Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytalem calego temtu bo nie mam czasu  :angry:  ale wiecie czy gra chodzi na windows servis 2003 bo nie wiem czy zamawiac gierke czy nie :D

1539281[/snapback]

Jaki kurde servis ???? Jakieś niezłe ziółka masz kolego :) ...

 

 

PS. - Tak, gra chodzi na Win 2003 .... Sam używam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal- Act of War imho jest rownie ladna gra (moze mniej troche shaderow), a smiga lepiej. Ale zeby skonczyc juz ten temat to napisze, ze w eartha gra sie fajnie- przemyslana i grywalna, dostarcza duzo satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez czekam za ta wersja na poczcie lezy do odbioru wersja za 40zl ale jej nie odbiore jak ma sie pojawic wersja za 19.90, tym bardziej ze tak czytam jakie sa problemy z ta pozycja (chodzi o framerate)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal- Act of War imho jest rownie ladna gra (moze mniej troche shaderow), a smiga lepiej. Ale zeby skonczyc juz ten temat to napisze, ze w eartha gra sie fajnie- przemyslana i grywalna, dostarcza duzo satysfakcji.

1540532[/snapback]

Tu muszę się zgodzić ;).

 

Co do tego gdzie gra jest a gdzie nie. Gra w "Dobrej Grze" ma się pojawić ponoć jutro bo 12 lipca. Zwykła pudełkowa jest dostępna ALE w MediaMarkt i sklepach Vobis (info ze strony Topware). Podobno za tydzień (od dnia 8 lipca) ma się też pojawić w sklepach TESCO, Makro, Real itp. (ale znowu BRAK wzmianki o Empiku...). Ja kupiłem w MM w sobotę (miałęm jechać do TESCO ale jak zobaczyłem info na stronce zaraz na celownik poszedł MM ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez czekam za ta wersja na poczcie lezy do odbioru wersja za 40zl ale jej nie odbiore jak ma sie pojawic wersja za 19.90, tym bardziej ze tak czytam jakie sa problemy z ta pozycja (chodzi o framerate)

1540694[/snapback]

rotfl co koles, po co ja zamawiales ? zeby naciac teraz topware na wysylke itd ? dzieci na forum jak widac duzo jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Udało sie wam zarejestrowac gre przez internet??

Ja nie moge, w zaporze z windowsa ustawilem ten protokol co ma byc niby wlaczony i nic.

Co do gierki to zajefajna.

Na tym co w podpisie to czasami przycina wszystko na max tylko cienie wylaczone i wygladzanie krawedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 lipca kupiłem grę w MediaMarkt w Lublinie za 26.99zł!!!

 

Zainstalowałem, powstrzymując ślinotok,

 

odpaliłem i pograłem....

 

Wrażenia:

 

1. Grafika jest nierówna.

Z jednej strony fantastyczne lokacje w bazie zainfekowanej przez obcych, mgła nastrój....

Z drugiej strony niedopracowane modele tekstur w pojazdach..... Mało plastyczne podłoże...

2. Na moim sprzęcie w 1024x768x32 W jakości na maksa z AA2 widok na rozbudowaną bazę w której nic się nie dzieje i 13-20 FPS przywodzi na myśl mało zoptymalizowany Engine gry lub maksymalnie szybkie zestarzenie się kupionej niedawno bo 4 miesiące temu grafy.... :sad:

Przy widoku na dwie platformy ciągnące wodę z dużym zbliżeniem jest 13 FPS !!!

3. Mimo wszystkich mankamentów gra jest jak najbardziej grywalna. Wciąga

4. Największą zaletą tej gry jest oprócz grywalność sposób, w jaki została wydana w Polsce.

 

GRATULACJE dla WYDAWCY za dobrą cenę i normalne podejście do polskiego rynku.

 

Pudełko jak najbardziej ok! Diodka klawa :)

 

Zdecydowanie idiotycznym pomysłem jest konieczność telefonicznej lub internetowej aktywacji. Dzwoniłem przed chwilą, podałem numer, Pan mi podał numer i rozmowa się zakończyła. Jak wrócę do domu zobaczymy....

