Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Gość watow

a ja ma taka prosbe jezeli ktos z was ma amd xp 1gb ramu i gf 6600gt badz 680xxx to niech w biosie zemien agp aparture size na 512 i powie mi czy to daje takiego kopa ja w bf2 ,bo chcialbym wiedziec zanim kupie gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy ludzie macie problemy bo żeby wam dobrze gra chdziła to musicie grać w 1024x768 i z AAx2 albo coś takiego :blink: . Jeszcze wam źle :?:. Doprawdy jak macie tylko takie zmartwienia to jesteście BARDZO szczęśliwi. To się nazywa POSTĘP. Może i wymuszony ale zawsze tak było. Niektórzy zdaje się dopiero co wczoraj się obudzili. Rynek kart graficznych napędza rynek gier i odwrotnie. Mnie też wnerwia że gry chodzą ogólnie cienko bo nie są dopracowane ale zróbcie teraz grę co by na każdym sprzędcie chodziła dobrze...NIE DA SIĘ bo tu coś trzeba będzie wyciąć tu coś okroić itp. Ale co tam. Wiele osób ma manie "ząbków" i jak nie maję rozdziałki 1600x1200z AAx8 o AFx16 to im się rzygać chce. I jak gra im nie chodzi dobrze na max detalach to już lecą teksty "gra jest skopana" albo "to nie działa dobrze". Jak wam nie pasuje to nie grajcie :)...ktoś wam karze? Odpalcie sobie jakiegoś Dooma3 albo FarCrya tudzież innego HL2 i zaszpanujcie FPSami. Może i dałoby się to zrobić lepiej ale postęp wymusza postęp. Gra sie tnie to zrobią nową grafę i ludzie to kupią. Osoby z manią "ja chcieć mieć najszybszy komp" polecą do sklepu po nową grafikę albo procka bo granie w 1024x760 to dla nich CHAŃBA.....Normalnie BIG LOL. Ja pewnie będę grał w 640x480xlow bez AA i bez AF(no może z AF ;) )przy 15FPS max i będę się cieszył że to Polacy zrobili taką grę.

 

BTW: ten Niemiecki Benchmark to se możan o kant doopy potłóc. Nawet nie ma info czy grali na Max detalach, jakich sterów używali (do GF7800GTX to pewnie 77.72)...Mało info tylko jakieś słupki i aż samemu mi się to dziwne wydaje że takie słabe wyniki ale cush.

 

Ale z Sulaco się zgodzę w jednym. Jeżeli w grze poza zmianą rozdziałki i ustawieniem poziomu detali od low do high nic się nie da zrobić to jest to bardo przkre. Więcej opcji customizacji dałoby pewnie lepsze efekty bo każdy ustawiłby sobie wg. włąsnego "widzimisię".

 

3mta się wszyscy.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co Ty do (miedzy innymi mnie) mówisz, czy uważasz że musze grać w 1024itd?, tak sie składa że od dłuzeszgo czasu gralem 800x600 640 itd na niskich detalach i od bardzo niedawna mam ta grafike ktora mam i bede ja jeszcze przez dlugi czas spłacal,bo nie spie na pieniadzach w przeciwienstwie do innych osób na tym forum,wydajac tyle pieniedzy mysle ze mam prawo ponarzekac troche ze slabo chodzi,cieszy mnie fakt ze Polacy potrafia zrobic dobra gre i chwała im za to ale zawsze coś musi pójść nie tak,btw w earth nie widze większej roznicy pomiedzy roznymi poziomami grafiki jeśli chdozi i szybkość działania

 

sorry ale troche sie zbulwersowałem

 

Ale fakt faktem TrueVanDal coś jest w tym co napisałeś,tylko że nie można wrzucać wszytkich do jednego gara

