Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie czemu jak czasem zbuduje kilka budnynkow produkcyjnych to mimo ze maja prad, jest w nich zaloga to nie produkuja jednostek i na ikonce kompleksu produkcyjnego pisze np. 1/3 albo 2/3

od czego to zalezy czy budynek moze lub nie moze produkowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy patch do tej świetnej gry. Można go zassać ze strony http://www.3dgamers.com/games/earth2160/downloads/.

Jest to wersja 1.3.7 i poprawia kilka błędów związanych z kampanią i stabilnością działania. Pamiętajcie żeby zasysać patch do wersji PL (no chyba że macie Ang ;) ). Istnieje update z wersji 1.3/1.3.5->1.3.7 (około 8 MB) jaki pełna instalka na świeżo zainstalowaną grę (około 20 MB). Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wlasnie zobaczylem "szkriny" z tej gierki w jakims tescie graficzek i... zakochalem sie :P Musze ja zmotac, jeszcze ta cena 25zl. Nie wie ktos, czy mozna ja dostac w Media we Wrocku ?

Jezeli sie zakociach!esz w screenach z RTS to sobie looknij AoEIII.

Mysle, ze wtedy zdradzisz grafike z EARTH 2160 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E niedawno formatowałem hdd i kompletnie zapomniałem zgrać sejwów z Eartha na moje ftp :/. Jak byłby któs tak łaskawy mi podrzucić serjwy z początku kampami UCS czyli 3. PM jak ktoś ma takie sejwy :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka spoko żądzi mam wszystkie części poza "lost soul" jednak co do 2160 mam pytanie czy jest jakiś emulator pixel shadera który pozwoli na Gforce2 mx400 64mb odpalić tą gierke?? jak ktoś wie to niech śle linka proga na adresik:jezu88@o2.pl ew na GG:3989000

 

Z góry dziękuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam emul chyba kiedyś był ale nie wiem czy to w ogóle chodziło dobrze. Naprawdę lepiej poszukać jakiejś nowej grafiki z PS na pokładzie bo nawet jeśli odpalisz to na swoim MXie (sam miałem taką kartę kiedyś...ech łezka się w oku kręci ;) ) to bedzie to praktycznie niegrywalne. Jest przecież allegoro, albo pogadaj z kumplami, może ktoś zna kogoś kto chce grafę odsprzedać. Wiem jednak, że wydawanie kolejnych złotówek może nie wchodzić w grę. Jeżeli nie teraz, to zostaw tego Eartha na "lepsze czasy" i wtedy sobie to odbijesz z nawiązką ;). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam dziwny problem z gierka, niedawno jakies dwa miesiace temu zmienilem kapa, i na nowym mam problem po zainstalowaniu gierki....

mianowicie, po zainstalowaniu, widze cos takiego na dzien dobry Dołączona grafika

 

 

o co chodzi? czy ktos sie juz spotkal z czyms takim? :huh:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...narazie jedyne co mogę zaproponować to zainstalowanie wszystkich patchy do tej gry (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś), może to coś da. Ewentualnie zainstaluj jeszcze raz. A może ktoś miał to i wie co z tym zrobić?

Jeszcze jedno o czym myślę (ale już nie pamiętam jak to było). Chyba sejwy były w Moich dokumentach i z nimi chyba też ustawienia gry, jeżeli wkleiłeś te pliki ze starymi sejwami to pewnie i z ustawieniami a te mogą się gryźć z nowym konfigiem. Ale jak napisałem, nie wiem czy mam rację bo po 1: nie wiem co zrobiłeś po zainstalowaniu i po 2: grałem w to parę miechów temu i sam już dobrze nie pamietam gdzie co siedziało....a moze chodzi o coś innego :unsure: Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro (od 7.00 rano :lol: ) w Mediamarkcie gra ma być dostępna za 4,99zł !

Na zdjęciu w ulotce jest wersja pudełkowa - zbyt piekne by mogło byc prawdziwe?