 

Podsumowując .... Jestem na TAK

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj grę i nie chodzi narazie tak źle.

Narazie raczej nie spada poniżej 30fps, ale zato jak przybliżę kamerę na budynek produkcyjny to jest 10 fps :(

 

Mam pytanie, jak można wybierać wersje pixel shadera???

Bo ja mam dostępną obcję "wymuś pixel shader 1.3" i nic więcej''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Można jedynie między PS3.0, PS2.0 lub 1.3.

PS3.0 się samo ustawia dla kart z serii GF 6xxx

PS2.0 dla kart nieco starszych, a 1.3 po wymuszeniu w opcjach.

 

Możecie również pokombinować z opcjami jakości cieni w opcjach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez czekam za ta wersja na poczcie lezy do odbioru wersja za 40zl ale jej nie odbiore jak ma sie pojawic wersja za 19.90, tym bardziej ze tak czytam jakie sa problemy z ta pozycja (chodzi o framerate)

1540694[/snapback]

jordi nie wiedziałem ze takim sknerom jesteś lol po prostu lol.

Pisałeś ostatnio ze sporo kasy zarabiasz, a 20zł ci szkoda.

 

PS. Już mam gierkę (za 19.90) :) jeszcze nie instalowałem ale zaraz to zrobię.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś są chyba jakieś problemy z dystrybucją tej gry, bo jak narazie byłem w 4 różnych kioskach i wszędzie pusto.

Ktoś już widział tą wersję za 19,99zł?

1542771[/snapback]

 

Ja dorwałęm ją dzisiaj w pierwszym kiosku do którego poszedłem.

Ale ci sprzedawcy sami nie wiedzą co mają :(

Pytałem się kolesia czy jest earth 2160, czyli "dobra gra", a on mówi że nie ma, powiedziałem że dzisiaj miało wyjść a koleś nic o tym nie wiedział chociaż to miał. Zaczałem się rozglądać i było :)

 

Więc napewno już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest, już zainstalowałem gram 800x600 i wszystkie detale niskie i przycina

engine nieźle zrypany jak na takich ustawieniach nie ma płynności

1543234[/snapback]

Włącz wymuszanie shaderów 1.3 to przestanie przycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam n00bskie pytanie ale mozecie powiedziec z jakich stron zamawialiscie Earth'a chodzi o to zeby byl pely zestaw ost z gry itd i zeby nie trzeba bylo sie logowac na stronie (tak jak na allegro) :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie bylo niesamowite w Media Markt jak caly regal zaczol

migac gdy szukalem gry, poprostu pieknie wygladalo.

 

 

Nastepnie super opakowanie, plakat, plytki...

Szkoda, ze palkat nie jest z ta laska z pudelka ;)

 

 

 

Rewelacyjnie zrobiony instalator, super muzyczka i screeny, zostalem bardzo

pozytywnie zaskoczony.

 

 

 

Uruchomilem gre i narazie super, menu zrobione bardzo fajnie, podczas rogrywki

na moim sprzecie po redukcji detali troche przycina, a nawet niemam jeszcze

bazy rozwinietej, szczegolnie widoczne sa przyciecia podczas ruchu jednostek,

ewidetny bug w grze :(

 

Grafika jest cudowna i nastrojowa, bardzo mi sie podoba, podobnie zreszta muzyka.

 

 

 

Za ta cene to poprostu obowiazek kupic oryginal, wymaganiami zbytnio sie nie

przejmuje, jak kiedys kupowalem Earth 2150 tez na moim sprzecie przycinala,

teraz ostatnio gralem z AA i AF - jest super.

A moze Topware zaskoczy nas jakims patchem ktory przyspieszy gre ?

