Skocz do zawartości
cavarr

Serious Sam 2

Rekomendowane odpowiedzi

No silnik wymagający i to bardzo. Po włączeniu wszystkiego na maximum... możecie sprawdzić zresztą sami. Aż boje się pomyśleć jak to chodzi uruchomione z takimi detalami w rozdzielczości 1600x1200 i to nawet na kartach highend'owych.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w demo i uwazam ze zapowiada sie calkiem fajna zabawa. kilka godzin grania ale ubaw bedzie przedni. bardzo dobra grafika i super plynnosc przy totalnej zadymie na ekranie. ta gierka to swietny przerywnik. ja czekam na fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdaje czy się wszyscy kompletnie zamotali. Niby niebyło "Serious Sam 2"? Jak to nie było. To była druga część, samodzielna gra SS2: The Second Encounter. I niech nikt nie wciska kitu mnie dawnemu fanowi Serious Sama że to był dodatek.  :lol2:

1661748[/snapback]

 

:lol: taki fan z ciebie że nie wiesz że The Second Encounter to dodatek. najlepiej sobie wejdź na stronę twórców i sprawdź fanie ty :lol:

 

ps. możecie zapodać jakieś linki do dema bo już sprawdziłem z 10 i leci kilka minut i pada :(

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i demko obadane ;) Piękny odstresowiacz- i tak jak Painkiller chciał być ze wszech miar "straszny", to SS2 ma być zabawny i miodny. I taki właśnie jest- wygląda doskonale (bloom na x800xt nie odstępuje temu, co widzę na 6800go, ale godzina późna i może nie dokładnie oglądałem ;), w maxie maxów na na x800xt (bo na 6800 sobie chrumknie) zapiernicza aż miło w 1280x960 (więcej nie da rady ustawić).

 

Słowem- fajna gierca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem całe demko i musze stwierdzić że nuda, nie wiem ale painkiller, wydaje mi sie lepszy, tu nawalone efektów nic nie widać, a sam gra to już kompletna dzisiątki potworów, latających spodków które lecą na ciebie bez żadnego sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwilke..1024x768 max detali oprocz:

-HDR

-AA na medium

-2 opcje dot. tekstur na compressed..

 

chodzi dobrze...jednak nie wiem dlaczego nie moge pojsc wyzej z opcjami bez chaczenia!! no bez przesady ale grafika imho jest normalna..nic specjalnego..a wymagania z kosmosu :? ehhhhh...jaja sobie z ludzi robią <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: taki fan z ciebie że nie wiesz że The Second Encounter to dodatek. najlepiej sobie wejdź na stronę twórców i sprawdź fanie ty  :lol:

 

ps. możecie zapodać jakieś linki do dema bo już sprawdziłem z 10 i leci kilka minut i pada :(

1661952[/snapback]

Może jednak masz rację to było SS: SE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, pograłem. Klimatu poprzednich części nie czuć za bardzo: co prawda Sam gada po staremu a sekrety wciąż w tym samym typie, ale kolorków tyle, że czułem się jakbym grał w Mario.

 

Na P4 2,6GHz, 1GB RAM i R9800 Pro działa w porządku, podczas największej jadki nie spada poniżej 25 klatek. Ustawienia 1024x768x32 High / Medium.

 

Silnik ma potencjał, ale nie w tej grze. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, spie.przyli..... Za kolorowo, za cukieraśnie, generalnie przesadzili. A tak sie napaliłem po świetnych poprzednich częściach. No i te wymagania....

Póki nie wyjdzie full ma u mnie 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tego nie sciagam. Bo i tak bedzie mi rwac jak ja pier..

 

Mi wszystko rwie na tym cholernym procku..

 

Ale juz widze po screenach ze grafika nie jest az taka dobra by miec takie chore wymagania. Ci ludzie nie traktuja nas graczy chyba zbyt powaznie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, spie.przyli..... Za kolorowo, za cukieraśnie, generalnie przesadzili. A tak sie napaliłem po świetnych poprzednich częściach. No i te wymagania....

Póki nie wyjdzie full ma u mnie 5/10.

1664068[/snapback]

Ustawiasz wszystko na max (AA medium, AFx4), wyłączone jedynie v-sync ;), rozdz. 1280x960 i fps oscyluje w granicach 75fps, więc jakie wymagania? Na xl te 40-50 musisz mieć. Narzekanie dla zasady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz wszystko na max (AA medium, AFx4), wyłączone jedynie v-sync ;), rozdz. 1280x960 i fps oscyluje w granicach 75fps, więc jakie wymagania? Na xl te 40-50 musisz mieć. Narzekanie dla zasady?

