Skocz do zawartości
s0lid

[next-gen] Tak Bedą Wygladać Gry Na Ps3, X360 I Nr

Rekomendowane odpowiedzi

ELO ELO! Przedstawiam wam film z gry na PS3.

Jest to nowy Madden od EA-Sports.

 

To jest link do filmu przedstawiającego kilka urywków z gry

http://www.gametrailers.com/player.php?id=5551&type=wmv

 

A tu kilka screenów. Zwroccie uwagę na Pixel Shader 3.0 (PS3 i PS3.0) :P

 

Dodam ze grafika juz kopie zad, ale wezcie pod uwage, ze to jedna z pierwszych gier na PS3, w momencie gdy programisci do konca nie opanowali tej maszyny a prawie wcale. Porownajcie sobie Ridge Racer V z PS2, ktory wyszedl w dniu premiery a Gran Turismo 4 i poczujcie różnice :D Wiec, to co zaraz zobaczycie to jest przedsmak tego co nam Next-Geny zaoferują :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

.:Solid_Snake:. i tutaj i na pclab szybko nowosciami wlaisz :lol: a co do tematu, grafa niezła, nawet zajebista, ale takich gier nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac moim okiem te screenshoty pochodza z filmiku/intra z gry ;)

1408054[/snapback]

To jesteś slepy, albo.... nie no tylko można być ślepym ;) Te screenshoty pochodzą z filmiku, ktory jest w tym samym poscie, z filmiku, który przedstawia grę w akcji!

 

Moze na PC by to tak wygladało, ale zapomnij. To jest gameplay.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym sie rozni konsolowy SM3.0 od tego na PC?

1408186[/snapback]

Chodzi mi o to raczej ze nie ma tak płynnych gier sportowych z taką grafiką na PC. I chodzi mi o to ze taką grafike na PC zaobserwowalem narazie tylko na renderach, wiec dlatego koledze moglo takie cos przyjsc do glowy, bo wlasnie jest ten problem ze wszyscy patrząc na konsole obserwują je przez przyzmat PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to raczej ze nie ma tak płynnych gier sportowych z taką grafiką na PC.

nie chialbym sie czepiac, ale skad wiesz jak to smiga i jak to wyglada? na podstawie filmiku w rozd. znaczka pocztowego? daj spokoj...nie ma sie co podniecac..

osobiscie zreszta nic szczegolnego tam nie widze, nic co mogloby mnie powalic tak jak to zrobil PS1...

 

I chodzi mi o to ze taką grafike na PC zaobserwowalem narazie tylko na renderach,

no i do premiery nowych konsol tylko na filmikach i prerenderach bedziesz to ogladal...

filmiki z moh:pa tez cudnie wygladaly...

 

wiec dlatego koledze moglo takie cos przyjsc do glowy, bo wlasnie jest ten problem ze wszyscy patrząc na konsole obserwują je przez przyzmat PC.

w sumie to sie nie dziwie, bo ilez to razy w filmikach reklamowych ladowano nam super efekty, a w realu okazywalo sie zupelnie cos innego...

sam nastawiam sie b.pozytywnie na najnowsza konsolke, ale nie mozna popadac w jakas paranoje. wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie teraz co potrafią grafy PC-towe? Od razu konsolowcom serduszka zaczęły bić szybciej!  ;]

1408378[/snapback]

Grafy PCtowe potrafia? Tak, na demi'e karty pokazując jedną osobę, z ktora mozemy obić zoom, ogladac ją dookola i zmieniac mimike... Tu bedzie full typów biegających po ekranie i jesli wierzyc filmom beda one mialy dużą ilosć detali, moze nawet tak duża jak rusałka. Do tego całe boisko, szybka rozgrywka, obliczanie silnika gry, trybuny na okolo pelne kibicow 3d i kamerzysci, trener...

 

Sulaco, wlasnie te powyzsze szczególy mnie rozwalają na ryj... To ile te konsole na raz bedą mogly obliczać. To są filmy dema, i byly takie super - to wiemy, ale w momencie gdy zawodnicy stoją w kółku albo z trenerem gadka to jest liczone real time. Widać moc wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafy PCtowe potrafia? Tak, na demi'e karty pokazując jedną osobę, z ktora mozemy obić zoom, ogladac ją dookola i zmieniac mimike... Tu bedzie full typów biegających po ekranie i jesli wierzyc filmom beda one mialy dużą ilosć detali, moze nawet tak duża jak rusałka. Do tego całe boisko, szybka rozgrywka, obliczanie silnika gry, trybuny na okolo pelne kibicow 3d i kamerzysci, trener...