 

pozdrawiam

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy ludzie macie problemy bo żeby wam dobrze gra chdziła to musicie grać w 1024x768 i z AAx2 albo coś takiego  :blink: . Jeszcze wam źle :?:. Doprawdy jak macie tylko takie zmartwienia to jesteście BARDZO szczęśliwi. To się nazywa POSTĘP. Może i wymuszony ale zawsze tak było. Niektórzy zdaje się dopiero co wczoraj się obudzili. Rynek kart graficznych napędza rynek gier i odwrotnie. Mnie też wnerwia że gry chodzą ogólnie cienko bo nie są dopracowane ale zróbcie teraz grę co by na każdym sprzędcie chodziła dobrze...NIE DA SIĘ bo tu coś trzeba będzie wyciąć tu coś okroić itp. Ale co tam. Wiele osób ma manie "ząbków" i jak nie maję rozdziałki 1600x1200z AAx8 o AFx16 to im się rzygać chce. I jak gra im nie chodzi dobrze na max detalach to już lecą teksty "gra jest skopana" albo "to nie działa dobrze". Jak wam nie pasuje to nie grajcie :)...ktoś wam karze? Odpalcie sobie jakiegoś Dooma3 albo FarCrya tudzież innego HL2 i zaszpanujcie FPSami. Może i dałoby się to zrobić lepiej ale postęp wymusza postęp. Gra sie tnie to zrobią nową grafę i ludzie to kupią. Osoby z manią "ja chcieć mieć najszybszy komp" polecą do sklepu po nową grafikę albo procka bo granie w 1024x760 to dla nich CHAŃBA.....Normalnie BIG LOL. Ja pewnie będę grał w 640x480xlow bez AA i bez AF(no może z AF ;) )przy 15FPS max i będę się cieszył że to Polacy zrobili taką grę.

 

 

BTW: ten Niemiecki Benchmark to se możan o kant doopy potłóc. Nawet nie ma info czy grali na Max detalach, jakich sterów używali (do GF7800GTX to pewnie 77.72)...Mało info tylko jakieś słupki i aż samemu mi się to dziwne wydaje że takie słabe wyniki ale cush.

 

Ale z Sulaco się zgodzę w jednym. Jeżeli w grze poza zmianą rozdziałki i ustawieniem poziomu detali od low do high nic się nie da zrobić to jest to bardo przkre. Więcej opcji customizacji dałoby pewnie lepsze efekty bo każdy ustawiłby sobie wg. włąsnego "widzimisię".

 

3mta się wszyscy.

1535973[/snapback]

Jakies kompleksy, czlowieku? Inaczej sie tych twoich wypocin skomentowac nie da. NIKT nie oczekuje, ze na pc podobnym do twojego ta gra (lub jakakolwiek inna

z wymagajacym engine'em) ma plynnie dzialac w wys. rozdzielczosciach@eye candy, ale na tych lepszych maszynach powinno to plynnie chodzic. Ja swoj zakupiony w Niemczech oryg. odpalam w 1024x768 z cukierkami na notebook'u z 6800go i p4 3.06GHz/1GB ram i nie dziala to ultraplynnie ale jest dobrze. Choc gorzej niz inne tytuly z LEPSZA grafa, wiec troske na engine eartha 2160 chyba wypada ponarzekac?!

 

Rada na przyszlosc- nie zagladaj innym do portfela i nie wyzwaj od loli. Kazdy gra na takim sprzecie na jaki go stac i tyle. Jakbym nie mial srodkow na odpowiedni hardware to pewnie tez bym pisal ze 800x600@low jest w deche, bo niczego innego bym nie znal :unsure: Nikt sie chyba nie nabija z ciebie i tego, ze granie w 800x600 lub mniej uwazasz za komfortowe i estetyczne... wiec badz laskaw zachowac kolejne tak przemyslane komentarze dla siebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo mi to czytac, Jordi :) Pozdrowki z pieknych 'wakacji' zza biurka przesylam :D

1536354[/snapback]

to już mogłeś na PW przesłać ;p

 