1664141[/snapback]

w twoich snach. u mnie SS2 chodzi tragicznie!!! na ustawieniach na max nie da sie po prostu grać (wsio na max 4AA, 16AF 1024x768). Dopiero po zmniejszeniu detali z 32bit na optimal chodzi w miarę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przykro mi chłopaki ale piszę co mi fraps pokazuje ;) Nie będę karty odkręcał do taktowań xl'a żeby się przekonać o waszej "racji".

 

eot, mamy podobno temat o wymaganiach gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra wypas :P. Wcale nie jest zakolorowa, ale to kwestia gustu. Hmm nie wiem czemu niektórzy gadają, że gra ma za duze wymgania :D. Ja gram na troche high troche med i optimal 1024x768 i gra chodzi całkiem całkiem nawet nie spada ponizej 25 fps. A jaki mam sprzęt. Tu Was zadziwie

 

CPU athlon 2400+ (2,0 Ghz)

GPU gainward gf fx 5900xt (128 ram 256 bit :P)

RAM 640 noname i uwaga SDR :P

 

Odpalalem prawie na full (bez HDR,bez aa,bez anzio), cięlo ale dalo sie grać. Ja tam widze mała rożnice miedz prawie full a miomi ustawieniami :P. Nic tylko czekać na pełną wersje. Mam nadzieje, że tez bedzie kosztować 69 zł. :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą gre trzeba grać w ciemnych okularach bo można sobie oczy od kolorków wypalić.

 

Przeciwników dużo... chwilami za dużo ( latanie tym samolocikiem, no myślałem że się zesra...m )

 

Grafika. Powiem nawet że fajna. Płynniutko chodzi. Ale nie będe się katował dla grafiki jeżeli mnie gra irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ktośtam powiedział, e potencjał silnika zmarnowany w bzdurnej grze. Tak dla waszej wiadomości SS powstawał jako po prostu interaktywna prezentacja możliwości silnika, który stworzyli jego twórcy. A że losy potoczyły się tak, że ostatecznie było to wydane jako komercyjna gierka, to już inna sprawa. A po prostu twórcy chcieli zaciekawić ludzi swoim silnikiem, pokazać możliwości programistów, niestety silnik kupiły tylko firmy, które tworzą niskobudżetowe produkcje, powstały na nim same crapy. SS2 też podobno był pisany, żeby pokazać czego programiści tej firmy się nauczyli, żeby zaciekawić ludzi kupnem silnika, po prostu w celach marketingowych. A że przy okazji sobie na tym zarabiają, bo widza, że można... cóż, takie prawa rynku.

 

EDIT: Ściągnąłem demko... widzę, że za dużo to oni się nie nauczyli, nie ma jakiejś rewolucji w stosunku do Serious Engine 1, ogólnie nic ciekawego, wolę już w deadhunta pograć dla wyżycia się. I jeszcze jedna sprawa... ja mam przywidzenia czy tutaj naprawdę nie ma ragdolla?! I nie przyjmuję tłumaczeń o dużej ilości przeciwników naraz na ekranie, bo jakoś ludziez PCF potrafili zaimplementować do Painkillera znakomitego ragdolla, jednego z lepszych jakie widziałem.

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tak jak powiedzieli przedmówcy - zbyt cukieraśno, wygląda to jak platformówka dla trzy-latków.

 

Po drugie to miasto przyszłości jakieś takie bez klimatu, wolałem budowle egipskie, inkaskie itp.

 

Po trzecie stada bojowych śmigłowców i innych debilnych fruwajek, wolę klasyczne harpie.

 

Po czwarte sprzęt mi ledwo wyrabia, ale to jeszcze zniosę, w końcu zawsze można zmniejszyć detale (high, noAA i mniej niż 25FPS nie ma). Tyle dobrze że 1GB ram'u starcza.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych q3 też byl zakolorowy xD!. Wezcie, ale takie argumenty mnie zdejmują xD. Wystarczy, że w jakieś grze jest duzo niebieskiego koloru i juz mowią cukierkowa, n/c imo :ploom: . Zresztą moga mówić co chcą mnie sie ta gra bardzo podoba i napewno ją kupie (tak ja q4 ofc :D).