Tego sobie i Wam zycze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś co jest niepopularne (wręcz powiedziałbym tępione zdanie) zarówno na tym forum jak i na innych. Połowę winy za poziom piractwa ponoszą dystrybutorzy ustalając chore tak naprawde do końca nie usprawiedliwione ceny za gry. Na przykładzie Eartha widać, że można porządnie wydać dobrą grę i sensownej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jordi nie wiedziałem ze takim sknerom jesteś lol po prostu lol.

Pisałeś ostatnio ze sporo kasy zarabiasz, a 20zł ci szkoda.

 

1542928[/snapback]

buhahahahha idz sie :mur: . Jak mam do wyboru zaplacic za cos 20zl lub 40zl

to czy wybor nie jest oczywisty - czy naprawde musze sie z takiego czegos tlumaczyc. W czym problem??? Obecnie kazde pieniadze sie dla mnie licza mam remont w mieszkaniu i za 2 miesiace slub i wesele.

 

Kurde naprawde nie rozumiem Twoich zarzutow, buhahaha idziesz do sklepu widzisz na polce 2 gry identyczne jedna ma cene 20zl druga 40zl to wedlug ciebie powinienem kupic ta za 40zl bo wiecej zarabiam buhahaha LOL to z ciebie jest. :lol:Sorka ale pierwszy mnie tak nazwales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahahha idz sie  :mur: .  Jak mam do wyboru zaplacic za cos 20zl lub 40zl

to czy wybor nie jest oczywisty - czy naprawde musze sie z takiego czegos tlumaczyc. W czym problem??? Obecnie kazde pieniadze sie dla mnie licza mam remont w mieszkaniu i za 2 miesiace slub i wesele.

 

Kurde naprawde nie rozumiem Twoich zarzutow, buhahaha idziesz do sklepu widzisz na polce 2 gry identyczne jedna ma cene 20zl druga 40zl to wedlug ciebie powinienem kupic ta za 40zl bo wiecej zarabiam buhahaha LOL to z ciebie jest. :lol:Sorka ale pierwszy mnie tak nazwales.

1543954[/snapback]

buhahahahhahahh sam jesteś lol i „dzieciak” jak zaczynasz rzucać takimi textami.

ty chyba nie rozumiesz co piszesz i robisz.

Jak można zamówić towar, który jest już od dawna dostępny na poczcie, a ty go nie odbierasz, postaw się na miejscu tej firmy co go wysłała.

 

A jak masz za 2 miechy ślub i wesele to życzę tobie i twojej żonie wszystkiego najlepszego w nowej drodze życia i jeszcze tego abyś spoważniał i nie myślał tylko o sobie.

 

 

sorry za ot ale musiałem to napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawde nie rozumiem Twoich zarzutow,

no wodzu...nie popisales sie...zalozmy, ze orkestra ktora ma grac na Twoim weselu wypielaby sie na Ciebie, bo 10 min wczesniej jakis gosc zaplacil im 2xwieksze pieniadze za granie na jego weselu...imho zamowiona paczke powienienes odebrac, gdyz imho jest to jakas forma umowy, z ktorej obie strony powinny sie wywiazac...jedna sie wywiazala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi - no to sie popisałeś teraz nie ma co. Takie rozumowanie to jest na poziomie 13 latka. Dla każdego pieniądze się liczą ale jak naważyłeś piwa to teraz je wypij. Brak słów po prostu po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, dowcipniś się znalazł.

 

 

Za godzine jade do Media zobaczyć czy mają, jak tak to napewno sobie sprawię :) W ogóle grał ktoś na pentiawie w tą grę? Pisaliście że też płynność zależy od proca.

Moje 6600GT powinno sobie poradzić mam nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja dalej tego nie rozumiem, kazdy ma prawo odmowic zakupionego towaru, ja rezygnuje i tyle bo znalazlem gdzies taniej, a co do porownania z orkiestra weselna no jak dla mnie wogole nie trafione... nie wiem chyba za duzo slonca i cos mi sie przegrzewa bo nie kapuje o co wam chodzi

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...