Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Bo on należy to tej grupy, która jest tak zakochana w angielskim i wogóle Usa, że 4 lipca obchodzą jako swieto narodowe, mówia  "merry christmas". Ponieważ zwrot "wesołych świąt' zabija świąteczny klimat. :lol:

1531452[/snapback]

Tłumaczenie gry jest bardzo dobre, wierzcie mi. TopWare od czasów E2150 tym się zajmuje i wszystko im świetnie wychodzi. Natomiast nie słyszałem jeszcze polskich głosów, w angielskich aktorzy się wczuwają w rozgrywkę, nie wiem jak w polskim wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie gry jest bardzo dobre, wierzcie mi. TopWare od czasów E2150 tym się zajmuje i wszystko im świetnie wychodzi. Natomiast nie słyszałem jeszcze polskich głosów, w angielskich aktorzy się wczuwają w rozgrywkę, nie wiem jak w polskim wydaniu.

1531462[/snapback]

Szczegolnie potyczki słowne miedzy agentami, myslałem ze padne jak sie zaczeli kłucic miedzy sobą. A co do gry to chodzi znosnie. Jakosc grafiki powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra chodzi strasznie, niezależnie od ustawień po 5-20FPS. Oczywiście na początku gdy jest mało jednostek to chodzi całkiem dobrze 40-75FPS. Ale jak mam powyżej 200 jednostek to sie praktycznie nie da grać. Zawiodłem sie na tej grze.

1531459[/snapback]

 

za słabego masz kompa :lol: :lol: :lol:

co sie dzieje z tymi grami :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahaha jak majdanowi na X800XT gra zwalania do 5 fps to nie wciskajcie tekstow ze z enginem gry jest wszystko ok, nie mialem czasu u siebie jeszcze tego wlaczyc, gra czeka na poczcie na odbior, ale jak tak bedzie to poprostu porazka i tyle, co mi to da ze na poczatku gry bede mial 70fps gdy spadnie to do 10-15 gdy bedzie gra juz w najlepszym stopniu rozbudowy. Hej a moze zmiana palety z 32bit na 16 bit cos pomoze, u mnie w GTA SA to pomoglo, ja nie wiem co jest ale cos ostatnio producenci gier zaniedbuja karty ATI :blink: :-| :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Earth 24zl + shipping 50zl...

Jeszcze jak walna konwersje z $ na Euro a potem na zl (uroki kupowania przez net), to wyjdzie nawet troche wiecej niz 80.

1531418[/snapback]

Oh man. Ty naprawedę jesteś z NY? Jak tak to sorry...rzeczywiście może tak cenka wynieść. Na kupowaniu przez NET się nie znam więc nie pomogę. Wersja językowa zależy od Ciebie (ja mogę grać w Ang bo mi to lata a jak mieszkasz w USA to chyba po angielsku umiesz mówić i coś kumasz ;) ). Ale na agola trza czekać i nie wiem ile będzie kosztować za oceanem jak wyjdzie.....

 

 

@Winter

Dziękuję za odpowiedź.

 

@Jordi23

Winter wspominał coś że podczas testów na X800 kolesie mieli słabe wyniki i to ponoć była wina sterów od ATI i to oni mieli się tym zająć ale się jakoś nie zajeli. Także "zaniedbywanie" kart ATI to nie do końca prawda jest. Zresztą z GF jest tak samo. Wiele gier ma bugi na konkretnym sprzęcie i później w sterach to poprwaiają.

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Dzisiaj prawdopodobnie wyjdzie programik o nazwie EarthCP, już w wersji polskiej - właśnie skończyły pracę nad nim. Pozwala on zarządzać Earth'em 2160 w bardzo łatwy sposób.