 

 

Btw Grał ktoś już w ss2 przez siec bo ja nie moge :/. NIe wiem czemu. Zawsze jak sie probuje połaczyć z jakimś servem to po paru chwilach mam "This session is not longer awejlibel :P".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje zdanie i trzeba byc tolerancyjnym chociaz niektorzy z was przesadzaja i nudza po co pisac ciagle to samo"cukierkowata" itpp chyba ze tylko sobie posty nabijacie. Dla mnie seria serious sam'a zawsze byla "porypana" jakos nie przemawiala do mnie przeszedlem 1 i SSE ale tak zeby przejsc jakos nie krecilo mnie wybijanie ciagle tych samym upierdiliwych charpi :angry: reszta obleci. Teraz ss2 jakos bardziej mi pasuje moze przez ta cukierkowatosc zawsze powtarzam zawsze serious sam to taka gra dla relaksu (i te potowory nic zeby sie przestraszyc gra dla dzieci caly czas) nic wiecej nawet fabuly to nie ma te zarty i wycie sama z wscieklosci zwykla gra na weekend ss2 to samo wiec nei wiem w czym wam ta "cukierkowatosc" przeszkadza poprzednie czesci tez takie byly a raczej podobne. Ktos tu napisal ze klimat nie pasuje WLASNIE ze pasuje lepsze to niz jakies swiatynie i inne starozytne miasta dodatek byl bardzo podobny do jedynki no jak to dodatek. Dlatego kolejna czesc serii musi a raczej powinna isc w innym kierunku i tak sie stalo. Ja tam nie narzekam i osobscie mi sie podoba bardziej niz wczesniejsze czesci. Nawet ta cukierkowatosc mi nie przeszkadza bo poprzednie czesci byly takie same pod wzgledem humoru i kolorow mozne odrobine ciemniejsze.

 

Napisalem bez sensu no ale coz moral z tego taki: wszystkie czesci z seri serious sam to gra dla dzieci relaksujaca jednoczesnie i bawiaca gracza. Nic tam nie jest na powaznie wiec nie rozumiem tych sprzeczek moze i jest cukierkowata ale to jej na dobre wyszlo:D Tak sadze

..dziekuje za uwage

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co pisac ciagle to samo"cukierkowata" itpp chyba ze tylko sobie posty nabijacie.

A może to temat o grze i każdy wyraża SWOJĄ opinię, w końcu ma do tego prawo?

zawsze powtarzam zawsze serious sam to taka gra dla relaksu (i te potowory nic zeby sie przestraszyc gra dla dzieci caly czas) nic wiecej nawet fabuly to nie ma te zarty i wycie sama z wscieklosci zwykla gra na weekend

Jak rozumiem bryzgająca wszędzie krew jest w każdej grze dla dzieci? Co do reszty to chyba emocje wzięły górę i autor się trochę pogubił.

Ktos tu napisal ze klimat nie pasuje WLASNIE ze pasuje lepsze to niz jakies swiatynie i inne starozytne miasta

Jako odpowiedź: "Kazdy ma swoje zdanie i trzeba byc tolerancyjnym chociaz niektorzy z was przesadzaja i nudza..."

Napisalem bez sensu no ale coz

Nie zaprzeczę, nie zaprzeczę...

 

Wracając do tematu: u mnie dźwięk kaszani się zarówno na Live! jaki i na wbudowanej w płytę (Abit AI7) dźwiękówce. To samo u kumpla na Audigy. Nagle losowo pojawiają się głośne trzaski. Wie ktoś co z tym zrobić? Dzieje się tak na sterach Creative jak i tych z windy.

 

@Grees: Faktycznie, Nitro Family i Alpha Black Zero zbyt dużego szumu nie narobiły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, zainstalowałem noi musze powiedziec że jest nawet nawet.... pograc można... mimo wszystko gra sie całkiem przyjemnie a co do wymagan to umnie ładnie smigało na 1024x768x32 niektóre detale na High.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nie kręconym bartonie 2500+ i radku 9800 pro chodzi zajebiscie nawet w 1280. jedyne co trzeba zrobic to "geometry lod" ustawić na LOW, a potem mozna poeskperymentowac z reszta opcji, generalnie troszkie za kolorowe i srednio podoba mi sie latanie tym pojazdem w demku, ale ciekawym jak bedzie wygladac pelna wersja.

 

edit : u, nawet w 1600 chodzi dobrze, wrecz tak samo, czyli "gemoetry lod" zeby dostosowac grre do posiadanego procka, i reszta opcji odpowiednio do ilosci posiadanego ramu i karty grafiki. w sumie da się grać... :)

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...