Skocz do zawartości
jdd

Dvd - Newbowskie Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

hej, właśnie dostałem sam odtwarzacz dvd samsung dvd-244

 

problem w tym, że trzeba do tego chyba głośniki. próbowałem dwie satelitki od kompa, lecz głos jest minimalny, a nie mogę z poziomu odtw. dvd regulować volume.

 

proszę o pomoc, to znaczy co kupić, może jeszcze jakby ktoś podał koszty, czegoś w miare taniego, by to wszystko ułożyć to będe wdzięczny

 

chodzi mi o to czy mam kupić sam zestaw głośników, czy do tego trza wzmacniacz czy co tam jeszcze :/ - chętnie jakieś linki do allegro spojrze

 

pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc

Edytowane przez jdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum - jesli to sam odtwarzacz dvd, to potrzebujesz wzmacniacza - do wzmacniacza to glosniki, o wzmacniaczu i glosnikach poczytaj temat o stereo przylepiony, ewentualnie tam zadaj pytanie, tam sa mili ludzie i pewnie odpowiedzą.

 

PS. Mozesz im napisac, ze nazwalem ich miłymi ludzmi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zestawik 2.1 Creative lub 5.1, jesli ten odtwarzacz ma tyle wyjsc (raczej ma, ale sprawdz na wszelki wypadek). 2.1 stoi okolo 90-100 PLN, 5.1 okolo 210 PLN. O jakosci chyba mowic nie musze, bo Creative to mowi samo za siebie.

 

Oba maja subwoofer i wbudowany wzmacniacz, wiec podlaczajac nawet do walkmana/discmana/mp3 playera/radia z kiosku za 8 ZL mozesz impreze robic i sasiadowi szyby wybijac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to bedzie, jak On sobie kupi zestaw 6 glosnikow za 210zł? Ja wolałbym tego nie slyszec... Ciesze sie, ze kamien, wunat, kwiecien i reszta ekipy* odwiodła mnie od kupna tego typu rozwiazania.

 

 

 

 

 

*Sorry, ze pominąlem kilka osob, ale te jakos wpadły mi w oko... Reszte tez pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...