Skocz do zawartości
cavarr

Serious Sam 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspomniałem o płynności ponieważ poprostu zapomniałem , gdy pojawiają sie obiekty bardzo blisko (wrogowie) gra stanowczo zwalnia ale da sie grać a kodów uzywam bo niejest to gra która mnie zachwyciła i niemam czasu na powolne jej przechodzenie jak by to był tomb rider to o kodach niema mowy bo przeszłem na play-u wszystkie części bez kodów !! tak jak ze gran turismo i paroma innymi grami i chciałbym dodać że screeny są moje własne nie ściągałem ich z nikąd (autentyki pracuje na tych ustawieniach) a moja karta jest nieco podkręcona i w 3D Mark-u wyciska około 13250 Pkt. (Do: lukk ) A jak masz 7800GT to sie ciesz , w nawiązaniu do detali jakie ustawiłem są prawie na full czyli większość na "medium" , wejde w opcje grafiki to ci napisze dokładnie co załączyłem a co nie

 

Pozdrowienia dla lukk_ bo widze że jest specem od gf 4 ti 4200 :P i zna jej możliwości

no popatrz zapomniales o plynnosci..no nie :blink: :blink: mowisz ze "przeszłeś tomb ridera" :mur: wiele cie to musialo chyba kosztowac wysiłku ;) nie no kurcze..powowlne przechodzenie?? stary przeciez ta gra jest tak prosta ze głowa mała..gram od 3 dni po 2 H dziennie i juz jestem w połowie...

ale chyba wiem "o co biega"..animacja tak ci skacze ze po rpostu nie da sie nawet spokojnie wycelowac, dlatego god mode on jest rozwiazaniem...taaaaaaaaa :)

 

a tak jestem znawcą wiesz..bo przed tym 7800GT mialem 6800, a z kolei przed nia Ti4200 64MB..i co łyso Ci teraz?? :huh: ale szpan ze wyciskasz 13.000 w marku 2001...szczegolnie ze na 4ti NIE DA SIE grac z AAx4..jest Quituix (czy jak to gowno tam sie zwało) bylo ok..ale w starych grach!! a nie SS2...wiesz grafe sprzedalem kumplowi..GDYBY mi sie chcialo to bym sie do niego przejechał z gierką i zobaczył

 

Litosci, chlopie, miej troche samokrytyki... 13k punktow mam rozumiec w 3DMarku 2001?

 

No i przeboj topicu jak dla mnie: "prawie na full, czyli wiekszosc na medium" :lol:

 

Nie wiem czy zauwazyles, ale wlasnie koncertowo sie osmieszasz...

no costi B) bo sie kolega obrazi i nie wypisze ustawien..nie widzisz z pod avatarem szpanerskich 13.000 punktów w 2001?? ja bym proponował abys sobie przyznał procenty za kare :oops: nie ładnie :lol: :lol: :lol:

 

i mam pomysł..moze by wlepiac % dla bajkopisarzy ktorym na gf2mx smigaja najnowsze gierki..bo wiesz..przez takich poziom forum spada :mur:

 

sorry za OT ale nie moglem sioe powstrzymac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk - mam dostać kolejne procenty za to, że mi Q4, CoD 2 i pare innych gierek poszło na gf 2 mx ? (nie wspominając że dooma3 przeszedłem na niej)

no - SS2 to nie chodził na gf 2 ale teraz całkiem fajnie sie gra na radku w 800*600 detale med/high bez aa i anizo - nie jest to może 100 FPS ale chodzi całkiem spoko tylko są czeste swapy z uwagi na to ze mam za mało ramu

co ja bede pisał - pokaze screeny z frapsem w tle, zapodam ustawienia

moze okaze sie ze tez mam 10 FPSa :lol: :blink:

 

swoją drogą to ten SS2 nie jest taki zły

co prawda nie jest tak dobry jak jedynka i TSE, ale pograć można

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk - mam dostać kolejne procenty za to, że mi Q4, CoD 2 i pare innych gierek poszło na gf 2 mx ? (nie wspominając że dooma3 przeszedłem na niej)

no - SS2 to nie chodził na gf 2 ale teraz całkiem fajnie sie gra na radku w 800*600 detale med/high bez aa i anizo - nie jest to może 100 FPS ale chodzi całkiem spoko tylko są czeste swapy z uwagi na to ze mam za mało ramu

co ja bede pisał - pokaze screeny z frapsem w tle, zapodam ustawienia

moze okaze sie ze tez mam 10 FPSa :lol: :blink:

 

swoją drogą to ten SS2 nie jest taki zły

co prawda nie jest tak dobry jak jedynka i TSE, ale pograć można

Mam kumpla co na gf 2 grał w dooma ale nie do końca go przeszedł bo zabardzo się cieło, ale jest to możliwe.

