Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem wam przedstawić gierke polskich programistów z Reality Pump, aż dziwne że nie ma o niej tematu :blink:

Earth 2160 jet kontynuacją serii Earth(2140, 2150), w której akcja toczy się po wydarzeniach z poprzednich części, kiedy to została zniszczona ziemia, a trzy strony konfliktu(Dynastia Euroazjatycka ED, Korporacja Księżycowa LC, Zjednoczenie Cywilizowanych Stanów UCS) zostały zmuszone do szukania nowego domu.

Lecz do konfliktu dołącza nowa "rasa" obcy :) i zaczynają się schody :D

 

Dobra tyle w skrócie co się będzie działo w nowej części, a kto nie grał w poprzednie to ma pecha bo stracił wiele :oops:

 

Earth 2160 posaida nowy silnik graficzny, który wykorzystuje przeróżne bajery technologiczne jakie teraz są, a co za tym idzie będzie miał przecudną grafikę (pamiętam jak zagrałem pierwszy raz w 2150 to było coś, 3D)

 

A tu kilka screenów z gry:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i trailery :)

 

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ear...lowres.wmv.html

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ear...er_big.wmv.html

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ear...ler640.wmv.html

 

gra zapowiada się wspaniale:)

 

edit

sory za małe zdięcia, więcej ich znajdziecie http://gamershell.com/pc/earth_2160/screenshots.html

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic przekrecic ale kiedys byla zapowiedz E2160 i wspomniane bylo ze gra potrzebuje minimum Pixel Shader 3.0.

 

Pewnie teraz to sie zmienilo bo jak widac sytuacja kart z PS 3.0 na rynku nie jest zbyt owocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... a już miałem nadzieje że po zmianie procka która odbędzie się za miesiąc już większość gier będzie ładnie chodziła :P E2140 był wypasiony wręcz ;) E2150 też... oby kolejny też był super ;)

'Dobre bo Polskie' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... a już miałem nadzieje że po zmianie procka która odbędzie się za miesiąc już większość gier będzie ładnie chodziła :P E2140 był wypasiony wręcz ;) E2150 też... oby kolejny też był super ;)

'Dobre bo Polskie' :)

1410146[/snapback]

 

Gra zapowiada sie na hit taki jakim byl w 2000r Earth 2150. Tylko martwia mnie bardzo wysokie wymagania sprzetowe ale coz i tak bedzie to dla mnie pozycja obowiazkowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2140 ->Nie gralem

2150->Gralem

2150:MP->Zaliczona

2150:LS->Prawie zaliczona :D

Oczywiscie w 2160 bedzie mozna tworzyc wlasne pojazdy, bo jak nie... :angry:

Ale co tu mowic, giera spoko.

LC rox :D

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra giera jest już dostępna.

 

Ale po co ściągać, jak u nas w pięknym kraju jakim jest Polska cena będzie wynosić :)

 

EARTH 2160 będzie dostępny już w tym miesiącu w rewelacyjnie niskiej cenie 29.95 PLN.

źródło http://www.topware.pl/

 

ja czekam :)

 

a tu kilka screenów :)

 

http://www.e2160.com/screens/gallery/e2160...nsE_H17_009.jpg

 

http://www.e2160.com/screens/gallery/e2160...nsE_H17_001.jpg

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra giera jest już dostępna.

 

Ale po co ściągać, jak u nas w pięknym kraju jakim jest Polska cena będzie wynosić :)

źródło 1481978[/snapback]

Yupiiiii!!!! Zadzieram kiecę i do sklepu lecę :D :D :D :D :D ....jak już będzie ;). THX za rewelacyjne Info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem stycznosc z 2150 i powiem ze niczego sobie. Gierka ma specyficzny dla mnie klimacik. No i to 3D 1 raz zrobilo na mnie wrazenie. Tu w 2160 zapowiada sie od strony graficznej na poziomie. Zobaczymy jak z grywalnoscia i przedewszystkim z cena :) Oby to bylo tylko 29.95 ;za takie perelki to naprawde przystepna cena :-P .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Witam

 

Jestem jednym z betatesterów tego międzynarodowego cudeńka (Polacy są programistami, Niemcy zarządzają projektem, a muzyka tworzona jest w Rosji).

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry to pytajcie. Polska premiera już niedługo, prawdopodobnie 30 czerwca.

 

Gra oczywiście obsługuje PS3.0 oraz nowy układ ATI - R520.

Obecnie niemiecka premiera gry jest nieco za wcześno, ponieważ tryb multiplayer jest niedokończony - obecnie włączony jest serwer EarthNet, który miał swoje zastosowanie w grach w serii 2150, jeden z kolegów pracuje intensywnie nad EarthNet 2 i niedługo zostanie on włączony - ma bardzo wiele nowości i całkowicie zmieni się ten czynnik gry.