 

W razie czego potem poinformuje o tym w tym wątku i podam linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh man. Ty naprawedę jesteś z NY? Jak tak to sorry...rzeczywiście może tak cenka wynieść. Na kupowaniu przez NET się nie znam więc nie pomogę. Wersja językowa zależy od Ciebie (ja mogę grać w Ang bo mi to lata a jak mieszkasz w USA to chyba po angielsku umiesz mówić i coś kumasz ;) ). Ale na agola trza czekać i nie wiem ile będzie kosztować za oceanem jak wyjdzie.....

1532298[/snapback]

Nic sie nie dzieje. Nie mam kontaktu z polskimi lokalizacjami gier, dlatego nie wiem jak to wyglada - wiec pytalem. A kosztowac wersja US bedzie nie mniej niz $45-50, wiec i tak mi sie bardziej oplaca kupowac przez net.

 

Bo on należy to tej grupy, która jest tak zakochana w angielskim i wogóle Usa, że 4 lipca obchodzą jako swieto narodowe, mówia  "merry christmas". Ponieważ zwrot "wesołych świąt' zabija świąteczny klimat. :lol:

1531452[/snapback]

Ja wlasnie takich ludzi nie rozumiem. Skad takie wnioski, ze kocham USA? Mam wiele zlego do powiedzenia o tym kraju. Nie wiem tylko jaki to ma zwiazek z tematem o tej grze. Edytowane przez marcellus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Earth 2160 poczekam ąż wyjdzie w "dobrej grze" za 19.90 :)

A ma wyjść 12 lipca. Grał ktoś już w tą grę na Geforce 6600gt ?? , bo jestem ciekawy jak gra chodzi na tej karcie, mam nadzieje że dobrze :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Earth 2160 poczekam ąż wyjdzie  w "dobrej grze" za 19.90 :)

A ma wyjść 12 lipca. Grał ktoś już w tą grę na Geforce 6600gt ?? , bo jestem ciekawy jak gra chodzi na tej karcie, mam nadzieje że dobrze  :unsure:

1533252[/snapback]

Dobrze. 1024x768 detale wysokie i AAx2 i nie tnie nawet jak jest dużo jednostek. Przy 1280x1024 wysokie i AAx4 są już cięcia. Przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłem kampanie ED i musze przyznać , że gierka wciąga i to bardzo :),dość ciekawa fabuła i zróżnicowane misje, jeśli chodzi o kwestie grafiki to faktycznie jest niesamowita (pomijajac predkosc dzialania :) ),ale np takie efekty jak działanie pola siłowego czy też laserów bardziej podobało mi sie we wczesniejszej odslonie gry czyli earth2150,o tyle o ile widac jeszcze dzialnei lasera tak pola silowego tak sobie srednio,ale to jest moje prywatne zdanie,a każdy patrzy na to inaczej,nie zmienia to faktu że jest to jedna z najlepszych gierek w jakie miałem przyjemność grać. Polak potrafi :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem test fps w bazie. Na wysokich ustawieniach graficznych miałem 13FPS a na najniższych 16FPS i to w bazie gdzie nic sie nie działo. Da się tę grę w ogóle jakoś przyspieszyć?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem test fps w bazie. Na wysokich ustawieniach graficznych miałem 13FPS a na najniższych 16FPS i to w bazie gdzie nic sie nie działo. Da się tę grę w ogóle jakoś przyspieszyć?!

1534038[/snapback]

Nie no... Jesli na R800XT jest taki performance to developerzy ewidentnie przegieli... W ta gre (max detale + cala masa jednostek) to bedzie chyba mozna zagrac jak wyjdzie kolejna generacja kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Jesli na R800XT jest taki performance to developerzy ewidentnie przegieli... W ta gre (max detale + cala masa jednostek) to bedzie chyba mozna zagrac jak wyjdzie kolejna generacja kart.