Co do Fps postaram sie sprawdzić i dam screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc daje screen z frapsem niestety mósze sie przyznać iż niektórzy mieli racje , czyli grafa sie za bardzo cieła fraps to udowodni .

 

Poniższy screen jest na ustawieniach AAx4(dodaje iż wielkość screenu wynika z ograniczen w dodawaniu załączników czyli nie więcej niż 54 kilo dlatego zrobiłem resize-a) :lol:

 

post-126223-1136639758_thumb.jpg

 

POZDRO

 

dam też screen ze frapsem na wyłączonym AA gdzie sytuacja jest lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już kilka screenów

klatek jest ile jest, nie narzekam bo nie ma sie czego spodziewać po moim złomie, poza tym mam troche zaśmiecony system i chyba troche za dużo dałem na high, powinienem grac na low-medium :lol:

 

screen z ustawieniami (advanced options - wiekszosc na high/optimal i jedna opcja na medium) :

 

Dołączona grafika

 

 

wiecej bedzie za godzine jak, jak zuploaduje na imageshack

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

wiem - mało tych FPSów ale widocznie sie przyzwyczailem ;) i niezauważyłem

gdybym dłużej pograł to od razu bym zmienil na LOW

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukk - mam dostać kolejne procenty za to, że mi Q4, CoD 2 i pare innych gierek poszło na gf 2 mx ? (nie wspominając że dooma3 przeszedłem na niej)

no - SS2 to nie chodził na gf 2 ale teraz całkiem fajnie sie gra na radku w 800*600 detale med/high bez aa i anizo - nie jest to może 100 FPS ale chodzi całkiem spoko tylko są czeste swapy z uwagi na to ze mam za mało ramu

co ja bede pisał - pokaze screeny z frapsem w tle, zapodam ustawienia

moze okaze sie ze tez mam 10 FPSa :lol: :blink:

 

swoją drogą to ten SS2 nie jest taki zły

co prawda nie jest tak dobry jak jedynka i TSE, ale pograć można

jest równica POSZŁO a chodzi w 1024x768 z AAx4 i AFx8 wiesz?? przemysl to a nie piszesz bzdurne posty..czy ja ZANEGOWAŁEM ze takie gry PÓJDA na 2mx?? wiadomo ze pójdą..ale jak ktos pisze ze mu idzie w ww. rozdziałce (jak kolega od SS2) to nic tylko :mur: :mur: i za to imho moglyby byc wlasnie nawet procenty ;)

 

przeszedles dooma3 na mx..a prosze cie bardzo..640x480 wszystko na minumum i jazda..lubisz tak grac twoja brocha..ale co wazniejsze denerwujące jest jesli bys napisal ze grales na 2mx w dooma 3 w 1024x768 detale na medium i CZASAMI przycinało..wtedy znowu tylko :mur:

 

mi chodzi o typowych bajkopisarzy z jakas wadą plynności..przeciez to od razu widac czy chaczy czy nie :?..a nie odpali taki gierke, caly podjarany ze mu chodzi i wypisuje bzdety ze mu chodzi plynnie

 

Więc daje screen z frapsem niestety mósze sie przyznać iż niektórzy mieli racje , czyli grafa sie za bardzo cieła fraps to udowodni .

 

Poniższy screen jest na ustawieniach AAx4(dodaje iż wielkość screenu wynika z ograniczen w dodawaniu załączników czyli nie więcej niż 54 kilo dlatego zrobiłem resize-a) :lol:

 

POZDRO

 

dam też screen ze frapsem na wyłączonym AA gdzie sytuacja jest lepsza

no staryyyyyyy..i z czym ty do ludzi :? i nie chodzi mi tu aby cie obrazac..naprawde..tylko na drugi raz włącz FRAPsa zobacz ile masz FPS i potem sie chwal..a nie ze mowisz ze CZASMI przycina jak jest duzo przeciwników..jesli tu masz 12FPS to przy przeciwnikach masz pewnie z 5 FPS :? jak wylaczysz AA to sądze ze powiniennes miec z 20 FPSów w tym miejscu..ale imho i tak to za mało :? 800x600 i jechane nizej z detalami..trudno takie zycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie jestem w stanie dać screena ale na wyłączonym AA mam 30 fps i mam dowód na to ,tylko wyczerpałem limit na załączniki . W screenie widać :P przeciwników i wynik frapsa 30 jak chcesz mieć dowód to daj maila to ci to prześle. Ps. nie obrażam sie :lol: B) bo niema o co miałeś racje z przycinaniem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ty jeszcze AAx4 zapusciles ? Smiech na sali :) Jak chcesz komfortowo grac to daj na Medium i powinno byc git. Dla mnie to nie porozumienie grac na 20 FPS w takie gry ,a na multi to juz wogle. Co do fabuly w SS1 to ona jej prawie nie miala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i koniec :) przeszedłem