 

Sulaco, wlasnie te powyzsze szczególy mnie rozwalają na ryj... To ile te konsole na raz bedą mogly obliczać. To są filmy dema, i byly takie super - to wiemy, ale w momencie gdy zawodnicy stoją w kółku albo z trenerem gadka to jest liczone real time. Widać moc wtedy ;)

1408389[/snapback]

wszystko jest kwestia odpowiedniej optymalizacji

gdyby tworcy gier postarali sie to kazda giera chodzila by miodnie w max detalach na sredniej klasy sprzecie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafy PCtowe potrafia?

widziales filmiki z UE3 w roli glownej? nadchodzi era SM3.0 i to samo bedziemy mieli graficznie na PC jak i na konsolach...w koncu...

 

Sulaco, wlasnie te powyzsze szczególy mnie rozwalają na ryj... To ile te konsole na raz bedą mogly obliczać.

beda konsole to sie przekonamy...sam jestem b.ciekaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. bez komentarza :mur: w ogóle widziałes UE3 i Gothic 3 takich gierek z taką grafą będzie więcej.

Sulaco zgadzam się z tobą grafa z PS3, XBOXA2 i PC będzie porównywalna zobacz The Elder Scrolls IV: Oblivion i Huxley wychodzą na X2 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. bez komentarza  :mur:  w ogóle widziałes UE3 i Gothic 3 takich gierek z taką grafą będzie więcej.

Sulaco zgadzam się z tobą grafa z PS3, XBOXA2 i PC będzie porównywalna zobacz The Elder Scrolls IV: Oblivion i Huxley wychodzą na X2 i PC.

1408488[/snapback]

Ty no luz! Nie mowie ze NIE BEDĄ. Ale policz ile kasy bedziesz musiał wyrzucic na takiego kompa aby pociągnoł te kilka gier.

 

A U3 i Elder Scrolls juz są na Next-Geny zapowiedziane. 1600 zł lub taniej i masz sprzet aby w to pogrąć, do tego masz cały zestaw gier z PS2 i PS1, do tego mozesz grać we wszystkie gry, ktore Ci dotychczasz szły na kompie, wiec rtsów się nie wyzbedzisz ani klasyków pokroju gothica 1 czy falloutow jak i diablo i do tego wszystkie gry ktore pojawią się na NextGeny jako pierwsze albo w ogole jako exlusive. Dla mnie to miód opcja :D. Wiec co sie bardziej oplaca ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteś slepy, albo.... nie no tylko można być ślepym  Te screenshoty pochodzą z filmiku, ktory jest w tym samym poscie, z filmiku, który przedstawia grę w akcji!

Nie, to chyba ty jestes slepy albo nie potrafisz rozroznic prerenderowanego filmiku od prawdziwej gry. Przyjrzyj sie dokladnie, jedynie pewne fragmenty moga pochodzic z gry, jak 'Injury diagnostics' czy fragment opisujacy taktyke gry. Zostaly one dosc ladnie wkomponowane w filmik reklamowy. Skuteczna, chociaz czasem naciagana reklama kluczem do sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty no luz! Nie mowie ze NIE BEDĄ. Ale policz ile kasy bedziesz musiał wyrzucic na takiego kompa aby pociągnoł te kilka gier.

 

A U3 i Elder Scrolls juz są na Next-Geny zapowiedziane. 1600 zł lub taniej i masz sprzet aby w to pogrąć, do tego masz cały zestaw gier z PS2 i PS1, do tego mozesz grać we wszystkie gry, ktore Ci dotychczasz szły na kompie, wiec rtsów się nie wyzbedzisz ani klasyków pokroju gothica 1 czy falloutow jak i diablo i do tego wszystkie gry ktore pojawią się na NextGeny jako pierwsze albo w ogole jako exlusive. Dla mnie to miód opcja :D. Wiec co sie bardziej oplaca ;)

1408661[/snapback]

a to ciekawe że unreal 3 wychodzi na next geny :lol:

1600zł lub taniej chmmmm walnij się w czache czymś twardym :lol: może zejdziesz na ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to chyba ty jestes slepy albo nie potrafisz rozroznic prerenderowanego filmiku od prawdziwej gry. Przyjrzyj sie dokladnie, jedynie pewne fragmenty moga pochodzic z gry, jak 'Injury diagnostics' czy fragment opisujacy taktyke gry. Zostaly one dosc ladnie wkomponowane w filmik reklamowy. Skuteczna, chociaz czasem naciagana reklama kluczem do sukcesu.