 

Co do ceny gry. Nie wiadomo na razie jak polski wydawca, Topware Polska planuje wydać grę. Może powtórzyć się bowiem sytuacja z The Moon Project, gdzie na rynku dostepne były 2 wersje gry (tańsza i droższa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem jednym z betatesterów tego międzynarodowego cudeńka (Polacy są programistami, Niemcy zarządzają projektem, a muzyka tworzona jest w Rosji).

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry to pytajcie. Polska premiera już niedługo, prawdopodobnie 30 czerwca.

1482609[/snapback]

Chyba najważniejsze pytanie: JAK SIĘ GRA? Tzn. czy ma jakieś duże wymagania czy jak (znamy wymagania od producenta ale z tym to różnie bywa). Na jakim sprzęcichu jedziesz i jak Ci chodzi?

Inne pytanie: Czy jest i jaka jest róznica w wyglądzie gry na różnych modelach Shadera (o ile wiesz/możesz sprawdzić) i czy w grze można sobie samemu wybrać model Shadera czy może jest on narzucony odgórnie (zweryfikowany przez grę na starcie i niemożliwy do zmiany w opcjach). Pytam bo jak zapewne widzisz w moim sigu mam GF FX a tutaj słabo z PS2.0 więc może będę grał na PS1.4 albo nawet PS1.1 (jeśli jest taka możliwosć oczywiście).

 

Narazie to chyba tyle ale pewnie jeszcze coś wynajdę ;).Czekam na tą grę z niecierpliwością a cena (29.95 zł) tylko zaostrzyła mi apetyt ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

A więc.

Gra się bardzo dobrze, ja na AXP2400+, 512 MB DDR, GF 6600 GT gram na 1280x1024 - pamiętajcie, że jak każdy RTS gra ma blokadę FPS, w niej jest chyba na 20 fps ustawione.

Ustawień modeli Shadera nie zmienisz, są one załączone w ustawienia detali gry.

W E2160 grali koledzy nawet na laptopach z R7000 mobility, także da się grać, choć na niższych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście obsługuje PS3.0 oraz nowy układ ATI - R520.

Obecnie niemiecka premiera gry jest nieco za wcześno, ponieważ tryb multiplayer jest niedokończony - obecnie włączony jest serwer EarthNet, który miał swoje zastosowanie w grach w serii 2150, jeden z kolegów pracuje intensywnie nad EarthNet 2 i niedługo zostanie on włączony - ma bardzo wiele nowości i całkowicie zmieni się ten czynnik gry.

 

Co do ceny gry. Nie wiadomo na razie jak polski wydawca, Topware Polska planuje wydać grę. Może powtórzyć się bowiem sytuacja z The Moon Project, gdzie na rynku dostepne były 2 wersje gry (tańsza i droższa).

1482618[/snapback]

jak wygląda tryb PS 3.0

odpale go u siebie w pełni ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

jak wygląda tryb PS 3.0

odpale go u siebie w pełni ? ;]

1482644[/snapback]

PS3.0 włącza się samoczynnie, nie da się ustawień shaderów zmienić.

Także jak wygląda to ci niestety nie powiem. Jeszcze we wczesnych wersjach beta gry grafika była bardzo ładna, teraz jest ogromna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc.

Gra się bardzo dobrze, ja na AXP2400+, 512 MB DDR, GF 6600 GT gram na 1280x1024 - pamiętajcie, że jak każdy RTS gra ma blokadę FPS, w niej jest chyba na 20 fps ustawione.

Ustawień modeli Shadera nie zmienisz, są one załączone w ustawienia detali gry.

W E2160 grali koledzy nawet na laptopach z R7000 mobility, także da się grać, choć na niższych ustawieniach.

1482642[/snapback]

Tzn. im wyższe detale włączę tym wyższy model shadera się załączy żeby to obsłużyć? I nie bardzo kumam jak to jest z tą blokadą FPS....20FPS to mało :? . Swoją drogą to nawet nie wiedziałem że RTSy mają coś takiego ;). A z tym R7000 to też dziwne. Gra ma wymagać SM1.1 a one chyba tego nie mają (ale nie bijcie jak się mylę bo naprawdę nie wiem :) ). Jak mi pójdzie w 800x600xmedium/high to będzie już wypas (jak dla mnie). A jak z gameplayem? "Chce" się grać?

 

EDIT:

 

PS3.0 włącza się samoczynnie, nie da się ustawień shaderów zmienić.

Także jak wygląda to ci niestety nie powiem. Jeszcze we wczesnych wersjach beta gry grafika była bardzo ładna, teraz jest ogromna różnica.

Tzn. wygląda lepiej ;) ?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gra obslugiwala tylko PS 3.0 to by sie to producentom nie oplacalo. Bo sporo ludzi w Polsce to ma karty co najwyzej z 1.4 ,a co dopiero z 3.0. Co do 20 FPS to troche dla mnie nierealne. To nie jest 2D a 3D i tu musi byc min. 30 FPS :wink:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...