1534045[/snapback]

Między detalami różnice w płynności są bardzo małe (przynajmniej u mnie), może to procesor ogranicza wydajność? Ale to też by bylo dziwne żeby gra chodziłą tak słabo na A64 3000+ Zakładając że wydajność będzie rosnąc liniowo wraz ze wzrostem zegara to potrzeba by było A64 4GHz żeby w miare płynnie grać. Więc to też chyba nie to... W ogole jakiś skopany silnik ma ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak was czytam to az sie boje to kupowac przy tym moim wynalazku (podpis)...

 

Na szczescie to tylko 30 zeta.

1534240[/snapback]

 

Nie musisz się bać :)

Podobno na tej karcie co masz gra działa dobrze no i masz dużo ramu.

Wcale nie musisz wydawać 30zł, bo będzie można kupić za 19zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Przypominam po raz kolejny, poczytaj wcześniejsze posty i problemy z kartami X800/X850. To wina sterowników ATI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam po raz kolejny, poczytaj wcześniejsze posty i problemy z kartami X800/X850. To wina sterowników ATI.

1534329[/snapback]

Miałem właśnie to samo napisać :).

 

Ale co ja miałem jeszcze......Acha....Winter, jak patrzę na twojego kompa to się zastanawiam jak Ci chodzi ten sprzęt ogólnie. Tzn. widzę że masz takiego proca jak ja (chyba że nie na Palomino) i się zastanawiam czy kręcony czy nie? No i grafika porządna (nie byle "burak" bo MSI...wiesz co dobre ;) ) i tak myślę czy ta karta nie jest jakoś przez procka ograniczna? Bo widzisz po głowie chodzi mi zmiana karty (i koniecznie zasilacza) ale martwię się, że tego nie wykorzystam bo proc już nie teges. Ale jeżeli swojego nie kręcisz i chodzi Ci spoko to to mogłoby mi pomóc w wyborze (inaczej czeka mnie zmiana karty, zasiłki, płyty i proca a kaski za dużo nie ma :( ). Mógłbyś mi coś o tym skrobnąć. Byłbym wdzięczny. A poza tym skoro na tym grasz w Earth2160 na takim "klocku" to i mi powinien dawać radę....chyba że Ty swojego kręcisz....mój nie idzie praktycznie wcale...

 

Żeby nie było że tylko zaśmiecam itp.

 

Już jutro gra powinna znaleźć się w sklepach (ja robię wypad pojutrze a inni już grają-fajnie macie ;) ). Podobno tylko pierwszy rzut tej gry ma mieć to srebrzyste opakowanie z sensorkiem i plakatem. Większość tego poszła na przedsprzedaż ale resztki pójdą na sklepowe półki oraz wersje "normalne", bez plakatu i sensorka i w zwykłym opakowaniu. Reszta ponoć ma być bez zmian (gra + audio CD + instrukcja = 30 zeta). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Niestety podczas testów zobaczyliśmy to i R9800Pro chodził lepiej niż X800. Developerzy kontaktowali się z ATI, by ci poprawili błędy w sterownikach i zapewnili, że w nowych odsłonach pojawi się poprawka.

Niestety, albo ATI nie traktuje tej gry serio, albo po prostu Polaków, bo w release notes'ach nie ma mowy o E2160.

 

Jeśli nie wierzycie w wydajność na kartach NVIDII to zainstalujcie jakąś od znajomego. Testowaliśmy grę na GF 6600 GT/GF 6600 i GF 6800 GT i kilku jeszcze i gra chodzi bardzo dobrze.

 

Przypomnę, że grę od strony technologicznej sponsorowały NVIDIA i ATI, także nie ma mowy o optymalizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wierzycie w wydajność na kartach NVIDII to zainstalujcie jakąś od znajomego. Testowaliśmy grę na GF 6600 GT/GF 6600 i GF 6800 GT i kilku jeszcze i gra chodzi bardzo dobrze.

wybacz Winter, ale dla mnie to nie jest nawet dobrze, srednio to imho dobre okreslenie. jak juz wspomnialem, gierka wyglada zacnie, ale jej skalowanie wzgledem proca jest imho dziwne i wlasciwie niezrozumiale...