1409071[/snapback]

Mylisz dwie rzeczy. Render, od filmu liczonego, ale reżyserowanego. Pamietasz na PC jak wychodziła czy to Fifa 2004, czy to NBA 2004 albo cos? Miały one filmiki z innych gier z tego rocznika. Były one albo w dziale Credits albo bonus, coś w tym stylu. Np kupując FIFA mogles obejrzeć filmik z NBA czy z NHL. I np w NHL mogles na tym filmiku zobaczyć cholernie realną przepychankę miedzy dwoma zaowdnikami, potem jak koleś jedzie po lodzie i uderza barkiem w bande i grymas na twarzy. Film był zrobiony na enginie danej gry czyli byl liczony a nastepnie wrzucony do mpg'a, ale animacje przedstawione w nim w grze nie wystepowały. Czyli trzymał poziom graficzny gry, ale przedstawiał czy to zagrania, czy gesty, czy mimike ktorej w grze nie mogles wykonać. Tak jak zonglerka w jakieś fifie. Robili to zawodnicy wygenerowani przez engine gry, ale sam w grze nie mogles sobie żonglować i podawać do kolegi, aby ten przyjoł na klate i dalej żonglował. To jest znane w demkach EA.

Wiec ja uważam ze to jest wlasnie taki filmik zrobiony przy pomocy engine Madden Next-Gen. Zresztą prawdziowość ze gra tak bedzie wygladać - potwierdził IGN.com. Czyli nie zaobserwojemy niektorych momentów jak grymas twarzy zawodnika lub to gdy sie przymierza do podania (bedzie to zapewnie bardziej sztucznie i mniej plynnie wygladac zresztą jak w kazdej produkcji EA-S) ale poziom graficzny bedzie ten sam.

 

a to ciekawe że unreal 3 wychodzi na next geny  :lol:

1600zł lub taniej chmmmm walnij się w czache czymś twardym  :lol: może zejdziesz na ziemie.

1409155[/snapback]

Jaki ty jesteś pusty. Wez się zorientuj ile bedzie kosztować konsola a nie wymądrzasz się. A wiec Cie powiadamiam. 399Euro w Europie i 399 dolarów w USA (dlatego napisałem "moze taniej" bo dolar jest tańszy niż euro). Wiec kalkulator w łapke i mnożysz razy kurs.

 

I tak! U3 wychodzi na next geny... wez sie pointeresuj a potem mow, a jak nie ---> google or STFU.

 

Nara z bara.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. sam jesteś pusty i twoje wypowiedzi również. chłopie a co mnie obchodzi ile konsolka next bedzie kosztować zza granicą mieszkamy w Polsce a ceny tutaj są zupełnie inne i nie ma takiego bata żeby nowa konsolka kosztowała 1600zł. idz lepiej spac bo gadasz głupoty c...u

ja ciebie nie obrażałem więc oczekuje tego samego od ciebie, a ze jesteś pusty to nie moja wina :lol: .

 

edit

wiesz co to jest edycja postu.

 

edit 2

"Nara z bara." do swojego kumpla możesz pisać takie teksty pusty człowieku

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. sam jesteś pusty i twoje wypowiedzi również. chłopie a co mnie obchodzi ile konsolka next bedzie kosztować zza granicą mieszkamy w Polsce a ceny tutaj są zupełnie inne i nie ma takiego bata żeby nowa konsolka kosztowała 1600zł. idz lepiej spac bo gadasz głupoty c...u

ja ciebie nie obrażałem więc oczekuje tego samego od ciebie, a ze jesteś pusty to nie moja wina :lol:  .

1409292[/snapback]

Chcesz zebym walnoł sie czyms twardym, czyli wnioskuje z tego ze twierdzisz ze mam niepokolei w głowie a to wiadomo co to jest, jak nie to sory, i ja Ciebie przeprzaszam. Wiec Ci teraz wyjasniam bo widze ze znów nie jestś doinformowany....

 

PS2 kosztowało 2700 zł bo nie bylismy w UE. To raz. Dwa, Sony i M$ sprzedaje po cenie niższej niż cena wyprodukowania, bo liczy ze zarobi na sofcie, czyli grach. W momencie gdy Sony Poland wydawało do Polski PS2, widząc ze PSX grali tylko na piratach doszedł do wniosku ze na sofcie nie zarobi wiec trzeba bedzie zarobić na sprzecie i tak tez zrobili. Teraz jesteśmy w UE i ceny muszą być identyczne.

