Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niektórych nie rozumiem :?. Już było trabione że gra ma kosztować 29.95 zł w Polsce a niektórzy nadal się pytają :mur: . Ja rozumiem jakby ten temat miał ze 20 stron ale tu się dopiero DRUGA strona zaczeła! Także polecam najpierw przeczytać co jest już napisane i nie wyskakiwać z teksetm "ile będzie kosztować?"....Błagam ;). Przynajmniej taka informacja została podana przez TopWare Poland na ich własnej stronie.

 

http://www.topware.pl

 

@Winter...gdzie zniknołeś kolego :blink: . Mam nadzieję że jeszcze się tu zjawisz bo wciąż mamy do Ciebie dużo pytań....niemal jak z The X-Files :D. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Blokada na poziomie tylko 20FPS...? Nie za mało to by płynnie grać?

1482653[/snapback]

Earth 2150 miał również blokadę fps na 20.

Wierzcie mi, ale gra jest płynniutka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Gdyby gra obslugiwala tylko PS 3.0 to by sie to producentom nie oplacalo. Bo sporo ludzi  w Polsce to ma karty co najwyzej z 1.4 ,a co dopiero z 3.0. Co do 20 FPS to troche dla mnie nierealne. To nie jest 2D a 3D i tu musi byc min. 30 FPS  :wink:

1484167[/snapback]

Blokada jest na 20 fps, ale można ją zmienić oczywiście - tyle, że wtedy gra w trybie multi jest często za szybka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

w razie informacji o rasach i fabuły i wielu innych informacji technicznych to zapraszam na www.pl.e2160.com

 

Co do nośnika to na razie nie wiadomo jeszcze - TopWare za kilka dni ma skończych prace lokalizacyjne.

 

A może jakieś screeny byś podrzucił (chyba że nie możesz/nie ma to sensu bo wszystko można na oficjalnie dostepnych screenach zobaczyć ;) ).

 

Możesz też opowiedzić co nieco o nowej "stronie", o "obcych"?

1484351[/snapback]

www.pl.e2160.com i www.earth2160.com - tam jest wiele screenów (tysiące)

 

A jeśli chcecie zobaczyć naszych Rodaków w akcji to polecam: http://www.insideearth.de/index_ger.php?mo...d/details&id=30

Earth2160: Making of

Są dwie wersje - w gorszej jakości i lepszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Firma TopWare Poland informuje, że w informacji prasowej podanej przez nas kilka dni wcześniej wkradł się drobny błąd. Informowaliśmy, że gra będzie wydana w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju pudełku ze specjalnym sensorem, który w momencie wykrycia ruchu uruchomi sygnał świetlny oraz, że pudełko będzie pokryte specjalnym metalizowanym lakierem. Zapewnialiśmy, że w zestaw wchodzić będzie dodatkowa płyta audio ze ścieżką dźwiękową z gry, a także obszerna kolorowa instrukcja, która wprowadzi Was w świat EARTH 2160.

 

Oczywiście podtrzymujemy te zapewnienia i do tego zestawu - za jedyne 29.95 - dokładamy jeszcze rewelacyjny plakat prezentujący EARTH 2160.

 

Zapraszamy na oficjalną stronę EARTH 2160 oraz do sprzedaży wysyłkowej TopWare, gdzie już teraz możecie składać zamówienia. Będą one realizowane w drugiej połowie czerwca, tuż przed premierą gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma TopWare Poland informuje, że w informacji prasowej podanej przez nas kilka dni wcześniej wkradł się drobny błąd. Informowaliśmy, że gra będzie wydana w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju pudełku ze specjalnym sensorem, który w momencie wykrycia ruchu uruchomi sygnał świetlny oraz, że pudełko będzie pokryte specjalnym metalizowanym lakierem. Zapewnialiśmy, że w zestaw wchodzić będzie dodatkowa płyta audio ze ścieżką dźwiękową z gry, a także obszerna kolorowa instrukcja, która wprowadzi Was w świat EARTH 2160.

 

Oczywiście podtrzymujemy te zapewnienia i do tego zestawu - za jedyne 29.95 - dokładamy jeszcze rewelacyjny plakat prezentujący EARTH 2160.

 

Zapraszamy na oficjalną stronę EARTH 2160 oraz do sprzedaży wysyłkowej TopWare, gdzie już teraz możecie składać zamówienia. Będą one realizowane w drugiej połowie czerwca, tuż przed premierą gry.

