Skocz do zawartości
Gość Amd_Powered

Jak Zrobic Destylator Do %?;)

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos z was jakis dobry przepis na zacier?? pytam tylko i wyłącznie w celach edukacyjnych :D mnie sie cos obiło o uszy o dacie 1410 podobno z tego niezly wychodzi... ale nie wiem nigdy sie takimi rzeczami nie bawilem...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pilem taki co mial 80 i wiecej nie wypije  :lol:  :razz:

btw. ile procent w roztworze musi byc alk zeby sie palil?

1409876[/snapback]

 

nawet 40% się zapali, tylko trzeba go wpierw troszke rozgrzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem niedawno destylator ze sklepu internetowego na http://edestylatory.com/26-50-litrowe i jestem zadowolony. To jest właśnie 50 litrowy elektryczny, prosty w obsłudze, wydajny i dokładny. Nie ma przy nim za dużej pracy, łatwo się składa, czyści, ogólnie na duży plus, jakbym jeszcze raz miał kupować to znowu bym tutaj zamówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nowy rodzaj reklamy "szeptanej" niby to i tamto... echhh bo kupiłam tu i tam  pam pam pam..

 

AA pamietajcie by pierwsze 50ml przegonu wylać inaczej będzie ws nieźle łeb bolał ( pierwszy idze metanol --pijcie szybciej bo się ściemnia XD )

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem Bimbrowników na Discovery to każdy wylewał inną ilość i zacząłem się zastanawiać ile tak naprawdę tego trzeba wylać. A tu proszę. Nie dosyć, że temat o % to i odpowiedź się nawineła.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...