A nawet jak nie bedą identyczne (bo róznie bywa) to jak juz wspomniałem 2 razy, i teraz wspomnam 3, jesesmy w uni. Dzwonimy do Niemiec i kupujemy PS3 za 399Euro placac góra 50 zł za przesyłkę, a jak kupimy w miescie przy granicy to niemiec przechodzi przez przejscie, idzie na pocztę polską i wysyła za jeszcze mniejszą cene wysyłki. No i 4 raz wspominam - jestesmy w uni :P Dostep towaru z za granicy jest bardzo łatwy i full sklepow niezaleznych od Sony Poland sciagnie zza granicy konsole i bedzie sprzedawać po cenie normalnej czytaj 399Euro lub w przeliczeniu na polskie około 1600 zł na dzien dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostep towaru z za granicy jest bardzo łatwy i full sklepow niezaleznych od Sony Poland sciagnie zza granicy konsole i bedzie sprzedawać po cenie normalnej czytaj 399Euro lub w przeliczeniu na polskie około 1600 zł na dzien dzisiejszy.

1409310[/snapback]

już kończe z tobą rozmowe bo nie ma sensu, nawet nie wiesz jakie brednie wypisujesz

the end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już kończe z tobą rozmowe bo nie ma sensu, nawet nie wiesz jakie brednie wypisujesz

the end

1409319[/snapback]

Brawo... szkoda ze nie ustosunkowałeś się do innej czesci tego postu... najlpiej cos wyciac, powiedziec ze bzdura i nara "the end" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno sory ale odpocznij sobie od kompa/konsoli Snake

najpierw głosisz- nie dosłownie ale wiadomo o co chodzi

wyższosc konsol nad pecetami <_<

że grafa tu taka i taka, ze to i to i tak wyjdzie, nieno spoko

no ale jeśli wierzysz że ps 3 bedzie kosztowało w Polsce 1600 zł to sie nie dziw że Nierealny ma juz dosyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno sory ale odpocznij sobie od kompa/konsoli Snake

najpierw głosisz- nie dosłownie ale wiadomo o co chodzi

wyższosc konsol nad pecetami <_<

że grafa tu taka i taka, ze to i to i tak wyjdzie, nieno spoko

no ale jeśli wierzysz że ps 3 bedzie kosztowało w Polsce 1600 zł to sie nie dziw że Nierealny ma juz dosyc...

1409388[/snapback]

Ej luz... pozyjemy - zobaczymy. Jak nie bedzie kosztować to zerowym problemem bedzie po takiej cenie załatwić sobie tą konsole. A jesli bedzie kosztowąc wiecej, no to sory, znaczy to ze zyjemy w popierniczonym kraju i juz ani konsoli ani Sony nie można za to winić. Wiec wymienianie wtedy ze minusem konsoli jest jej cena jest dla mnie głupie, bo to nie wina konsoli (czytaj producenta) ze ona tyle kosztuje tylko mentalności Polaków i rzeczy, które uskuteczniają. A jesli by tak było, to dlaczego? Przeczytaj moje posty w innym topicu o Ciemnogrodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmm..... Chce tutaj pisać, choć widze, że prowie nikt nie odpisuje. Ale nie chce tworzyć nowego tematu. Mam nadzieję że ktoś odpisze. Wie ktokolwiek coś na temat zabawki nintendo? Bo ciągle gadamy o ps-ie i x-ie, a zapominamy o revolcie! A może się tak złożyć, że się okarze tańsza i lepsza od konkurencji, i co wtedy będzie? Ale tak na serio, niech ktoś coś na ten temat powie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji Solid Snaeka i Nierealnego która miała miejsce jakiś czas temu... XBOX 360 w stanach będzie kosztować 360$, PS3 nie może być dużo droższa, jak nie tańsza. Biorąc pod uwage to że coraz więcej osób decyduje się na zakup sprzędu za granicą, cena w polsce nie może byś jakoś astronomicznie wysoka w porównaniu do tej z US. Inaczej dystrybutorzy będą mieli mało klientów. Wniosek z tego taki że cena konsoli na naszym rynku napewno nie przekroczy 1600zł.

 

PS. Zrezygnowałem już z gry na kompie - wkońcu ile można?? Gierczyłem na nim przez 7 lat... Bez sensownym wydaje mi się zakup nowego kompa tylko do gier za 2500-3000zł. Ale konsolka za 1600zł?? Z takimi możliwościami?? Jeżeli tylko będzie można dostać nań gry w przyzwoitej cenie, nie wiem czy się nie zdecyduje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...