Edytowane przez 100lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem że po południu już się nie załapię, ale o dziwo zostało jeszcze sporo egzemplarzy, także osobom z Kraka polecam-świetna gra za śmieszne pieniądze.

Niektórzy to pewnie nawet nie wiedzą co to ten Earth ;). Faktycznie tam promocje mieliście świetną. A ta wersja to ta w dużym pudle czy ta o wielkości DVD boxa? Ja mam tą drugą i się zastanawiam czy są tam dodane jakieś extrasy ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja DVD box z instrukcją (70 stron, nie wiem jak wygląda w pudełkowej).

Dodawanie gadżetów do gry za 4,99 byłoby już chyba lekkim przegięciem... :lol:

Co do dostępności w innych miastach - pewnie na stronie MM można sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na stronie MM nic nie znajdziesz. Przynajmniej ja nigdy nic tam znaleźć nie mogłem (same ogólnikowe infa). Pozdro.

 

Chodziło mi o to że po wybraniu miasta była do ściągniecia gazetka w pdf'ie dotycząca aktualnej promocji.

A szczegółowych cenników faktycznie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna równie ciekawa oferta, EARTH UNIVERSE PL - Super Cena:

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kategori...;ProduktID=9932

 

Zawiera:

- Earth 2160

- Earth 2150 Escape from the Blue Planet

- Earth 2150 The Moon Project

- Earth 2150 Lost Souls

- Earth 2140 Mission Pack

- Earth 2140

 

Chyba się skuszę :D

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupiłem wczoraj w Nocy gre w/w przez platforme Steam i mianowicie pobrałem zainstalowałem próbuje uruchomić (2 sek) bootoloader gry logo Earth 2160 i bach "Aplikacja Earth 2160 Przestała odpowiadać....[...]"

 

Co już zrobiłem?

Deinstalacja Sterowników od Karty Graficznej i Ponowna Instalacja.

Deinstalacja Platformy Steam i Ponowna Instalacja...

 

Nic nie pomogło...

Szukałem już na forum i FAQ platformy Steam Ale tam nic kompletnie nie ma...

 

I jedno takie pytanie - "Co to jest za aplikacja DirectVobSub? Jest ona w pasku po prawej podczas uruchomienia gry.."

 

 

Moj Trup:

O/S - Windows 7 64bit Ultimate Service Pack 1

 

AMD Athlon x2 3.1 Ghz

MSI K9N SLI

Nvidia Gforce GT 430 (1G)

6 GB RAM

 

**Jeśli pomyliłem miejsca gdzie mogł bym dostać pomoc to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat też ma Windows 7 64bit Ultimate kupił pobrał i odpalił za pierwszym razem.

 

Windows 7 został wydany w roku 2009 a gra w roku 2011 może nie nabjaj sobie bezmyslnie postów tylko pomyśl nad tym co piszesz....

 

Steam tak samo nie potrzebuje trybu zgodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w roku 2011 może nie nabjaj sobie bezmyslnie postów tylko pomyśl nad tym co piszesz....

 

co Ty za bzdury piszesz ? E2160 została wydana w 2005 roku a nie w 2011, może na steama ją dodali w 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomyliło mi sie... wracając do tematu ktoś zna rozwiazanie mojego problemu?

 

To z dziennika systemu zdarzeń systemu

 

"Nazwa aplikacji powodującej błąd: Earth2160_SSE.exe, wersja: 1.3.8.0, sygnatura czasowa: 0x44f47394Nazwa modułu powodującego błąd: VSFilter.dll, wersja: 1.0.1.5, sygnatura czasowa: 0x48b4637eKod wyjątku: 0xc0000005Przesunięcie błędu: 0x0006f324Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x16d8Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01cd3c0f5f99ac18Ścieżka aplikacji powodującej błąd: G:\Programy\Steam\steamapps\common\Earth 2160\Earth2160_SSE.exeŚcieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\SysWow64\VSFilter.dllIdentyfikator raportu: a2e2bcf8-a802-11e1-a407-001617d5c570"
Edytowane przez Zimny*Sobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...