http://3dcenter.org/artikel/nvidia_g70_benchmarks/bench3.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Winter,a możesz powiedzieć na jakim procku były testowane te karty,bo u mnie chodzi dramatycznie :/

1534429[/snapback]

Przeważnie na A64, modele 3800+ i 3400+. Również na P4 była gra testowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

wybacz Winter, ale dla mnie to nie jest nawet dobrze, srednio to imho dobre okreslenie. jak juz wspomnialem, gierka wyglada zacnie, ale jej skalowanie wzgledem proca jest imho dziwne i wlasciwie niezrozumiale...

1534479[/snapback]

No cóż, mnie też niekiedy dziwią wyniki, czytałem wątki na niemieckim forum i jest to niekiedy zadziwiające.

Sam mam słabiutkiego procka (axp1700+ na 2400+) i w benchmarku mam min.15 fps do max. 60 fps.

Dla gry minimum jest 512 MB RAMu, natomiast również liczy się procek.

Z prockami A64 jest malutki problem, gdy jest włączona funkcja Q'n'Q.

Jeśli możesz to poczytaj na tym niemieckim forum o modzie TickCount do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl ... Na poniższym sprzęcie w 1024x768 - detale niskie - 35 fps, średnie 19, wysokie 16 (w teście "-benchmarkconfig") .... Ja rozumiem że graficzka niczego sobie, ale bez przesady - do tej pory nie spotkałem się jeszcze z tytułem który chodziłby mniej niż 30 klatek na detalach medium/max w 1024 :P .... Trzeba będzie niedługo pomyśleć o wymianie w końcu, aczkolwiek te wymagania troche przegięte są. Za to ogromny plus za profesjonalizm wykonania - muzyczka przy instalce i menu, oraz sam projekt graficzny na światowym poziomie. Tak trzymać.

 

 

PS - do czego służy to czarne pudełko ktore było w paczce z grą? :blink:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mnie też niekiedy dziwią wyniki, czytałem wątki na niemieckim forum i jest to niekiedy zadziwiające.

Sam mam słabiutkiego procka (axp1700+ na 2400+) i w benchmarku mam min.15 fps do max. 60 fps.

Dla gry minimum jest 512 MB RAMu, natomiast również liczy się procek.

Z prockami A64 jest malutki problem, gdy jest włączona funkcja Q'n'Q.

Jeśli możesz to poczytaj na tym niemieckim forum o modzie TickCount do gry.

1534495[/snapback]

Wprawdzie nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie ale przynajmniej wiem że masz kręconego proca.....a już myślałem że na Xp1700+ da się pograć spoko :(. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Earth 2160 chodzi na fx'ach 59xx ?? Ma moze ktos takiego fx'a i Earth'a ?? Wlasnie przed chwila zamowilem gre wiec chcialbym, aby nie bylo zadnych kwiatkow :D

 

Pozdrawiam,

DarkArrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Winter, ale dla mnie to nie jest nawet dobrze, srednio to imho dobre okreslenie. jak juz wspomnialem, gierka wyglada zacnie, ale jej skalowanie wzgledem proca jest imho dziwne i wlasciwie niezrozumiale...

1534479[/snapback]

Według tego testu X850XT PE jest znacznie szybszy od 6800U i troche wolniejszy od 7800GTX. A skoro ta gra ma problemy z X800 to ja wole nie pytać jakie ona ma problemy z 6800U.... Winter czy aby na pewno ta gra ma problemy tylko z X800? :lol: Edytowane przez Majdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a64@2,77giga; 2giga ramu; 7800gtx i 1280x1024 fsaa4x, benchmark i mamy 31,5fps...w SLi 44fps :ploom:

Winter nadal twierdzisz, ze gra chodzi ok? ;)

btw: wiesz moze jak wylaczyc detekcje PS3.0 w grze, lub wymusic PS2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...