kodekami FDD Show (nowsze wersje) gg nie będzie funkcjonować normalnie, , a tak jeśli już poruszyłem temat kodeków, polecam K-Lite Codec Pack 2.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe gygy -> nowy shit :)

 

Nie zrobili zawijania opisow (a wysylalem im uwagi przy betkach), program (przynajmniej u mnie) po kliknieciu na wyskakujace z tray'a powiadomienie o nadchodzacej wiadomosci czeka chwile zanim ją pokaze (przy zajetosci 100% proca), na Windzie ME nie da sie uruchomic 2 profili gg...

W sumie jak gg było lipą, taką lipą pozostało (ale coz szum wokol nowego gygy byl duzy, wiec marketing nadrobil ogromne niedociagniecia w tym programie i pewnie ludzie będą to sciagac...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...