1487001[/snapback]

Czyli jeszcze więcej dobrego za te same pieniądzę :D :D :D. Normalnie CUD, MIÓD i...ORZESZKI :D :D :D B) . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, nic tylko zamawiac :)

 

Jeszcze takie pytanko: czy ktos wie czy taka zawartosc pudelka jak zareklamowal WInter bedzie tez w normalnej sprzedazy (sklepy)? Czy tez tylko w preorderze?

 

Jakos nie chce mi sie doplacac 1/3 ceny gry za przesylke <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Aha, dodam, że w grze występuje po raz pierwszy tryb FPS.

Można wcielić się w każdą jednostkę i grać w trybie FPS i chodzić, strzelać itp. - także to innowacja w grach RTS/RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dodam, że w grze występuje po raz pierwszy tryb FPS.

Można wcielić się w każdą jednostkę i grać w trybie FPS i chodzić, strzelać itp. - także to innowacja w grach RTS/RPG.

1487431[/snapback]

Interesting...ale czy to się przydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dodam, że w grze występuje po raz pierwszy tryb FPS.

Można wcielić się w każdą jednostkę i grać w trybie FPS i chodzić, strzelać itp. - także to innowacja w grach RTS/RPG.

Innowacja? A w dungon keeper'a pan gral? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesting...ale czy to się przydaje?

Czy się przydaje ? Jasne ,że sie przydaje ! Dzięki niemu możesz odzczuć przyjemność bycia żołnierzykiem :) (polecam DK II na sprawdzenia , ile przyjemności daje taki właśnie tryb)

Pozatym , założe sie , że tryb ten bedzie wymagany do zakończenia pewnego rodzaju misji w grze .

Edytowane przez salaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winter a grajac piechurem bede mogl robic uniki jak w quake'u ?:D

 

2140+dodatek mam fajne

2150+lost soul tez ma fajne <-ale online cholernie szablonowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Interesting...ale czy to się przydaje?

1487432[/snapback]

Owszem, w grze występuje jednostka zwana snajperem i dzięki czołganiu może z daleka likwidować jednostki (na czołgi to mało skuteczne). Poza tym fajnie wyglądają budynki i całe bazy w widoku FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

winter a grajac piechurem bede mogl robic uniki jak w quake'u ?:D

 

2140+dodatek mam fajne

2150+lost soul tez ma fajne <-ale online cholernie szablonowe :(

1487512[/snapback]

Możesz ruszać jednostką :)

 

Ponadto można z dajmy na to czołgu wypuścić kierowcę, który prowadzi ten czołg i zastąpić go albo bohaterem albo bardziej doświadczoną jednostką - to zwiększy jego możliwości.

 

Ponadto w grze jest wiele pancerzy do wyboru itp. - jedną jednostką gry nie wygracie, to jest pewne, liczy się różnorodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

mam kolejne pytanie, : jak w tej grze stoi sztuczna  inteligencja  ?

1487608[/snapback]

Szczerze powiedziawszy to w becie musieliśmy prosić programistów o zmniejszenie poziomu trudności gry, ponieważ była zbyt trudna.

A co do inteligencji jako takiej przeciwnika to nie wiem czego się można spodziewać tak naprawdę.

 

a powiedz mi cos o lagusiach bo to jest ostra bolaczka earth

Snajperami czolgu nie zniszcze ?

1487560[/snapback]

'lagusiach' - wytłumacz o co chodzi?

Snajperami zniszczysz, ale pamiętaj, że w rzeczywistości żadna broń nie zniszczy czołgu (żaden m4, czy kałasz itp.), dlatego ma to być realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Myślałem o lagach, ale jaka to była bolączka Eartha?

 

Lag na MN? Tam jedynie to była wina słabego serwera, a pod E2160 zostanie wprowadzony całkowicie nowy i znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie minutke temu zamowilem sobie jedna sztuke tej gry, za 40zl (30zl + przesylka) to z usmiechem na twarzy moge kupic taka giere, kurde gdyby tyle gry kosztowaly naprawde bylo by mniej piractwa, jak np tai GTA SA 250zl przeciez to zlodziejstwo

 

to teraz czekamy za earthem 2160 :)

 

a tutaj recka tej gry beta version :) zapowiada sie elegancko

http://ss-ng.pl/show.php?art=74

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...