Swoją drogą też czekam aż się pojawi w sklepach/kioskach i kupię na pewno. Ale z tymi wymaganiami to rzeczywiście IMO przegięcie. Żeby bez dopalaczy ( AA itd. ) na najsilniejszych kartach ( nie wspominając o prockach ) gra wyciągała ledwo 30fps :/ ( średnio ) to lipa. Tak przynajmniej z tych benchmarków wygląda :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh duma się obudziła u niektórych i dobrze. Widzę że moja wypowiedź BARDZO wkur**ła ludzi. Ja wiem że mając zaje***tą kartę grafiki ogólnie super sprzęt można wymagać dużo...ale właśnie. Chodzi mi o to że Wy czasami oczekujecie normalnie cudów. Nie nabijam się z waszego sprzętu i wiem że wy nie nabijacie się z mojego. Nie uważam że granie w 800x600 itp jest "w dechę", komfortowe i estetyczne draak ale jak trza to trza i tyle. NIE wyzywam nikogo od loli...to mnie po prostu śmieszy ;). Ja jestem biedny człowiek. Na modernizację kompa kasy nie mam, może trochę wam tego sprzętu zazdroszczę (bo jest czego) ale czasem trzeba się odezwać bo tu się robi jakieś nie wiadomo co. Mam wrażeni że bardziej was martwi to że wydająć no przecież nie małą sumkę na kompa/modernizację nagle okazuje się że to już nie starcza (do tych nazwijmy to "bradziej estetycznych" detali/rozdziałek). Moze i engine Eartha2160 jest skopany (ja bym tego tak nie nazwał...bardziej niedopracowany ;) ) ale i tak jest to kawał dobrej roboty. Jeżeli poczuliście się aż tak bardzo urażeni moją wypowiedzią to przepraszam. Chciałem wam wylać kubeł zimnej wody na głowę abyście trochę się zastanowili ale chyba się nie udało.

 

Jeszcze raz przepraszam i no offence!

 

Ale draak...pokaż mi te dużo lepiej wyglądające i zarazem działające gry....ALE RTSy bo chyba nie porównujesz RTSa z jakąś samochdówką albo FPSem ;). Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak narzekacie że gra marnie chodzi. Ja grałem i nadal miałem grac na moim potworku 8500 LE@Pro , Ale postanowiłem wymiecić grafe na coś szybszego żeby zobaczyć wszystkie fajerwerki graficzne. Gra w rozdziałce 1024x768 ledwie chodziła ale pare potyczek rozwgrałem bez problemu. A gdy przy wiekszej liczbie wojsk płynność animacji zaczyna drastycznie spadac to od czego mamy aktywną pauze- wydać rozkazy a potem przełączyć sie na pełnoekranowy widok FPP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy gra wchodzi do sklepów i czy już można dostać ją w empiku???

Ktoś wcześniej chyba pisał że gra już chyba jest, ale nie wiem czy to prawda.

Z ''dobrą grą" gra ma wyjść 12 ale ja już chcę ją mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stornie oficjalnej eartha napisali, ze juz od dzisiaj mozna znalesc eartha 2160 w sieci sklepow media markt i vobis... lecz cos to sie nie sprawdza, bo juz wiele osob odwiedzilo dzisiaj te sklepy i ani widu ani slychu ;/ ja gierke zamowilem wczoraj i mam nadzieje, ze dojdzie do mnie w poniedzialek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda 1024 x 768 High na R8500...

 

Widok z kabiny myśliwca na pole walki

http://img28.imageshack.us/my.php?image=e78lp.jpg

 

Widok z oczu androida na mecha (własnej konstrukcji ;-) )

http://img28.imageshack.us/my.php?image=e62vl.jpg

 

Zbliżenie kamery na jakiś magazyn(chyba nie odpadów)

http://img215.imageshack.us/my.php?image=e47ya.jpg

 

Widok z oczu panienki LC na budynek

http://img126.imageshack.us/my.php?image=e...1133440294h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal uważasz ze powinienem zamknąć morde i grać w 800x600 na moim sprzęcie? :lol: Nie oczekuje od gry płynności na słabym sprzęcie, ale do cholery na topowej karcie graficznej gra powinna chodzic calkiem dobrze, a tu i na 7800GTX sie tnie i na X850XT PE. Mam monitor LCD i nie moge grać w innej rozdzielczośći niż natywna bo sie robi papka zamiast obrazu. Więc rozdzielczości zmienić nie moge, a wyłącznie FSSA i AF i zmniejszenie detali na minimum daje tylko jakieś 20% FPS wiecej, więc tam gdzie był slideshow na wysokich detalach z fsaa i af tam będzie i na minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vailix

Na wstępie dzięki za foty... Big thx!

 

Inną sprawą jest to, że nie zachęciły mnie do zakupu Earth 2160, gra jak na dzisiejsze standardy wygląda średnio. Mam nadzieję, że w ruchu to wszystko wygląda znacznie lepiej, bo jeśli nie lepiej, to nic nie usprawiedliwia tych chorych wymagań.

Na szczęście 20 zł to nie kasa i warto dać zarobić "swoim", może jak troszę zarobią to dostaniemy jakiegoś "sprytnego" patcha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Jeśli macie jakieś problemy z grą to prosiłbym o kontakt na e-maila: winter@pclab.pl

 

W sprawie wydajności trwają rozmowy z RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vailix

Na wstępie dzięki za foty... Big thx!