 

narzekałem na demko ale full jest naprawde bardzo fajna gierką..sporo humoru, duzo przeciwników, zero myslenia :)

 

gralem na normal..raczej łatwo sie ja przeszło..ostatnia bitwa to jednak duuuuze wyzwanie :) nawet na normal..powiem tylko ze sie uzyskuje ok. 250.000 punktów i zakładaja ze sie bedzie ta misje przechodziło 1 godzine :blink: mi poszło w 45 minut ;)

 

no ale zakonczenie..nie no prostu nie wiem czy fajne czy nie :) hehehehe..z jednej strony "ciekawe" a z drugiej wkurzajace..jedno pewne..czekam na dodatek bo naewno bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie chwalić ale przeszłem seriousa 2 już tydzień temu czyli 7,I,2006 zajęło mi to aż 3 dni oczywiście na kodach bo gra nie zasługiwała by ją normalnie bez kodów przechodzić ,tak naprawde to przechodziłem koloejne poziomy tylko po to by obejrzeć filmiki między nimi :mur: gra była do kitu nawet mój kumpel po 5 minutach gry seriousa 2 stwierdził że mu sie nie podoba i ją odinstalował do mnie przyszedł obejżeć same filmiki czyli jedyna żecz która wyszła ekipie croteam-u. Po udanym serious samie "1" i "SE" gra ta(sam 2) nie spełnia oczekiwań gracza.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie chwalić ale przeszłem seriousa 2 już tydzień temu czyli 7,I,2006 zajęło mi to aż 3 dni oczywiście na kodach bo gra nie zasługiwała by ją normalnie bez kodów przechodzić ,tak naprawde to przechodziłem koloejne poziomy tylko po to by obejrzeć filmiki między nimi :mur: gra była do kitu nawet mój kumpel po 5 minutach gry seriousa 2 stwierdził że mu sie nie podoba i ją odinstalował do mnie przyszedł obejżeć same filmiki czyli jedyna żecz która wyszła ekipie croteam-u. Po udanym serious samie "1" i "SE" gra ta(sam 2) nie spełnia oczekiwań gracza.

 

Pozdro

 

 

Jak skonczyles gre to teraz masz czas aby siegnac po slownik ortograficzny...

 

 

Dla mnie ta gra to przedewszystkim dobry humor w polaczeniu z ladna grafa. Mozna po ciezkim dniu odstresowac sie troche strzelajac do wszystkiego co nam sie napatoczy.Gra niczym poza tym nie zachwyca.. Nie ma tu zadnej fabuly ,bo to typowy shooter jak np. Duke Nukem 3D gdzie strzelamy do masy potworow ,kosmitow ,robotow itp.. i na koncu kazdego epizodu walczymy z boos'em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat, zeby przedstawic swoj problem...

no wiec na sam koniec (jak przypuszczam) levelu Mental Institution, tuz po rozwaleniu tego wielkiego czworoscianu, doslownie po 5 sekundach gra sie zawiesza, dzwiek sie zawiesza i powtarza caly czas ta same sekwenecje, a obraz staje na amen...

nie mam pojecia dlaczego, dziwne jest jeszcze to, ze przy probie wczytaniu zasejwowanej gry lub po prostu przy sejwowaniu gra sie w takim sam sposob zacina...

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem aktualnie na drugiej planecie i mam problem,nie wiem jak otworzyc,obejsc brame zaraz po tym jak załatwiamy takeigo wielkiego goscia ktorego budzimy i ktory pozniej przebija sie przez brame.

 

ponizej screen z tego miejsca

 

http://img109.imageshack.us/my.php?image=brama5dq.jpg

 

 

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje

 

Mam uno picollo problemo z SS2, mianowice gra dziala bardzo słabo w 1280x1024 ful 20 fps o_O. Zainstalowalem patcha ale teraz to juz sie w ogole nie odpala, tylko slychac tnacy sie dziwek :mur:

 

Mial ktos z tym problem? Sprzet z podpisu ... a problem dotyczy tylko SS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...