 

Inną sprawą jest to, że nie zachęciły mnie do zakupu Earth 2160, gra jak na dzisiejsze standardy wygląda średnio. Mam nadzieję, że w ruchu to wszystko wygląda znacznie lepiej, bo jeśli nie lepiej, to nic nie usprawiedliwia tych chorych wymagań.

Na szczęście 20 zł to nie kasa i warto dać zarobić "swoim", może jak troszę zarobią to dostaniemy jakiegoś "sprytnego" patcha ;-)

1537486[/snapback]

Na Radku 8500 tak wygląda. Na GF 6600GT wygląda tak (screeny robione przezemnie. Troche niżej masz jeszcze kilka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal uważasz ze powinienem zamknąć morde i grać w 800x600 na moim sprzęcie? :lol: Nie oczekuje od gry płynności na słabym sprzęcie, ale do cholery na topowej karcie graficznej gra powinna chodzic calkiem dobrze, a tu i na 7800GTX sie tnie i na X850XT PE. Mam monitor LCD i nie moge grać w innej rozdzielczośći niż natywna bo sie robi papka zamiast obrazu. Więc rozdzielczości zmienić nie moge, a wyłącznie FSSA i AF i zmniejszenie detali na minimum daje tylko jakieś 20% FPS wiecej, więc tam gdzie był slideshow na wysokich detalach z fsaa i af tam będzie i na minimum.

1537293[/snapback]

Nie wkładaj w moje usta słów których nigdy nie powiedziałem/napisałem okej? Ja na to nic nie poradzę, że masz monitor LCD (twój wybór, ja gram na CRT bo wiem że LCD mają takie "ograniczenia" i choć są zapupiste w wielu aspektach to tu jest jest ich spory mankament). Dla mnie EOT.

 

 

Mam już swojego Eartha :). Zara zainstaluję. Nara.

 

EDIT: Zainstalowałem, zagrałem i muszę powiedzieć że fajne. Tnie się ostro ale da się grać (nie ma to jak FX :P ). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaka jest różnica między shaderami w wersji 1.3 a 2.0

mozesz zapodac gdzies save tej lokacji - dorzuce PS3.0...mozesz tez zrobic jakes screeny z efektami "czasteczkowymi" - mgla, dym, wybuchy, tam tez powinna byc roznica pomiedzy PS1.3 a PS2.0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zrobiłem save'a. To było tylko robione w trybie aktywnej pauzy

1539163[/snapback]

Zmniejsz te foty co Ci je moder wywali! Cztyaj regulamin, max 640x480, albo je zalinkuj.

 

mozesz zapodac gdzies save tej lokacji - dorzuce PS3.0...mozesz tez zrobic jakes screeny z efektami "czasteczkowymi" - mgla, dym, wybuchy, tam tez powinna byc roznica pomiedzy PS1.3 a PS2.0...

1539115[/snapback]

Wrzuć własne screeny z różnych lokacji i różnym poziomen detali - bardzo mnie interesuje PS3.0, bo różnica między PS1.3, a PS2.0 jest kolosalna! Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na tych screenach widać bardziej różnice w jakości tekstur (na 1.3 są gorszej jakości)  :blink: . Nie wiedziałem że shadery na to wpływają.

1539324[/snapback]

Najlepiej 2 identyczne obrazki wrzucić w przeglądarkę plików graficznych i gdy dajesz jeden po drugim od razu dostrzegasz najdrobniejsze różnice. We wszystkim jest zmiana na korzyść PS2.0, największa w texturach (nawet przy maksymalnych zbliżeniach textury są rewelacyjnej jakości) trochę mniejsza przy jednostkach i budynkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej 2 identyczne obrazki wrzucić w przeglądarkę plików graficznych i gdy dajesz jeden po drugim od razu dostrzegasz najdrobniejsze różnice. We wszystkim jest zmiana na korzyść PS2.0, największa w texturach (nawet przy maksymalnych zbliżeniach textury są rewelacyjnej jakości) trochę mniejsza przy jednostkach i budynkach.

1539353[/snapback]

Tak zrobiłem ;). Dalej uważam że głównie chodzi o tekstury (ale mówię tylko na podstawie tych dwóch obrazków...pewnie różnic jest więcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...